رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ممنون از کتابخونه خوبتون

من 2 تا مشکل تا الان با این کتابخونه دارم

اونم اینکه با کتابخونه httputils این ارور رو میده :

javax.net.ssl.SSLHandshakeException: SSL handshake aborted: ssl=0xd1cc5148: I/O error during system call, Connection reset by peer

و دوم اینکه عکس رو بعضی وقتا (اکثر اوقات مشکلی نداره) به خوبی اپلود نمیکنه

یعنی لینک دانلود عکس رو برمیگردونه در حالی ک عکسی تو اون لینک نیست

حالا نمیدونم مشکل از کد منه یا کتابخونه

ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

در 19 ساعت قبل، mrnazari گفته است :

در مورد مشکل اول اینکه مشکل ربطی به کتابخونه  httputils نداره عزیز. به خاطر ssl سرورتونه. از متد withTLS در موقه اینشیالایز استفاده کنید.

اما مورد دوم. ممکنه مورد از کدهاتون باشه کدها رو بزارید تا بررسی شه. هم PHP هم بیسیک.

لینک ارسال

در در 1398/02/01, 08:51:36، محمدرضا شاهپیری گفته است :

در مورد مشکل اول اینکه مشکل ربطی به کتابخونه  httputils نداره عزیز. به خاطر ssl سرورتونه. از متد withTLS در موقه اینشیالایز استفاده کنید.

کلا مشکل از خود httputils بود چون داخل اکتیویتی اصلی فقط از کتابخونه httputils استفاده کردم؛ کتابخونه شما رو داخل اکتیویتی‌های دیگه؛ که اون ارور از اکتیویتی اصلی میومد و به هر حال حل شد

در در 1398/02/01, 08:51:36، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ما مورد دوم. ممکنه مورد از کدهاتون باشه کدها رو بزارید تا بررسی شه. هم PHP هم بیسیک.

دانلود ، کد خودتونه که یکم تغییرش دادم

بیسیک هم دقیقا همون سمپلی هست که قرار دادید بدون تغییر

با تشکر

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام کتابخانه خوبی هست ممنون

فقط یه سری موارد هست ممنون میشم جواب بدید

یکی اینکه نمایش میزان توی پروگرس هست که مثلا چندثانیه یه بار اپدیت میشه و درصد دقیق نمیده و مثلا از 10 میره به 30 و از 30 به 50 و ... ولی میخواهیم که درصدش کم کم و طبق روند مشخص پروگرس بار بره جلو مثل دانلود منیجر یا ... (توی اموزش هم چنین چیزی نبود و به همین صورت که گفتم پیش میرفت)

مورد بعدی برای لغو دانلود هست که متدی ندیدم. ولی فکرکنم باید از متد pause استفاده کرد و توی اون متد، حذف دانلود از دیتابیس کتابخونه رو هم اضافه کرد. این روش درسته و بهینه هست؟

مورد بعدی اینکه کاربر اگه فایلی که قبلا دانلود و توی حافظه گوشی ذخیره شده رو حذف کنه و مجدد بخواد دانلود کنه بصورت پیشفرض نمیشه و باید از دیتابیس کتابخونه حذف بشه. توی متد دانلود کامپلت از متد حذف فایل از دیتابیس کتابخونه استفاده کردم. ولی خب بعضی مواقع خیلی کم مشکل پیش میاد و برنامه کرش میکنه و بسته میشه. این روش بهینه هست؟ کاش یه ورودی جدید به متد دانلود اضافه میکردید که بشه مشخص کرد فایل دانلود شده توی دیتابیس کتابخونه ذخیره بشه یا نه که نیاز به اینکار نباشه.

با تشکر از کتابخانه و پشتیبانی خوبتون

لینک ارسال

در در 1398/02/18, 17:29:06، mohammadmehrabi گفته است :

سلام کتابخانه خوبی هست ممنون

فقط یه سری موارد هست ممنون میشم جواب بدید

یکی اینکه نمایش میزان توی پروگرس هست که مثلا چندثانیه یه بار اپدیت میشه و درصد دقیق نمیده و مثلا از 10 میره به 30 و از 30 به 50 و ... ولی میخواهیم که درصدش کم کم و طبق روند مشخص پروگرس بار بره جلو مثل دانلود منیجر یا ... (توی اموزش هم چنین چیزی نبود و به همین صورت که گفتم پیش میرفت)

مورد بعدی برای لغو دانلود هست که متدی ندیدم. ولی فکرکنم باید از متد pause استفاده کرد و توی اون متد، حذف دانلود از دیتابیس کتابخونه رو هم اضافه کرد. این روش درسته و بهینه هست؟

مورد بعدی اینکه کاربر اگه فایلی که قبلا دانلود و توی حافظه گوشی ذخیره شده رو حذف کنه و مجدد بخواد دانلود کنه بصورت پیشفرض نمیشه و باید از دیتابیس کتابخونه حذف بشه. توی متد دانلود کامپلت از متد حذف فایل از دیتابیس کتابخونه استفاده کردم. ولی خب بعضی مواقع خیلی کم مشکل پیش میاد و برنامه کرش میکنه و بسته میشه. این روش بهینه هست؟ کاش یه ورودی جدید به متد دانلود اضافه میکردید که بشه مشخص کرد فایل دانلود شده توی دیتابیس کتابخونه ذخیره بشه یا نه که نیاز به اینکار نباشه.

با تشکر از کتابخانه و پشتیبانی خوبتون

اگه وقت کردید بعد از 2 روز جواب مارو هم بدید!

با تشکر و احترام

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، mohammadmehrabi گفته است :

اگه وقت کردید بعد از 2 روز جواب مارو هم بدید!

با تشکر و احترام

در حال کار بر روی دانلودر جدید و بسیار پیشرفته هستیم. انشالا تا فردا آماده و ریلیز میشه. مراحل نهایی و تست رو دارم چک میکنم.

لینک ارسال

نسخه جدید عالی هست!

فقط یه سوال. اون فایل filedownloader.properties در هر شرایطی حتما باید توی برنامه قرار بگیره؟ یعنی حتی اگه دانلود تکی فقط لازم بود و از دیگر موارد استفاده نشد هم حتما باید قرار بگیره؟ یا فقط برای دانلود گروهی هست؟

با تشکر

لینک ارسال

سلام . کوکی ها رو اینجور پاس میده . مشکل از چیه ؟

[com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a845428, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a84523c, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a845258, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a845198, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a8451b4, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a843850, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a84386c, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a84342c]

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mohammadmehrabi گفته است :

نسخه جدید عالی هست!

فقط یه سوال. اون فایل filedownloader.properties در هر شرایطی حتما باید توی برنامه قرار بگیره؟ یعنی حتی اگه دانلود تکی فقط لازم بود و از دیگر موارد استفاده نشد هم حتما باید قرار بگیره؟ یا فقط برای دانلود گروهی هست؟

با تشکر

خیر دوست عزیز. اون فایل برای کانفیگ هست. اگه نباشه هم موردی پیش نمیاد موارد پیشفرض اعمال میشه.

در 46 دقیقه قبل، میلاد گفته است :

سلام . کوکی ها رو اینجور پاس میده . مشکل از چیه ؟

[com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a845428, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a84523c, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a845258, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a845198, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a8451b4, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a843850, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a84386c, com.reza.sh.fastnet.Cooke@4a84342c]

پکیج com.reza.sh.fastnet پکیج نسخه قبلی هست. یه بار کش برنامه رو خالی کنید و دوباره تست کنید

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خیر دوست عزیز. اون فایل برای کانفیگ هست. اگه نباشه هم موردی پیش نمیاد موارد پیشفرض اعمال میشه.

پکیج com.reza.sh.fastnet پکیج نسخه قبلی هست. یه بار کش برنامه رو خالی کنید و دوباره تست کنید

فرقی نکرد  تست کنید .

لینک ارسال

در در 1398/02/24, 13:55:45، میلاد گفته است :

فرقی نکرد  تست کنید .

اصلاح شد. نسخه جدید رو دانلود کنید و حتما از پست اول لیست تغییرات رو ببینید و توی سورسهاتون اعمال کنید.

لینک ارسال

سلام. کاش سورس کامل اصلی که توی یه کلاس جداگانه کتابخونه رو پیاده کردید و توی اکتیویتی ها استفاده کردید (برای نسخه قبلی) رو تغییر میدادید به نسخه جدید که همه امکانات به همون صورت منتهی با نسخه جدید باشه اینطوری بهتر بود. توی نسخه جدید از get استفاده میکنم کلا هیچ متدی چه ارور چه موفق صدا زده نمیشه و مشکل داره (متدها و تعریفشون رو چک کردم مشکلی نداره)

همچنین متد دوم که توی مثال "o" دادید رو کاش توضیح میدادید که چی هست و کاربردش چیه

لطفا در خصوص گت یا مثال بگذارید یا همون کتابخانه اول رو تصحیح کنید. با تشکر

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، mohammadmehrabi گفته است :

سلام. کاش سورس کامل اصلی که توی یه کلاس جداگانه کتابخونه رو پیاده کردید و توی اکتیویتی ها استفاده کردید (برای نسخه قبلی) رو تغییر میدادید به نسخه جدید که همه امکانات به همون صورت منتهی با نسخه جدید باشه اینطوری بهتر بود. توی نسخه جدید از get استفاده میکنم کلا هیچ متدی چه ارور چه موفق صدا زده نمیشه و مشکل داره (متدها و تعریفشون رو چک کردم مشکلی نداره)

لطفا در خصوص گت یا مثال بگذارید یا همون کتابخانه اول رو تصحیح کنید. با تشکر

به زودی همه ی سورسها آپدیت میشه عزیز. بعد از آپدیت اطلاع رسانی انجام میشه حتما.

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

به زودی همه ی سورسها آپدیت میشه عزیز. بعد از آپدیت اطلاع رسانی انجام میشه حتما. 

نمیشه از گت یه مثال بصورت کد بدید الان که ما پیاده کنیم بدون مشکل؟ توی سورس اصلی جدیدتون هم چک کردم مشکل داشت کار نمیکرد اون متد گت! فقط ارور تایم اوت روی اون ادرس داد اما ادرس دیگه تست کردم هیچ جوابی نداد.

همچنین متد دوم که توی مثال "o" دادید رو کاش توضیح میدادید که چی هست و کاربردش چیه

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، mohammadmehrabi گفته است :

نمیشه از گت یه مثال بصورت کد بدید الان که ما پیاده کنیم بدون مشکل؟ توی سورس اصلی جدیدتون هم چک کردم مشکل داشت کار نمیکرد اون متد گت! فقط ارور تایم اوت روی اون ادرس داد اما ادرس دیگه تست کردم هیچ جوابی نداد.

تو پست اول تغییرات توضیح داده شده عزیز. کلا درخواستها یکپارچه شده. مثلا برای Get اول توی سرویس starter به صورت زیر کتابخونه رو اینشیالیز کن.

Sub Service_Create
Dim prsetup As FastNetSetup
prsetup.SetupFastNet.Build
End Sub

حالا درخواست هم که به این شکله.

Private pr As PersianFastNetwork
pr.initialize("pr")
pr.BuildGetQuery("url","tg").addParametrs("key","value").addHeader("key","value").executRequest

جواب های سرور هم که به شکل زیره.

Private Sub pr_onSucsess(Result As String , Tag As String )
	Log(Result)
End Sub

Private Sub pr_onError(Error As ResponseError , Tag As String)
	Log(Error.ErrorLocalizedMsage)
End Sub

لینک ارسال

ارور در اخرین نسخه هنگام کامپایل

Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokhttp3/internal/platform/JdkWithJettyBootPlatform$JettyNegoProvider;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$2;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$Watchdog;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Base64;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer$2;
UNEXPECTED TOP-LEVEL EXCEPTION:
java.lang.RuntimeException: Translation has been interrupted
	at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:696)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.runMultiDex(Main.java:370)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.runDx(Main.java:291)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.main(Main.java:249)
	at com.android.dx.command.Main.main(Main.java:94)
Caused by: java.lang.InterruptedException: Too many errors
	at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:688)
	... 4 more

از ساختن کلاس و به همون روش که توی آموزش اول استفاده کردید استفاده میکنم منتهی با نسخه جدید تغییرات رو توی اون کلاس دادم. ولی هنگام کامپایل ارور میده

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، mohammadmehrabi گفته است :

ارور در اخرین نسخه هنگام کامپایل

از ساختن کلاس و به همون روش که توی آموزش اول استفاده کردید استفاده میکنم نتهی با نسخه جدید تغییرات رو توی اون کلاس دادم. ولی هنگام کامپایل ارور میده

کتابخونه هاتون با هم تداخل دارن. از کتابخونه fastnet با httputils یا okhttp و نظیر اینا استفاده نکنید.

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کتابخونه هاتون با هم تداخل دارن. از کتابخونه fastnet با httputils یا okhttp و نظیر اینا استفاده نکنید. 

قطعا استفاده از اونها لازمه وگرنه استفاده نمیکردم!

okhttputils2 از این استفاده میکنم.

امکانش هست شما سازگاری بدید کتابخانه رو؟ چون نسخه قبل از 6 کاملا سالم بود و مشکلی نداشت و راحت خروجی گرفتم

با تشکر

لینک ارسال

کاش سورس قبلی که از کلاس برای کارها استفاده میکردید و توی اکتیویتی ها از اون کلاس استفاده میکردید رو به نسخه جدید بروز میکردید تا بتونیم طبق اون پیاده کنیم.

الان اون کلاس رو طبق نسخه جدید تغییر دادم (تمامی متدها و ... رو هم تغییر دادم به متدهای جدید) ولی اصلا متدهای دانلود هیچکدومش صدا زده نمیشه (با لاگ چک کردم همه متدهارو)

اگه امکانش هست اون سورس رو بروز کنید یا کدهای دانلود رو بدید طبق اون کلاس سورس قبلی

با تشکر

لینک ارسال

در در 1396/06/03, 21:17:10، محمدرضا شاهپیری گفته است :

نسخه 6.5 منتشر شد

سلام

1. این کتابخانه قابلیت ارتباط با وب سوریس REST رو هم داره ؟

2. بنده خریداری کردم ، اینم در صفحه دانلود کتابخانه چند لینک دانلود داره و نظم مناسبی نداره.

باید نسخه با شماره بیشتر رو دانلود کنم یا هر کدون ویژگی و کارایی خودش رو داره ؟

3. چرا انقدر حجم کتابخانه بالا است ؟ این خودش یک مگابایت به سایز برنامه اضافه میکنه !؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...