رفتن به مطلب
  • 0

دسترسی و کار با کارت حافظه دوم (حافظه جانبی)

rasool.g

سوال

حداقل باسه گوشی خودم می خوام یه برنامه بنویسم که فایل ها رو بتونه تو حافظه جانبی بنویسه و بخونه.

با حافظه خود گوشی زیاد کار کردم و میدونم چجوریه. ولی حافظه جانبی رو بلد نیستم.

اگه یه کدی باشه که روی تمام گوشی ها هم کار کنه و بشه تو نرم افزار های عمومی هم استفاده کرد که چه بهتر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

این کتابخونه باسه ورژن های جدید اندروید هم کار میکنه؟ کار کردن یا نکردنش ربطی به ورژن اندروید نداره. بیشتر به دستگاه مربوط میشه. بعضی از دستگاه ها مسیرها متفاوته

این جور که من متوجه شدم. باسه کار با حافظه جانبی مشکل پیدا کردن آدرسشه که تو گوشی های مختلف ممکنه فرق کنه. درسته؟بله همینطوره. تو این کتابخونه تقریبا تمام حالات ممکن برای آدرس بررسی میشه.

یعنی اگه آدرسشو پیدا کنیم با همین کتابخونه های معمولی b4a هم میشه باهاش کار کرد یا نه کار با حافظه جانبی کلا فرق میکنه؟این کتابخونه قدرتش خیلی بیشتر از کتابخونه ها معمولیه خود اندروید هست.

لینک ارسال

سلام. ممنون. ولی در جواب این سوال

" یعنی اگه آدرسشو پیدا کنیم با همین کتابخونه های معمولی b4a هم میشه باهاش کار کرد یا نه کار با حافظه جانبی کلا فرق میکنه؟ "

نگفتید اگه ادرسشو داشته باشیم میشه از همون متد های کلاس File استفاده کرد؟ دسترسی جدا گانه ای برای حافظه ی جانبی لازم داره؟

لینک ارسال

روی گوشی خودم همین الان یک تست انجام دادم. روی گوشی خودم که بدون مشکل و بدون دسترسی اضافی ای کار کرد. (با همون کلاس File)

فقط sccard0 رو به sdcard1 تغییر دادم. روی گوشی های دیگه تفاوتش بیشتر از عدده؟

یک کدی هم بود کاربر میتونست با اینتنت یک پوشه یا فایل انتخاب کنه . مشکل اون کد هم حل شد؟ یا تو همین کتابخونه این قابلیت هست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...