رفتن به مطلب

قالب انجمن چی هست؟

arastooms

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه اساتید عزیز
من قصد دارم برای یکی از دوستانم یک انجمن راه اندازی کنم که در زمینه علوم ساختمان و عمران و معماری هست
هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم 

یه هاست خوب گرفته و یه دامنه خوب با امنیت ssl و هر دو اماده است
خوب چون من از قالب انجمن خیلی خوشم میاد میخاستم راهنمایی بفرمایید چه طور میتونم یک انجمن براش راه اندازی کنم با این قالب و از کجا باید شروع کنم و چی کار باید بکنم 

ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام  

انجمن سازی که برای این انجمن استفاده شده Ips هست که سایت پشتیبانیش اینه : IPB Farsi | پشتیبان فارسی انجمن ساز حرفه ای IPB-IPS در ایران  آموزش قدم به قدمش هم اونجا هست یعنی این لینک : دوره آموزش کار با IPS - آموزش نصب و شروع به کار مخصوص تازه کارها - انجمن پشتیبانی IPB/IPS فارسی

با دانلود این انجمن ساز معمولا در عرض بیست دقیقه الی نیم ساعت میتونید یک انجمن فارسی راه بیاندازید .البته بعدا باید مثل همین سایت افزونه هایی رو دان کنیدوبه قالبتون اضافه کنید و کمی کد نویسی هم باکمک اون سایت پشتیبان نیاز داره تا قابلیت این سایت رو داشته باشید.خصوصا باید بحث امنیت رو هم حین ساخت انجمن با آموزشهایی که در همان سایت

نکاتی برای امنیت بیشتر انجمن - آموزش های امنیتی - انجمن پشتیبانی IPB/IPS فارسی هست لحاظ کنید که امکان هک انجمن رو بسیار کم کنید .

ولی قالب این انجمن انسر سنتر همون طور که دوستان بهش اشاره کردند قالب کوانتوم هست که با نسخه جدید ips سازگار نیست لذا یا باید از نسخه قدیمی ips استفاده کنید ویا منتظر باشید تا همان سایت پشتیبانی اون قالب کوانتوم جدیدش که سازگار با ips نسخه 4 هست رو ارائه کنه که ظاهرا طبق فرمایش قالب ساز اون ، طول خواهدکشید. 

البته من باب مثال قالبی که نسبتا ظاهر خوبی داره  و میشه فعلا از اون برای نسخه جدید ips استفاده کرد قالب ortem  هست .

لینک ارسال

در در 1396/06/19, 10:19:20، نورنما گفته است :

سلام  

انجمن سازی که برای این انجمن استفاده شده Ips هست که سایت پشتیبانیش اینه : IPB Farsi | پشتیبان فارسی انجمن ساز حرفه ای IPB-IPS در ایران  آموزش قدم به قدمش هم اونجا هست یعنی این لینک : دوره آموزش کار با IPS - آموزش نصب و شروع به کار مخصوص تازه کارها - انجمن پشتیبانی IPB/IPS فارسی

سپاس و تشکر از شما بابت راهنمایی خوبی که فرمودید واقعا مفید و کامل و عالی بود 
ممکنه بفرمایید خودتون چه قالبی رو پیشنهاد میکنید ؟

لینک ارسال

خواهش ميكنم

راستش بعد از امتحان قالبهاي متعدد ips 4.2 هنوز هيچ قالبي براي من دلچسب نبوده ،  قالب كوانتوم اين انجمن هم هنوز توسط آقاي سعيد نظري بروز رساني وسازگار با ips4.2 نشده است ! 

فعلا تا بروز رساني قالب كوانتوم از قالب ortem استفاده ميكنم ،  البته از قالب خود سايت پشتيباني  ipsfarsi هم ميتونيد استفاده كنيد كه از لينك زير ميتونيد دانلودش كنيد:

پوسته GameTime

البته بهتره اين سوال رو از خود مديران و دست اندركاران سايت پشتيباني ipsfarsi  داخل اون انجمن بپرسيد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...