رفتن به مطلب
  • 0

وصل شدن به پرینتر وایرلس دار و چاپ کردن عکس در b4a

persiansaft@gmail.com

سوال

سلام من میخوام با زدن یک دکمه از پوشه داکیومنت یک عکس با پرینتر وایرلس دار چاپ بشه

خیلی لازم دارم و کسانی که بلد نیستند لطفا پیام نزارن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

ببخشید جسارتا من قبلا چنین کاری نکرده ام ولی ارجاعتون به کسانی که بلدندوچنین کاری رو قبلا انجام داده اند، لطفا کد موجود در لینک زیر رو ببینید ،

ظاهرا توسط کتابخانه simple wifi توانسته چنین کاری که شما دنبالش هستید رو انجام بده

(نکته: کمی باکدهاش مشکل داشته که آخرسر در پست آخرمیگه تعدادی از مشکلاتشو پیداکرده وحل کردم وگفته در پست قبلیم (یعنی توی اخرین کدهای ارسالیش) اصلاحش میشه  ) .

لینک نمونه کد اتصال به چاپگر و چاپ با وای فای (Wifi)

B4A Library - Simple WIFI library | Page 8 | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

البته این برای اتصال تنها توسط وای فای هست ،برای روش اتصال با حالت ابری CloudPrint یا وب سرویس دستورات  دیگری هست که مثلا برای حالت CloudPrint که به وای فای پرینتر وصل میشه کتابخانه CloudPrint  پیشنهاد شده که در لینک زیر پست مربوطه هست:

CloudPrint - Library

یا این اینتنت زیر مربوط به پرینترهای سامسونگ (البته در چاپ بار اول مشکلی نداره وخوب کارمیکنه ولی در چاپ دومش مشکل داره و نیازبه اصلاح داره)

Android Question - Printing Wifi Samsung (Mobile print) | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

-------

البته شما ظاهرا برای ارسال تصویر به وای فای نیاز دارید تصویر رو تبدیل به بایت کنید سپس ارسالش کنید که

برای اینکار هم میتونید جهت راحتیتان از چندین سورس آماده ارسال تصویر وبکم گوشی به وای فای که در همون سایت B4X.com  هست استفاده کنید ،

این سورسهای متعدد رو که عرض کردم رو بخوای پیداکنید گزینه CCTV رو در آن سایت جستجو کنید همون پستهای اولی  هست ،

که تصویر وب کم رو تبدیل به بیت میکنه وبه دستگاه وای فای شما ارسال میکنه و هرکس به وای فای شما وصل باشه میتونه کد مربوطه که نرم افزار میده رو داخل مرورگرش بنویسه

و به تصاویر ارسالی وبکم شما از کامپیوتر یا موبایلت از این طریق تماشا کنه. (جهت دانلود اون سورسهای CCTV نیازی به عضویت درسایت B4X نیست)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...