رفتن به مطلب

****ویژه*** کتابخانه PersianRecyclerView

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در 4 دقیقه قبل، a1900i گفته است :

سلام

من این کتابخونه رو خریدم

اما چیزی برام نیومد

چه باید کرد؟

از منوی بالای صفحه قسمت فروشگاه و مدیریت خریدها رو انتخاب کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...
  • پاسخ 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

*************نسخه جدید کتابخانه منتشر شد. لطفا به تاپیک زیر مراجعه شود************  

سلام خسته نباشی محمدرضای عزیز. ما خوشحال میشیم بتونیم محصولاتی رو ارائه بدیم که کاربران بتونن از حداکثر قدرت اون بسته استفاده کنن. البته هیچ کدوم از ما این انتظار رو نداشتیم که شرکت مای

از شما دوست عزیز و همچنین دوستی که نقد کردن کتابخونه رو تشکر میکنیم و از همه دوستان تقاضا میشه که اگر نقدی دارن ( به شرط سازنده بودن نه به نیت تخریب ) استقبال کامل میشه. همونطوری که بقیه کتابخونه های

چقد پشتیبانیش ضعیفه، من 3 ماه پیش سوال کردم کسی ج نداد.

من اریالیست ویو رو خریدم. این با اون چه فرقی داره ؟

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در در 1397/03/02, 22:26:59، behnam_tr گفته است :

دوستان این کتابخانه staggered gridview داره ؟ برای ساخت ویوهای چند ستونی

بله عزیز داره. سه نوع چیدمان موجوده. linear و grid و استکرگرید

در در 1397/03/30, 18:14:17، hamedj گفته است :

چقد پشتیبانیش ضعیفه، من 3 ماه پیش سوال کردم کسی ج نداد.

من اریالیست ویو رو خریدم. این با اون چه فرقی داره ؟

به خاطر مشکلاتی بود که برای من پیش اومده بود عزیز. خدمته و گرفتاریای جورواجورش. مشکلتون چی بود هموطن؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1396/10/09, 18:41:14، rasool.g گفته است :

سلام جناب شاهپیری .

امروز هم چند تا تست دیگه با همون کد ها روی PersianFastScrollIndicator و  PersianRecyclerView در حالت زیر انجام دادم. (با PRVXmlAdapter)

PersianRecyclerView1.HasFixedSize = False
	PersianRecyclerView1.setVerticallLinierLayoutManager
	PersianRecyclerView1.buildDefaultAdapter(pradapter.Adapter)

در مجموع اگه سایز ایتم ها یکی باشه همچی خوبه ولی وقتی سایز ایتم ها رو متغیر انتخاب میکنم یکسری مشکلاتی پیدا میکنم مثل همون فاصله ی خالی زیر اسکرول PersianFastScrollIndicator یا پرش در اسکرول آهسته به سمت بالا (ویدئو از شبیه ساز nox) یا کارنکردن onRSEndReached بعضی مواقع

اگه میشه بیزحمت یک بررسی بکنید.

پیشاپیش ممنون بابت وقتی که میزارید.

در در 1396/10/08, 01:32:08، rasool.g گفته است :

سلام جناب شاهپیری.

کتابخونه جدید خیلی خوب و روون شده. ممنون

فقط در زمینه همین اسکرول ویوو سریع 2 مشکل کوچیک دیگه هم داشتم.

یکی اینکه وقتی سایز ایتم ها متفاوت هستش یک فضای خالی زیر اسکرول باقی می مونه. HasFixedSize رو هم تغییر میدم. تفاوتی نمیکنه.

و اسکرول سریع هم وقتی به اخر میرسه باید رویداد onRSEndReached اجرا بشه یا این رویداد فقط برای اسکرول معمولی اجرا میشه؟

چون الان فقط با اسکرول معمولی این رویداد اجرا میشه و اگه با اسکرول سریع به انتها بریم اجرا نمیشه .

پروژه ای هم که تست کردم این هستش . ممنون میشم یه نگاه بهش بندازید.

پروژه

اسکرین شات 1 و 2

سلام جناب شاهپیری. من در کار با ایتم هایی با سایز متفاوت یخورده مشکل داشتم. لطفا فرصت کردید یک بررسی بکنید. ممنون

لینک ارسال

سلام و درود

در بخش (ساخت SwipeMenu) ایا قابلیت اینو داره ایتم بیشتر به سسمت چپ کشیده بشه؟

منظورم اینه بجای اون دوتا باتن که شما اد کردی فضا بیشتر باشه

بعنوان مثال 90% بره سمت چپ و فقط 10 % ایتم نشان داده بشه

لینک ارسال

بلخ عزیز قابل تنظیم هست که چقد باز بشن آیتما

لینک ارسال

در در 1397/04/30, 00:43:43، rasool.g گفته است :

سلام جناب شاهپیری. من در کار با ایتم هایی با سایز متفاوت یخورده مشکل داشتم. لطفا فرصت کردید یک بررسی بکنید. ممنون

برای استفاده از متد onRSEndReached باید کد زیر رو اضافه کنید

PerFastScrollIndicator1.setScrollEndListener

که شما کامنتش کردین. واینکه این متد حتما باید اسکرول با حرکت دست  به انتها رسیده باشه نه با اون پاپ آپ تا اجرا بشه.

در مورد فضای اضای هم بررسی میکنم ببینم چه مشکلی وجود داره

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

برای استفاده از متد onRSEndReached باید کد زیر رو اضافه کنید

PerFastScrollIndicator1.setScrollEndListener

که شما کامنتش کردین. واینکه این متد حتما باید اسکرول با حرکت دست  به انتها رسیده باشه نه با اون پاپ آپ تا اجرا بشه.

در مورد فضای اضای هم بررسی میکنم ببینم چه مشکلی وجود داره

ممنون جناب شاهپیری . مشکل اصلی منم همون فاصله و پرش های ناگهانی در هنگام اسکرول آهسته به بالا هستش. ویدئو رو حتما نگاه کنید. ممنون

لینک ارسال

در در 1397/05/05, 12:45:22، ForI گفته است :

هموطن سورسی که پیوست کردین به هیچ عنوان سورسهایی که نیست که بنده برای کتابخونه گذاشتم. شما سورس SwipeMenu رو دانلود کنید هموطن. از پنل قسمت سورسها.

لینک ارسال

وظیفه ما درست کردن سورس برای جنابعالیه مگه؟ این همه آموزش دادیم. شما حتی زحمت نگاه کردن آموزشا رو هم به خودتون نمیدین. شما به هیچ وجه کتابخونه رو درک نکردین. واسه همینه سردرگم هستین و نمیدونین چیکار کنین. دلیلش هم اینه که زحمت تمرین و دیدن آموزشا رو به خودتون نمیدین و معنی پشتیبانی رو ظاهرا اینجوری فهمیدین. کتابخونه مشکلی داشته باشه بنده وظیفه شرعی و قانونیمه که برطرف کنم. ولی درست کردن برنامه های شما یا بقیه دوستان خیر.

در ضمن تو تاپیکاتون ادب رو رعایت کنید در غیر این صورت جور دیگه ای باهاتون برخورد میشه.

لینک ارسال

شما مشکلتون دقیقا چیه؟ اول که میگین سورس سوایپ بنده مشکل داره. در حالی که سورسها رو بنده با هر بار آپدیت کتابخونه آپدیت میکنم و این یعنی کم کاری از شما بوده که پنل رو چک نمیکنید.

الانم که میفرمایید سوایپ رو حذف میکنم و مشکل به وجود میاد. واضح مشکلتون رو بگید تا ببینیم اشکال کارتون کجاست

لینک ارسال

شما الان یه مولتی پنل میخواید فقط؟

لینک ارسال

بفرمایید خدمت شما.

recyclermoltipanel.zip

لینک ارسال

کدهاتون ناقصه عزیز.

یه آموزش درخصوص ایجاد مولتی پنل آنلاین تا یکی دوروز آینده توی آموزشهای مربوط به این کتابخونه قرار میگیره. طبق اون پیش برید انشالا که مشکلتون حل میشه

لینک ارسال

سلام 

یک سوال من می خوام لیست ویو  باز شونده درست کنم همون expand با این کتابخانه میدونم راحت میشه ساخت فقط یک سوال این که می تونم این رو اختصاصی و زیبا ترش کنم و قتی رو باز شدن میزنه آیکن بر عکس بشه و وقتی بست دوباره ایکن بسته بشه و اگر زیر مجموعه نداشت اصلا قابلیت expand نداشته باشه؟ 

اگر این قابلیتا رو داره بخرم ؟

لینک ارسال

سلام 

فک کنم کتابخونه یه باگ داره وقتی برنامه را باز می کنم و اسکرول میکنم و بین اسکرول کردن، برنامه را می بندم، چون هنوز کل آیتم ها لود نشده این ارور را میده. اگه راهکارشو میدونید لطفا راهنمایی کنیدErrorTest.gif

یه سوال دیگه اینکه برای حذف آداپتور تو ورژن جدید کتابخونه دو تا پارامتر وجود دارد. پرامتر size را باید چگونه مقدار دهی کنیم؟

ممنون

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

سلام 

فک کنم کتابخونه یه باگ داره وقتی برنامه را باز می کنم و اسکرول میکنم و بین اسکرول کردن، برنامه را می بندم، چون هنوز کل آیتم ها لود نشده این ارور را میده. اگه راهکارشو میدونید لطفا راهنمایی کنید

یه سوال دیگه اینکه برای حذف آداپتور تو ورژن جدید کتابخونه دو تا پارامتر وجود دارد. پرامتر size را باید چگونه مقدار دهی کنیم؟

ممنون

برای مشکل اول نسخه جدید رو دانلود کنید از پنل و طبق آموزش توی پست اول پیش برید.

و برای حذف کردن شما مقداری که توی متد pr_getItemCount برگردوندید رو بدید.

در در 1397/05/17, 00:03:10، rasool.g گفته است :

سلام جناب شاهپیری. این مورد مارو هم اگه میشه سریع تر بررسی بکنید . ممنون :give_heart:

انشالا تو ورژنی که با اندروید استودیو نوشته میشه این موارد رو رفع میکنم.

لینک ارسال

سلام

میشه ریسایکلر ویوو را بدون RefreshRecyclerView اطلاعاتشو بروز کرد؟ تقریبا مثل تلگرام که نیازی به اسکرول روبه پایین نداره برای ریفرش کردن. یعنی یه کاری کنیم که ...onBind  را دوباره لود کنه هر چند مرتبه یه بار :scratch_one-s_head: 

با متد جدید onRecyclerScroll میشه ریسایکلر را بروز کرد؟؟

متدهای کتابخونه مثل بقیه کتابخونه ها اصلا راهنما نداره! اگه میشه برای متدهای کتابخانه یه توضیح یا مثال کد هم بزارید که موقع کدنویسی خیلی کمک میکنه.

ممنون

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

سلام

میشه ریسایکلر ویوو را بدون RefreshRecyclerView اطلاعاتشو بروز کرد؟ تقریبا مثل تلگرام که نیازی به اسکرول روبه پایین نداره برای ریفرش کردن. یعنی یه کاری کنیم که ...onBind  را دوباره لود کنه هر چند مرتبه یه بار :scratch_one-s_head: 

با متد جدید onRecyclerScroll میشه ریسایکلر را بروز کرد؟؟

متدهای کتابخونه مثل بقیه کتابخونه ها اصلا راهنما نداره! اگه میشه برای متدهای کتابخانه یه توضیح یا مثال کد هم بزارید که موقع کدنویسی خیلی کمک میکنه.

ممنون

برای رفرش کردن نیازی به RefreshRecyclerView ندارید. اول اطلاعات لیست رو ویرایش و بعد notiydatasechange رو برای آداپتر صدا بزنید. 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...