اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

محمدرضا شاهپیری

****ویژه*** کتابخانه PersianRecyclerView

128 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/05/10, 17:04:28، محمدرضا شاهپیری گفته است :

بفرمایید خدمت شما.

recyclermoltipanel.zip

سپاس

ببینید من اطلاعات رو از دیتابیس انلاین میخونم اما فقط اخرین ریکورد نشون داده میشه مثلا اگر ۱۰تا ریکورد توی دیتابیس دارم به اندازه ۱۰تا پنل ایجاد میشه توی ریسایکلر اما فقط اخرین ایتم روی همه نشون داده میشه.هرچی سرچ کردم هیچی مربوط به انلاین واسه ریسایکلر شما نیافتم

هیچ خطایی ندارم فقط یک آیتم، به تعداد ریکورد های موجود در دیتابیس لود میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کدهاتون ناقصه عزیز.

یه آموزش درخصوص ایجاد مولتی پنل آنلاین تا یکی دوروز آینده توی آموزشهای مربوط به این کتابخونه قرار میگیره. طبق اون پیش برید انشالا که مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

سلام 

یک سوال من می خوام لیست ویو  باز شونده درست کنم همون expand با این کتابخانه میدونم راحت میشه ساخت فقط یک سوال این که می تونم این رو اختصاصی و زیبا ترش کنم و قتی رو باز شدن میزنه آیکن بر عکس بشه و وقتی بست دوباره ایکن بسته بشه و اگر زیر مجموعه نداشت اصلا قابلیت expand نداشته باشه؟ 

اگر این قابلیتا رو داره بخرم ؟

لینک به ارسال

سلام 

فک کنم کتابخونه یه باگ داره وقتی برنامه را باز می کنم و اسکرول میکنم و بین اسکرول کردن، برنامه را می بندم، چون هنوز کل آیتم ها لود نشده این ارور را میده. اگه راهکارشو میدونید لطفا راهنمایی کنیدErrorTest.gif

یه سوال دیگه اینکه برای حذف آداپتور تو ورژن جدید کتابخونه دو تا پارامتر وجود دارد. پرامتر size را باید چگونه مقدار دهی کنیم؟

ممنون

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

سلام 

فک کنم کتابخونه یه باگ داره وقتی برنامه را باز می کنم و اسکرول میکنم و بین اسکرول کردن، برنامه را می بندم، چون هنوز کل آیتم ها لود نشده این ارور را میده. اگه راهکارشو میدونید لطفا راهنمایی کنید

یه سوال دیگه اینکه برای حذف آداپتور تو ورژن جدید کتابخونه دو تا پارامتر وجود دارد. پرامتر size را باید چگونه مقدار دهی کنیم؟

ممنون

برای مشکل اول نسخه جدید رو دانلود کنید از پنل و طبق آموزش توی پست اول پیش برید.

و برای حذف کردن شما مقداری که توی متد pr_getItemCount برگردوندید رو بدید.

در در 1397/05/17, 00:03:10، rasool.g گفته است :

سلام جناب شاهپیری. این مورد مارو هم اگه میشه سریع تر بررسی بکنید . ممنون :give_heart:

انشالا تو ورژنی که با اندروید استودیو نوشته میشه این موارد رو رفع میکنم.

لینک به ارسال

سلام

میشه ریسایکلر ویوو را بدون RefreshRecyclerView اطلاعاتشو بروز کرد؟ تقریبا مثل تلگرام که نیازی به اسکرول روبه پایین نداره برای ریفرش کردن. یعنی یه کاری کنیم که ...onBind  را دوباره لود کنه هر چند مرتبه یه بار :scratch_one-s_head: 

با متد جدید onRecyclerScroll میشه ریسایکلر را بروز کرد؟؟

متدهای کتابخونه مثل بقیه کتابخونه ها اصلا راهنما نداره! اگه میشه برای متدهای کتابخانه یه توضیح یا مثال کد هم بزارید که موقع کدنویسی خیلی کمک میکنه.

ممنون

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

سلام

میشه ریسایکلر ویوو را بدون RefreshRecyclerView اطلاعاتشو بروز کرد؟ تقریبا مثل تلگرام که نیازی به اسکرول روبه پایین نداره برای ریفرش کردن. یعنی یه کاری کنیم که ...onBind  را دوباره لود کنه هر چند مرتبه یه بار :scratch_one-s_head: 

با متد جدید onRecyclerScroll میشه ریسایکلر را بروز کرد؟؟

متدهای کتابخونه مثل بقیه کتابخونه ها اصلا راهنما نداره! اگه میشه برای متدهای کتابخانه یه توضیح یا مثال کد هم بزارید که موقع کدنویسی خیلی کمک میکنه.

ممنون

برای رفرش کردن نیازی به RefreshRecyclerView ندارید. اول اطلاعات لیست رو ویرایش و بعد notiydatasechange رو برای آداپتر صدا بزنید. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری