اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

محمدرضا شاهپیری

****ویژه*** کتابخانه PersianRecyclerView

145 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 7 دقیقه قبل، ForI گفته است :

سلام تشکر از لطف و زحمتتون اما عمل نمیکنه
لطفا خودتون بررسی و تست کنید

ممنون

دوست عزیز تست شده و هیچ موردی نداره.

دقت داشته باشید که حتما باید اسکرول رو فعال کنید تا بتونید استفاده کنید. کد زیر یعنی

PersianRecyclerView1.setScrollEndListener

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز تست شده و هیچ موردی نداره.

دقت داشته باشید که حتما باید اسکرول رو فعال کنید تا بتونید استفاده کنید. کد زیر یعنی

مهندس جان بنده هم تست کردم شاید بیش از 60 ریسایکلر تو این پروژه داشته باشمو و با کد زیر همه رو راه انداختم و اسکرول واسه همه فعال هست

PersianRecyclerView1.HasFixedSize = True
	PersianRecyclerView1.setVerticallLinierLayoutManager
	PersianRecyclerView1.SnappingTop
	PersianRecyclerView1.buildDefaultAdapter(pradapt.Adapter)

پ مشکل از کجا میتونه باشه ؟

در نسخه های قدیمی تر که تابع اسکرول با این نسخه جدید متفاوتر بود به درستی عمل میکرد و به انتهای لیست که میرسید تشخیص میداد بعد ما درخواست کردیم که پوزیشن رو هم اضافه کنید چندماه پیش از وقتی اون تغییرات رو دادید دیگه قسمت اندلیست با تابع های جدید دیگه کار نکرد گفتید بزودی اپدیت میکنید چندماه منتظر موندیم و نسخه جدید کلا همه چیزو تو پروژه ما بهم میریخت و امکان استفاده ازش نبود

یه پروژه عظیم با بیش از 60 ریسایکلر رو درنظر بگیرید الان رو هواست

خواهشا راهنمایی کنید

چه خوب میشد نسخه جدید رو با توابع قبلی میساختید که تا این حد تغییرات توش نباشه و با پروژه های قدیمی سازگاری میداشت !

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، ForI گفته است :

عزیز نسخه جدید با نسخه قبلی زمین تا آسمون فرقشه و کلا سیستم و عملکرد کتابخونه فرق کرده.

والان واقعا عجیبه که میگین اسکرول کار نمیکنه چون من چندین بار تست کردم و هم ابتدا و هم انتها و هم پوزیشن موقع اسکرول مشخصه یه سورس نوشتم که میتونید خودتون تست کنید و ببینید.

prscroll.zip

نهایتا دیگه اگه خیلی واجبه توی خصوصی پروژه و اون کلاس یا متدی که مشکل داره رو بگید تا من بررسی کنم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

عزیز نسخه جدید با نسخه قبلی زمین تا آسمون فرقشه و کلا سیستم و عملکرد کتابخونه فرق کرده.

والان واقعا عجیبه که میگین اسکرول کار نمیکنه چون من چندین بار تست کردم و هم ابتدا و هم انتها و هم پوزیشن موقع اسکرول مشخصه یه سورس نوشتم که میتونید خودتون تست کنید و ببینید.

prscroll.zip

نهایتا دیگه اگه خیلی واجبه توی خصوصی پروژه و اون کلاس یا متدی که مشکل داره رو بگید تا من بررسی کنم.

از وقتی که گذاشتید و سورس زدید ممنونم

توی سورس شما به درستی کار میکرد و تنها اختلاف کار ما و شما آداپتر هست که شما از PRVXmlAdapter و ما از PRVB4AAdapter استفاده کردیم و در نتیجه مشکل اسکرول در PRVB4AAdapter هست. که نیاز به بررسی مجدد توسط شما داره.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ForI گفته است :

از وقتی که گذاشتید و سورس زدید ممنونم

توی سورس شما به درستی کار میکرد و تنها اختلاف کار ما و شما آداپتر هست که شما از PRVXmlAdapter و ما از PRVB4AAdapter استفاده کردیم و در نتیجه مشکل اسکرول در PRVB4AAdapter هست. که نیاز به بررسی مجدد توسط شما داره.

اسکرول ربطی به آداپتر نداره عزیز. مربوط به خود ریسایکلر هست.

با لیوت بیسیک هم تست کردم و موردی نبود. سورس زیر رو تست کنید و ببینید کجا اشتباه رفتید

b4alayoutsorce.zip

لینک به ارسال

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.