رفتن به مطلب
  • 0

بدست آوردن طول و عرض جغرافیایی بدون نیاز به اینترنت با gps

hosseinkarimian

سوال

سلام چطور میشه بدون نیاز به اینترنت و با gps گوشی موقعیت رو شناسایی کرد مثلا طول و عرض جعرافیایی رو بدست بیاریم . تاپیک زیر سوال پرسیده شده که به نتیجه نرسید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود،

به همون روش معمولی که با GPS در حالتی که دستگاه به اینترنت دسترسی داره، میشه مختصات رو به دست آورد؛ در حالت آفلاین هم این امکان هست.

دسترسی داشتن به اینترنت صرفا دریافت مختصات رو کمی سریعتر میکنه (فقط کمی!) و مقدارش رو دقیقتر.

کدهایی که در سورس زیر آماده کردم اینکار رو براتون انجام میده. روی اندروید 5 و پایینتر تست کردم، اما فکر میکنم روی اندروید 6 به بالا مشکل عدم دسترسی رخ بده و کدها به درستی کار نکنه.

اگر مشکلی بود بگید که اصلاح کنم.

سورس پیوست شد.

موفق باشید.

OfflineGPS_answercenter.ir.zip

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، مهران محمودی گفته است :

درود،

به همون روش معمولی که با GPS در حالتی که دستگاه به اینترنت دسترسی داره، میشه مختصات رو به دست آورد؛ در حالت آفلاین هم این امکان هست.

دسترسی داشتن به اینترنت صرفا دریافت مختصات رو کمی سریعتر میکنه (فقط کمی!) و مقدارش رو دقیقتر.

کدهایی که در سورس زیر آماده کردم اینکار رو براتون انجام میده. روی اندروید 5 و پایینتر تست کردم، اما فکر میکنم روی اندروید 6 به بالا مشکل عدم دسترسی رخ بده و کدها به درستی کار نکنه.

اگر مشکلی بود بگید که اصلاح کنم.

سورس پیوست شد.

موفق باشید.

OfflineGPS_answercenter.ir.zip

سلام ممنون از پاسخ گویی شما. ولی مثلا بعضی وقتا باید حتما اینترنت متصل بشیم تا موقعیت بدست بیاد پس آفلاین نیست راه حل چیه که وقتی gps روشنه بدون اینترنت آفلاین نشون بده ،مثلا اینترنت متصل می کنیم و موقعیت بدست میاد بعد قطع کنیم و حرکت کنیم آفلاین نشون میده من می خوام طوری باشه اصلا بدون اینترنت باشه.(اگر بشه خودکار برنامه gps رو خاموش و روشن کنه فکر کنم حل بشه که این کار رو نمیدونم)

ممنون

لینک ارسال

شما این سورس کد رو اجرا کردید ؟!

وقتی برنامه اجرا میشه اگر GPS دستگاه خاموش باشه، تنظیمات GPS رو به کاربر نمایش میده تا بتونه روشنش کنه.

و بعد از فعالسازی توسط کاربر ( یا اگر از قبل فعال بود ) برنامه شروع میکنه به دریافت اطلاعات از GPS.

مدت دریافت مختصات دستگاه در حالت آفلاین، با توجه به مکانی که قرار دارید متغیره. به این صورت که اگر در فضای بسته باشید ممکنه دیرتر از فضای باز صورت بگیره!

ویدئوی زیر رو از ضفحه گوشیم رکورد کردم که بعد از حدود 45 ثانیه مختصات رو بهم نشون میده و همونطور که در تصویر مشخص هستش هیچ دسترسی ای به اینترنت ندارم.

device-2017-09-22-182545

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...