رفتن به مطلب

سورس بازی دوز دوازده تایی و بازی آفتابه و سورس های دیگر

razavioo

ارسال‌های توصیه شده

سلام. حدود یک سال از زمانی که آخرین بار اومدم توی سایت می گذره و توی این مدت کم کم به سمت اندروید استودیو رفتم و متوجه شدم که اگه ی نفر بخواد برنامه نویس حرفه ای بشه حتما باید بره با اون بنویسه. اما از اونجایی که خیلیا تازه می خوان برنامه نویسی رو باهاش یاد بگیرن و به خاطر عقیده من که میگم شاید بعضی از کسایی که توی بیسیک کد می زنن، خیلی باهوش تر از کسایی که توی اندروید استودیو کد می زنن باشن، و از اونجایی که فک می کنم کلا سورس هایی که با بیسیک نوشتن هیچ ارزشی برای من ندارن، تمام سورس های مهمی که قبلا نوشته بودم رو براتون قرار میدم که سه تا از سورس ها کامل و دقیقا مشابه با برنامه هایی که توی بازار ثبت کردم هستن.

1. دوز دوازده تایی: یک بازی دوز که حالت دو نفره ش نوشته شده و نیازه تا ی نفر حالت یک نفره (هوش مصنوعی و الگوریتم بازی ربات) رو براش بنویسه.

Dooz Irani

دوز باز - دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار

2. تهران شناس: تمام امکانات بازی آفتابه رو داره ولی خب ایده ش متفاوته. در قسمت درباره ما یک انیمیشن خیلی جالبی کار کردم که چرخش سکه رو تداعی می کنه، خودش می تونه ی جور بازی باشه. یادمه خیلی ذوق کردم وقتی نوشتمش.

Tehran Shenas

تهران شناس - دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار

3. ضرب المثل حیوانات: سورس این برنامه رو پدرم آماده کرد و من فقط حالت کتاب رو بهش دادم. ی جور سورس کتاب هست ولی ب شدت گرافیکی تر از نمونه هایی که حداقل توی سال گذشته می دیدم.

ZarbolMasal Heyvani

ضرب المثل حیوانات - دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار

4. الگوریتم چت: ی بازی که حالت چت کردن با یک ربات رو شبیه سازی می کرد و می تونستی با ربات، مشاعره کنی یا فال حافظ بگیری. یادم ی بخشایی از چت منکراتی می شد که اگه سن پایینی دارید از دیدنش صرف نظر کنید. اگه دو هفته وقت می ذاشتم ی بازی جالب میشد. از ظاهر برنامه هم می شد توی ساخت برنامه هایی مثل تلگرام استفاده کرد.

Algorithm-chat

5. بازی رنگ ها: یک بازی که تصاویر رو شطرنجی می کرد و حالت پازلی و فرد باید رنگ های شبیه به هم رو انتخاب می کرد، هر چی فاصله رنگ ها کمتر بود، امتیاز بیشتری نصیب فرد می شد. با canvas خیلی کار کردم و تمرین خوبی بود.

color game

6. برنامه MusicMeaning: سورس کامل یک پخش کننده موزیک که موسیقی های خارجی رو به همراه زیرنویس فارسی شعرش نمایش میداد و گرافیک به شدت خوبی داشت. مطمئنم اگه ی نفر یک هفته وقت بذاره و ران بگیره ازش متوجه میشه که میشه توی بازار قرارش داد. به شدت کامل شده بود و فقط نیاز داشت که چند تا موزیک دیگه به برنامه اضافه بشه و زیرنویس هاش با زمان پخش ترانه سینک بشه.

ایده این برنامه از کانال موسیقی خارجی من که آدرسش رو در زیر قرار دادم، گرفته شده. خوشحال میشم بهش سری بزنید.

Telegram: Contact @musicmeaning

Music Meaning

7. دوز سه در سه (ایکس او) با یادگیری ماشین: هدفم این بود که یک دوز بنویسم که با یادگیری بازی فرد مقابل خودش، و با دونستن فقط اینکه برنده شد یا بازنده شد، بازی های خودش رو بهبود ببخشه و هر سری بهتر از قبل بازی کنه. ساختار برنامه رو نوشتم ولی نتونستم الگوریتم هوش مصنوعی ش رو تکمیل کنم.

XO Machine Learning

توضیج پایانی: کتابخونه های این سورس ها رو باید خودتون پیدا کنید اگه نیازه، تمام سورس ها برای سال گذشته هستن و میتونه این بهتون کمک کنه توی پیدا کردن کتابخونه ها. هدف من اینه که کمکی به دوستان کرده باشم برای اینکه ساختارهایی که من طراحی کردم رو دوباره طراحی نکنن ولی این به معنای این نیست که در هر سطحی که هستید، سوالاتی درباره سورس ها ازم بپرسید. فقط در صورتی که واقعا هیچکس متوجه کد نشد یا اشکالی وجود داشت یا تمایلی به همکاری بیشتر حس کردید پیام بدید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تهران شناس - کتابخانه موردنیاز : Bazaar

دوز باز - یکی از دوستان گفتن که سورسی رو آماده کردن که در اون دیتابیس تغییراتی داشته و کار می کنه. این لینک رو بررسی کنید و نظر بدید که تونستید با این سورس برنامه رو اجرا کنید یا نه.

اگر باز هم نکته ای می بینید توی سورس ها که ذکر نشده، اطلاع بدید تا اینجا اضافه کنم.

لینک ارسال

بسیار کار عالی و پسندیده ای هستش ♥

به نظرم گاهی اوقات باید برای رشد همدیگه باید از یکسری چیزا بزنی تا بتونی به بالاتری صعود کنی.

خسته نباشید دوست من.:hi::give_rose:

لینک ارسال

سلام و تشکر از شما دوست عزیز
وظیفه خودم میدونم که تشکر کنم از شما برای این کار پسندیده که در جهت ارتقای سطح علمی دوستان بسیار مفید هست
امید وارم همیشه سلامت باشید وبه علم شما روز به روز اضافه بشه و موفق تر باشید
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

دوستان در برنامه تهران شناس از کدوم کتابخانه بازار استفاده شده ؟ اگه رایگانه لطفا بذارید اگر هم پولیه لینک فروش رو بزارید . متشکرم

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام 
ممنون از سورسهاتون ولی دیتابیس دوز دوازده تایی مشکل داره و نمیزاره برنامه ران بشه 
زحمتش رو میکشین ؟

لینک ارسال

در 25 دقیقه قبل، HAMED1148 گفته است :

سلام 
ممنون از سورسهاتون ولی دیتابیس دوز دوازده تایی مشکل داره و نمیزاره برنامه ران بشه 
زحمتش رو میکشین ؟

نه عزیزم من دیگه وقتش رو ندارم. اگه از دوستایی که اینجا هستن ی نفر علاقه داشته باشه و وقت بذاره و آماده کنه من توی پست اول اضافه میکنم و ازش تشکر میکنم.

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، HAMED1148 گفته است :

سلام 
زحمتش رو میکشین ؟

سلام این دیتابیس اصلی برنامه  رو جایگزین کنید

البته قبلش بادستور file.delete دیتابیس قبلی رو که به حافظه گوشیتون کپی شده رو پاک کنید بعد ران بگیرید.

http://s9.picofile.com/file/8318099584/dooz3.db.html

اینم لینک سورس جدید خدمتتون :

http://s9.picofile.com/file/8318100276/Dooz_Irani_new1.rar.html 

در 20 ساعت قبل، razavioo گفته است :

نه عزیزم من دیگه وقتش رو ندارم. اگه از دوستایی که اینجا هستن ی نفر علاقه داشته باشه و وقت بذاره و آماده کنه من توی پست اول اضافه میکنم و ازش تشکر میکنم.

سلام تشکر از سورستان ولی یادتون نیست این گزینه های زیر دقیقا برای چی هستند؟اگه یادتون باشه یه مختصر توضیح بدین که عالی میشه . 

i
j

par
selected
mohre

لینک ارسال

در در 1396/11/10, 19:08:46، نورنما گفته است :

سلام این دیتابیس اصلی برنامه  رو جایگزین کنید

البته قبلش بادستور file.delete دیتابیس قبلی رو که به حافظه گوشیتون کپی شده رو پاک کنید بعد ران بگیرید.

dooz3

اینم لینک سورس جدید خدمتتون :

Dooz Irani_new1 

سلام تشکر از سورستان ولی یادتون نیست این گزینه های زیر دقیقا برای چی هستند؟اگه یادتون باشه یه مختصر توضیح بدین که عالی میشه . 

i
j

par
selected
mohre

i : احتمالا سطر و متغیر int شمارنده هست و البته درست تر این بود که به جای اون از کلمه با مفهوم استفاده می کردم

j : ستون

par : نمیدونم متغیرش چی بوده ولی توی بازی زمانی که به شرایطی می رسیم که دیگه فرد می تونه مهره هاش رو علاوه بر مهره های اطراف خودش، هر جای دیگه ای بذاره، بهش میگن چهار پر (یعنی چهار مهره داره که می تونه همه رو به حالت پرش در بیاره). سه پر هم مشابه همین داستان هست.

selected: احتمالا id مهره ای هست که انتخاب شده و قراره کلیکی رو انجام بده بعدش. به معنی اینکه توسط کاربر کلیک شده و قراره اون مهره کاری انجام بده.

mohre : مهره های بازی. واقعا نمیدونم چی هست منظورش.

لینک ارسال

سلام به دوستان عزیز من یک سالی با b4a آشنا شدم و هر چی بلدم از این انجمن هستش

دو سه هفته پیش این کد تهران شناس رو دانلود کردم یه مشکل که من دارم باهاش اینه بعد از چهل و دو مرحله که خود طراح قرار داده نمیشه مرحله اضافه کرد

یعنی میشه فقط مشکل این بعد از 42 اگه این مرحله رو رد کنی و در قسمتی بردی دکمه بازگشت رو بزنی و به قسمت مراحل بری اگه مرحله رو همون موقع بری باز میشه ولی اگه برگردی بعد بخوای بری قفله این مشکل منه

راستی دوست عزیز در دیتابیس یسری عدد هست که با 51 و 31 شروع میشه اگه میشه بگید بر گه اساسی هستن این عداد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...