رفتن به مطلب
  • 0

فراموش کردن sign key

mamad20

سوال

سلام ، 2 سال پیش یه برنامه ساختم و حالا خواستم نسخه بعدیشو آپلود کنم رو بازار و میگه باید امضای بسته ها یکی باشه و من فراموش کردم چی بوده اونروز 

چیکار کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، mamad20 گفته است :

سلام ، 2 سال پیش یه برنامه ساختم و حالا خواستم نسخه بعدیشو آپلود کنم رو بازار و میگه باید امضای بسته ها یکی باشه و من فراموش کردم چی بوده اونروز 

سلام

فکر نکنم بشه کاریش کرد، میتونید برنامه فعلی که توی بازاره بایگانی کنید و نسخه جدید رو با همین پکیج نیم بفرستید بازار. فکر کنم بازار هم بتونه آمارهای قبلی و... رو بده به این اپ جدید شما.

دقیقا یادم نیست همینکارو میکردن یانه، بنظرم از بازار بپرسید راهنماییتون میکنن.:bigsmile:

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

فکر نکنم بشه کاریش کرد، میتونید برنامه فعلی که توی بازاره بایگانی کنید و نسخه جدید رو با همین پکیج نیم بفرستید بازار. فکر کنم بازار هم بتونه آمارهای قبلی و... رو بده به این اپ جدید شما.

دقیقا یادم نیست همینکارو میکردن یانه، بنظرم از بازار بپرسید راهنماییتون میکنن.:bigsmile:

در 5 ساعت قبل، hocein گفته است :

کاری که آقا پزمان گفتن رو میتونید انجام بدید.

اگه این فایل رو گم کنید دیگه نمی تونید برنامه تون رو داخل مارکت آپدیت کنید ولی می تونید از یه sign key برای تموم برنامه هاتون استفاده کنید . چون اگه این کارشدنی بود یعنی این امکان بود که با یک امضا دیگه یک برنامه رو آپدیت کرد دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشد و هکرای محترم تمام برنامه هارا آلوده میکردن.

باید یه راه حلی داشته باشه آخه ، سورس ورژنای قبلیمو دارم ، نمیشه از توش پیداش کرد ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...