رفتن به مطلب
  • 0

داخل سرویس از کجا بفهمیم داخل کدام اکتیویتی هستیم

stm32

سوال

سلام دوستان من داخل برنامه ام یک سرویس دارم که یکسره در حال اجراست و در برنامم چد تا اکتیویتی دارم که موقعی که  داخل سرویس میرم نمیدونم الان کدام اکتیویتی روی کار اینو باید از کجا بفهمم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 21 دقیقه قبل، stm32 گفته است :

سلام دوستان من داخل برنامه ام یک سرویس دارم که یکسره در حال اجراست و در برنامم چد تا اکتیویتی دارم که موقعی که  داخل سرویس میرم نمیدونم الان کدام اکتیویتی روی کار اینو باید از کجا بفهمم؟

سلام

بستگی داره که وقتی اکتیویتی جدید رو باز می کنی آیا اکتیویتی قبلی می بندی یا نه اگه این طوری خیلی راحته

دونه دونه اکتیویتی هات رو بررسی می کنه که آیا فعال یا نه اگه فعال بود فلان جور بشه

----------------------------------------------------------------------

اما اگه نه ، اکتیویتیهات با هم بازه در این صورت باید اون دکمه ای که بین اکتیویتی هات می گردی و میره به اکتیوینی مورد نظر

این کد ها رو باید بنویسی

01 - باید یه فایل متنی ایجاد بشه

02 - داخل فایل متنی اسم اکتیویتی مورد نظر می نویسی

03 - حالا هر وقت تو سرویس خاستی ببینی کدوم اکتیویتی رو هست باید فایل متنی ساخته شده رو ببینی

لینک ارسال

این لینک را ببینید زدم ولی نشد ولی فکر کنم همین کد باشه

Android Code Snippet - get the current activity (from a code module) | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

لینک ارسال

خیلی راحته شما بیا برای هر اکتیویتی یه boolean یا یه String تعریف کن و وقتی فعال میشه اون اکتیویتی یه مقدار به این متغییری ک تعریف کردی بده حالا توی سرویس یه تایمر بذار ک هر ثانیه چکش بکنه و اگه متغییر مثلا مساوی عبارت True بود یعنی اون اکتیویتی فعال هستش 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...