رفتن به مطلب
  • 0

کانکت شدن به وای فای مورد نظر

fun_code

سوال

سلام دوستان

بنده میخوام با کدنویسی به وای فای مورد نظرم متصل بشم...

از کتابخانه WifiConnect استفاده میکنم... متاسفانه در 3 گوشی سامسونگ به درستی کار میکنه اما در دستگاه سونی آیون کار نمیکنه...

حتما باید قبلش خودمون بریم بصورت دستی بهش متصل بشیم تا در لیست ذخیره بشه... از اون به بعد با کتابخانه مذکور میشه بهش متصل شد !

از کتابخانه MLwifi هم استفاده کردم و در یکسری از گوشی ها اصلا کار نمیکنه... حتی اگر بصورت دستی وای فای رو در لیست وای فای ها ذخیره کنیم...!

از دوستان اگر کد inline java یا Reflector خاصی برای اینکار داره ممنون میشم کمکم کنید.

بسیار ضروریه و زیاد گشتم و پیدا نکردم...

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

ببخشید تاپیک رو مجددا آغاز میکنم اما باوز بفرمایید در اتصال به وای فای جدا موندم و خیلی نیاز ضروری بهش دارم.

بنده از کتابخانه WiFiConnect استفاده میکنم و در بعضی از دستگاه ها اتصال صورت نمیگیره...

مثلا بعضی از دستگاه هوواوی نمیتونن به هات اسپات دستگاه اس 6 متصل بشن... یعنی اس 6 که هات اسپاتش فعاله دستگاه هوواوی با کتابخانه WiFiConnect نمیتونه از طریق وای فای بهش متصل بشه...!

چه کدی بنویسم که در حداقل اندروید های 4.2.2 و بالاتر تمامی برندها بشه به وای فای مورد نظر متصل شد ؟

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

لینک ارسال

سلام دوستان

یه کتابخانه خوب پیدا کردم که دسترسی برای دانلود ندارم.

لطفا اگر دسترسی دانلود دارید اینکار و انجام بدید و کتابخانه رو برای استفاده اینجا قرار بدین :

** واقعا ضروریه **

B4A Library - Simple WIFI library Updated V. 3.03 04-04-2017 | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

نام فایل : MLWifi_3_03.zip

اشتباه نگیرید ، این با کتابخانه MlWifi معروف فرق داره... سازنده کتابخانه قدیمی mlwifi این کتابخانه رو تحسین کرده...

لینک کتابخانه MlWifi قبلی که در همه دستگاه ها کار نمیکنه اینه که دقت کنید سازندش فرق داره : B4A Library - Simple WIFI library | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

پیشاپیش از دانلود شما سپاسگزارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...