رفتن به مطلب

کتابخانه کاربردی PersianZipManager

ارسال‌های توصیه شده

تشکر و درود فراوان خدمت آقای شاهپیری عزیز

ببخشید من جهت امنیت فایل های zip رو اینکریپت کرده ام و روی سرور قرار داده ام.

حال باید این فایل های زیپ از سرور دانلود شوند و سپس اکسترکت شده و در پوشه ای از حافظه داخلی کاربر قرار بگیرند.

من میخواهم از یک progress bar استفاده کنم که نصف اون متعلق به فرایند دانلود باشه و نصف دیگش متعلق به فرایند unzip شدن.(یعنی اگر فایل زیپ کاملا دانلود شد progress bar پنجاه درصدش پر بشه و هنگامی که اکسترکت شد بقیش پر بشه تا نهایتا به 100 برسه) و در آخر یک toast به کاربر نمایش داده بشه که: عملیات بارگیری و استخراج با موفقیت انجام شد.

میشه راهنمایی کنید بنده برای این progress bar چکار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 45
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

*** نسخه 2 اضافه شد*** تغییرات نسخه 2: رفع ارور اکسترکت نکردن فایلهای زیپ معمولی. مثال از اکسترکت کردن فایلهای زیپ معمولی Dim przip As PersianZipManager Private zipparams As Zip

سلام خسته نباشی استاد شاهپیری عزیز یکی از مدیران بی وقفه از کار و پشتکار مضاعف خدا قوت

خیر عزیز این کتابخونه فعلا با فایلهای زیپ کار میکنه.  انشالا سعی میکنم همه ی فرمتها رو اضافه کنم. البته برای فرمتهای دیگه این امکانات رو که الان فرمت زیپ داره نمیشه گذاشت قطعا. چون کار وقت گیر و

تصاویر ارسال شده

باسلام،

من چندی پیش این کتابخونه رو خریدم.ویدیوی آموزشی هم 2 بار نگاه کردم اما وقتی میخوام یک فایل زیپ رمزدار(انکریپت شده با نرم افزار Winrarویندوز)رو استخراج کنم،به مشکل بر میخورم.

تصویر کدها و لاگ ها:

1.PNG

پس از استخراج توسط این کتابخانه نصف فایل ها استخراج میشن اما نصف شون نه!

همچنین تابع onerror صدا زده میشود و خطا میگیرد.

همچنین درصد پیشرفت اکسترکت از 0 تا 100 و بخوبی انجام نمیشود و چندین بار یک عددی تکرار می شود(در اینجا عدد 1 تکرار میشود بجای آنکه از 1 به سوی 100 حرکت شود.)

به پرمیشن حافظه هم فکر نکنم ربطی داشته باشه چون نسخه اندروید شبیه ساز بنده 5 می باشد.

الان نمیدونم چکار کنم!

لطفا راهنمایی کنید/باتشکر

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام و درود. بهتره از دیوایس واقعی به جای شبیه ساز استفاده کنید. و اینکه ارور رو هم لاگ کنید ببینید چیه ارور

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام،

من با این کتابخانه یک فایل زیپ رمزدار می سازم و سپس تعدادی فایل به آن اضافه می کنم اما خود فایل ها قفل می شوند نه فایل zip!

من میخواهم محتوای فایل زیپ برای کسی نمایش داده نشود و در همان اول پسورد خواسته شود. ضمنا چون روی خود zip پسورد اعمال نمی شود طرف میتواند فایل های درون آن را بدون وارد کردن رمزی حذف کنید.

بنابراین من میخوام در همان اول و در هنگام کلیک روی فایل zip رمز خواسته شود و بعدا فایل ها نمایش داده شوند.

لطفا بگید من با چه متدی و چگونه میتوانم این کار را انجام دهم؟

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

من با این کتابخانه یک فایل زیپ رمزدار می سازم و سپس تعدادی فایل به آن اضافه می کنم اما خود فایل ها قفل می شوند نه فایل zip!

من میخواهم محتوای فایل زیپ برای کسی نمایش داده نشود و در همان اول پسورد خواسته شود. ضمنا چون روی خود zip پسورد اعمال نمی شود طرف میتواند فایل های درون آن را بدون وارد کردن رمزی حذف کنید.

بنابراین من میخوام در همان اول و در هنگام کلیک روی فایل zip رمز خواسته شود و بعدا فایل ها نمایش داده شوند.

لطفا بگید من با چه متدی و چگونه میتوانم این کار را انجام دهم؟

آقای شاهپیری این سوال بنده رو جواب دهید، ممنون میشم. خیلی نیازش دارم.

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

آقای شاهپیری این سوال بنده رو جواب دهید، ممنون میشم. خیلی نیازش دارم.

سلام و درود. به روش زیر فایل زیپ رو بسازید.

Dim przip As PersianZipManager
Private zipparams As ZipParametr
zipparams.initialize
zipparams.withPassword("abcd").isEncryptFiles(True).withEncryptionMethod(zipparams.ENC_METHOD_AES) _
.withAesKeyStrength(zipparams.AES_STRENGTH_256).withCompressionLevel(zipparams.DEFLATE_LEVEL_NORMAL) _
.withCompressionMethod(zipparams.COMP_DEFLATE)
przip.initialize("przip")
przip.withFileName(File.DirRootExternal&"/filename.zip").withRunInThread(True)
przip.createZipFileFromFolder(File.DirRootExternal&"/foldername",zipparams.ZipParameters,False,1)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...