رفتن به مطلب

کتابخانه PersianStandOut

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

نسخه 3 اضافه شد. 

دوستان توی این نسخه تغییرات مهمی انجام شده. از جمله اضافه شدن امکان نمایش پنجره های متعدد و مدیریت بسیار راحت با استفاده از آی دی. اضافه شدن امکان دادن فلگهای دلخواه به کتابخانه. حتما نسخه جدید و سورس جدید رو دریافت کنید کار کردن باهاش به همون راحتیه.

** بالخره Standout رو تونستیم پیاده کنیم خدارو شکر:i_am_so_happy:. دوستان کتابخانه PersianFloatingWindow به خاطر ضعیف بودن و نداشتن امکانات حذف شد و به جای اون کتابخونه قدرتمند PersianStandout رو براتون آماده کردیم. دوستانی که کتابخونه قبلی رو دریافت کردن این کتابخونه رایگان به اونها داده میشه(از پنل خرید دریافت کنید) :yes: ایشالا که مورد استفاده قرار بگیره.

سلام خدمت انسور سنتریهای عزیز.

برای خیلی از برنامه ها بعضی وقتا لازم میشه که هنگام بسته بودن برنامه به کاربر یک پیغام نمایش بدیم.

یا مثلا برنامه هایی مثل دیکشنری شناور بخوایم درست کنیم. تو اینجور مواقع دیگه توی اکتیویتی نیستیم که بتونیم پنل یا لیوت نمایش بدیم و به صورت پیش فرض هم به هیچ عنوان نمیتونید توی سرویس ویو نشون بدید. با کتابخونه زیر به راحتی میتونید این کار رو انجام بدید و هر لیوتی رو به کاربر نشون بدید.

توی این کتابخونه از لیوتهای xml برای طراحی لایوتها استفاده میشه کلاس کامل برای کار با ویوها توی کتابخونه موجوده بنابراین به راحتی میتونید ویوها رو کنترل کنید.

لینک محصول

پیشنمایش کتابخانه

prhloar.gif

لینک آموزش تصویری کار با کتابخانه(مهم)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
  • پاسخ 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

به نام خدا نسخه 3 اضافه شد.  دوستان توی این نسخه تغییرات مهمی انجام شده. از جمله اضافه شدن امکان نمایش پنجره های متعدد و مدیریت بسیار راحت با استفاده از آی دی. اضافه شدن امکان دادن فلگهای دل

نسخه جدید رو دریافت کنید.اضافه شدن امکاناتی که دوستان خواسته بودن.

بررسی میکنم عزیز.البته رو شبیه ساز تست کردم اینا موردی نداشت. شاید رو ی گوشی مشکل داشته باشه. 

سلام جناب شاهپیری.

در مورد تغییر سایز، مینیمم و ماکزیمم کردن پنجره و مخفی کردن اون چیزی نگفتید.

تو کتابخونه rss stand out من تونستم از کتابخونه WebViewExtras و addJavascriptInterface هم استفاده کنم. اینجا هم میشه این کار رو کرد؟

Sub Window_CreateAndAttachView (Id As Int, Frame As RSFrameLayout) As Panel
	Dim Content As Panel
	Content.Initialize("Content")
	Frame.AddView(Content, MaxWidth, MaxHeight)

Public wv1 As WebView
	Public WebViewExtras1 As WebViewExtras
	wv1.Initialize("wv1")
	Content.AddView(wv1,0,Content.Height / 5,Content.Width,Content.Height * (3/5))
	wv1.LoadHtml("----!")
	WebViewExtras1.addJavascriptInterface(wv1,"MYInt")

Return Content
End Sub

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، rasool.g گفته است :

سلام جناب شاهپیری.

در مورد تغییر سایز، مینیمم و ماکزیمم کردن پنجره و مخفی کردن اون چیزی نگفتید. hاینا رو باید خودتون توی لیوت تعریف کنید عزیز. سایز رو دلخواه میتونید بزارید. توی لیوت طول و عرض رو match_patrnt بزارید فول اسکرین میشه.

تو کتابخونه rss stand out من تونستم از کتابخونه WebViewExtras و addJavascriptInterface هم استفاده کنم. اینجا هم میشه این کار رو کرد؟ بله میشه. هر ویویی که بخواید میتونید اضافه کنید. فقط باید توی فایل xml اضافه کنید. این ( addJavascriptInterface) متد رو هم من میزارم برای وب ویو.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام. نه منظورم این بود که خود کاربر بتونه  سایز پنجره رو تغییر بده یا اون رو مینیمم - ماکزیمم کنه. مثل همون عکسی که باسه محصول گذاشتید یا مثل کتابخونه rss standOut

لینک ارسال

امشب فرصت کردم کتابخونه رو کامل تر تست کنم.

کتابخونه ی کاربرد ی و خوبی میتونه باشه ولی فعلا هنوز اشکالات زیادی داره.

من روی دو گوشی (اندروید 4 و 7) و شبیه ساز همین مثالی که قرار دادید رو تست کردم.

با مشکلات زیر روبرو شدم. اگه میشه اصلاحش کنید. ممنون

* دکمه برگشت اگه پنجره باز باشه غیر فعال میشه و کار نمیکنه

* نه داخل تکس ادیتور پنجره و نه داخل برنامه های پشت پنجره نمیشه چیزی تایپ کرد (داخل شبیه ساز این مشکل ممکنه معلوم نشه)

* اگه پنجره باز باشه با برخی برنامه ها مثل مرورگر گوگل کروم هم به هیچ عنوان نمیشه کار کرد و مشکل پیدا می کنند.

لینک ارسال

بررسی میکنم عزیز.البته رو شبیه ساز تست کردم اینا موردی نداشت. شاید رو ی گوشی مشکل داشته باشه. 

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

بله. من روی دو گوشی و شبیه ساز تست کردم. روی شبیه ساز برخی مشکلاتش معلوم نمیشه. پنجره رو با مرورگر کروم هم لطفا تست کنید.برخی برنامه های پس زمینه مثل همین کروم به مشکل می خورند.

لینک ارسال

تنها مشکلی که من دیدم اینه که کیبورد باز نمیشه و توی اکتیویتی دکمه بک کار نمیکنه که انشالا برطرف میکنم.

لینک ارسال

و یک بدی دیگه ایی داره اینه کدی وجود نداره ک بفهمیم باز هست الان پنجره یا نه لطفا اینم اضافه کنید 

لینک ارسال

دوستان کتابخونه PersianStandOut جایگزین این کتابخونه شد. پوزش به خاطر مشکلات به وجود آمده ایشالا که دیگه مشکلی نباشه. نسخه جدید رو از پنل دریافت کنید و همینطور سورس رو.

موفق باشید  (آموزش تصویری کار با کتابخونه جدید رو حتما ببیند)

لینک ارسال

خیلی ممنون جناب شاهپیری. نسخه جدید خیلی خوبه.

می خواستم از RSStandOut استفاده کنم ولی اون هم یکسری مشکلاتی داشت. ولی تو این کتابخونه هیچ مشکلی تو این چند روز ندیدم و عملکرد خیلی خوبی داره.

امکانات فعلی کتابخونه هم خوبه و کار ادم رو راه میندازه

فقط اگر بشه چیز هایی مثل ایکون و منوی افتادنی، عنوان پنجره و flag های StandOut رو هم اضافه کنید تا بشه شخصی سازی های بیشتری رو انجام داد دیگه عالی میشه. یا مثلا در کنار نسخه ساده یک نسخه دیگه هم داخل فروشگاه قرار بدین برای کسایی که به امکانات بیشتر مثل پنجره های متعدد نیاز دارند.

لینک ارسال

دوستان به شکل زیر هم می تونید به ویوو ها دسترسی داشته باشید و اون ها رو داخل برنامه تغییر بدید.

Sub c
	Dim t1 As EditText
	t1 = utils.getViewById("songnamtxt")
	t1.Text = text

Dim wv1 As WebView
	wv1 = utils.getViewById("MyWebView")
	wv1.JavaScriptEnabled = True
	wv1.LoadHtml(File.GetText(File.DirAssets,"1.html"))
End Sub

این مورد تو اموزش گفته نشده بود. گفتم چون معمولا لازم میشه خودم بگم

لینک ارسال

به صورت پیشفرض روی یک پنجره ست کردم. چون مدیریت پنجره های متعدد خودش کلی دردسر داره و الان واقعا وقتم اجازه نمیده. به خصوص اینکه کم کم داریم به خدمت مقدس سربازی هم نزدیک میشیم و تا اون موقه گفتم هر چی در توان دارم برای دوستان انجام بدم. انشالا اگه عمری باشه سعی میکنم این کتابخونه رو کاملش کنم چون واقعا کتابخونه ارزشمندیه.

لینک ارسال

خیلی ممنون جناب شاهپیری. فعلا اگه فرصت کردید همین ایکون و عنوان پنجره یا برخی flag ها مثل غیر فعال کردن دکمه های "مخفی کردن" و "بستن"و ... رو هم به کتابخونه اضافه کنید کار ما رو راه میندازه و ممنون میشم. البته با ویرایش فایل xml عنوان رو اضافه کردم ولی ایکون رو نمیدونم چجوری اضافه کنم.

دکمه مخفی کردن رو هم ممکنه بخوام حذف کنم چون پنجره مخفی شده رو نمیشه بست و باید اول نمایشش داد.

لینک ارسال

سلام جناب شاهپیری. در مورد فایل های xml یک سوال داشتم. می خواستم بدونم رنگ پس زمینه پنجره رو چجوری میشه رنگی مثلا سفید کرد که پشتش در هیچ حالتی دیده نشه؟

از

android:background="@color/white"

و fill_parent برای لایوت ها استفاده می کنم. ولی در صورت بزرگ شدن پنجره قسمتی که خالی می مونه شفاف هستش.

لینک ارسال

به ریسورسها برید و فایل border_focused.9.png رو حذف کنید و به جاش یه ایمیج خالی با رنگی که میخواین با نام border_focused.png ایجاد کنید به همین ترتیب برای border.9.png

لینک ارسال

باسلام خدمت آقای شاهپیری عزیز و تشکراز کتابخونه خوبتون 

آیا راهی هست که برای کوچک کردن پنجره محدودیت ایجاد کرد که وقتی کاربر پنجره رو کوچک میکنه در یک اندازه خاصی قفل کنه و کوچکتر نشه ؟ 

چون وقتی خیلی کوچکتر میشه دیگه پنجره ازدسترس خارج میشه وبه سختی میشه رویش تاچ کرد .

لینک ارسال

فعلا که امکانش نیست. انشالا توی آپدیتای بعدی اگه بشه اضافش میکنم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...