رفتن به مطلب

دانلود اندروید استودیو نسخه 3

ارسال‌های توصیه شده

Android Studio یک محیط برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید است. این برنامه در 16 می 2014 توسط مدیران گوگل در کنفرانس گوگل آی/او معرفی شد. از ماه جوئن 2014 نسخه پیش نمایش این برنامه (به صورت رایگان) برای امتحان در دسترس توسعه دهنده‌ها قرار گرفت. این محیط بر اساس نرم‌افزار محبوب جت برینز طراحی شده است، این استودیو بطور اختصاصی برای اندروید طراحی شده. هم اکنون این استودیو برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می‌باشد.

Google%20Android%20Studio.jpg

نسخه سوم این نرم افزار به تازگی منتشر شده که شامل آپدیتهای بسیار مهمی می باشد.

چندین ویژگی جدید در این نرم‌افزار برای کاربران می‌باشد:

• پشتیبانی از جاوا 8
  • افزایش سرعت build پروژه ها با استفاده از پلاگینهای جدید برای گریدل
  • بهبود و تسهیل کار کردن با ndk با استفاده از CMake 
  • اضافه شدن پشتیبانی از Kotlin 

و بسیاری از ویژگی های دیگه که لیست کامل اون رو میتونید توی لینک مرجع  ببینید

دانلود نسخه 64 بیتی ویندوز با لینک مستقیم از soft98

دانلود برای سایر سیستم عاملها از سافت 98

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
در در 1396/08/15, 14:45:07، محمدرضا شاهپیری گفته است :

Android Studio یک محیط برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید است. این برنامه در 16 می 2014 توسط مدیران گوگل در کنفرانس گوگل آی/او معرفی شد. از ماه جوئن 2014 نسخه پیش نمایش این برنامه (به صورت رایگان) برای امتحان در دسترس توسعه دهنده‌ها قرار گرفت. این محیط بر اساس نرم‌افزار محبوب جت برینز طراحی شده است، این استودیو بطور اختصاصی برای اندروید طراحی شده. هم اکنون این استودیو برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می‌باشد.

Google%20Android%20Studio.jpg

نسخه سوم این نرم افزار به تازگی منتشر شده که شامل آپدیتهای بسیار مهمی می باشد.

چندین ویژگی جدید در این نرم‌افزار برای کاربران می‌باشد:

• پشتیبانی از جاوا 8
  • افزایش سرعت build پروژه ها با استفاده از پلاگینهای جدید برای گریدل
  • بهبود و تسهیل کار کردن با ndk با استفاده از CMake 
  • اضافه شدن پشتیبانی از Kotlin 

و بسیاری از ویژگی های دیگه که لیست کامل اون رو میتونید توی لینک مرجع  ببینید

دانلود نسخه 64 بیتی ویندوز با لینک مستقیم از soft98

دانلود برای سایر سیستم عاملها از سافت 98

سلام مرسی از شما:53:

اگه میشه SDK بروز هم بفرستین چون با اس دی کی که من دارم مشکل داره

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، amir54 گفته است :

سلام مرسی از شما:53:

اگه میشه SDK بروز هم بفرستین چون با اس دی کی که من دارم مشکل داره

من sdk کامل آپدیت هستش و بروزه ولی با اس دی کی من هم مشکل داره بنظر با یه سری فایل های اضافه مشکل داره چون با یه sdk که حجمش 1 گیگ بود راه افتاد با اینکه یه سری از اپدیتاش قدیمی بودن.

لینک ارسال

جالبه:fekr: با sdk من هیچ مشکلی نداره دوستان. واسه منم آخرین نسخه هست و آخرین بروزرسانیا رو دارم. خیلی چیزای دیگه هم هست ndk و cmake و ...

شما بهتره قبل از نصب نسخه جدید نسخه قبلی رو کامل پاک کنید از جمله پوشه های gradle. و androidstudio. که توی پوشه user هستن. شاید اطلاعات قبلی باعث شده تداخل ایجاد بشه.

نکته خیلی مهم: حتما تو مراحل اولیه که دارید نصب میکنید و تنظیمات رو انجام میدید اینترنت رو قطع کنید که چیزی آپدیت نشه. 

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

جالبه:fekr: با sdk من هیچ مشکلی نداره دوستان. واسه منم آخرین نسخه هست و آخرین بروزرسانیا رو دارم. خیلی چیزای دیگه هم هست ndk و cmake و ...

شما بهتره قبل از نصب نسخه جدید نسخه قبلی رو کامل پاک کنید از جمله پوشه های gradle. و androidstudio. که توی پوشه user هستن. شاید اطلاعات قبلی باعث شده تداخل ایجاد بشه.

نکته خیلی مهم: حتما تو مراحل اولیه که دارید نصب میکنید و تنظیمات رو انجام میدید اینترنت رو قطع کنید که چیزی آپدیت نشه. 

سلام دوباره من بعد از اینکه دوباره ویندوز نصب کردم چند روز پیش نصب کردم و اینترنت هم نداشتم و برای من هم اخرین نسخه هست چون قبلا تو بیسیک مشکل پیدا کردم بروز کردم sdk رو نمیدونم چرا اندروید استودیو م مشکل پیدا کرده :shok:

لینک ارسال

چجوری نصب میکنید شما؟ چه اروری میگیره؟

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

چجوری نصب میکنید شما؟ چه اروری میگیره؟

نصب کردم کلی خطا بود از juin همچین اسمی با ۲۰ تا دیگه یادم بود که باید با v&p&n باید دانلود کنم درست میشه ولی ده دیقه دان کرد ولی هم چنان خطا ها هست 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...