اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

taha1371

کسب درآمد تا روزی چند میلیون

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من یه کروه زدم که داخلش میتونید کسب درامد تا درامد روزی چند میلیونم در بیاری 

روش کار گروه به این صورت که ما داخل گروه تبلیغ معرفی میکنم و شم پوش نوتفیکیشن میفرسید  و برای هر کلیک مبلغی دریافت میکنید بیاد تو گروه تا بیشتر آشنا بشید

Telegram: Join Group Chat

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 20 ساعت قبل، Negan گفته است :

این گسترده ها بیشتر به ضرر توسعه دهندست ! حالا خود دانید دوستان ب دلایل زیاد و واضح

لطفا دلیل هم بگید 

لینک به ارسال
در در 1396/08/18, 23:06:47، taha1371 گفته است :

لطفا دلیل هم بگید 

سلام و درود

خوب کاربر رو اذیت می کنه  و نتیجه اش میشه : لانگ کلیک بعدش اپ اینفو وسپس حذف برنامه

لینک به ارسال
در در 1396/08/18, 00:05:03، taha1371 گفته است :

سلام دوستان من یه کروه زدم که داخلش میتونید کسب درامد تا درامد روزی چند میلیونم در بیاری 

روش کار گروه به این صورت که ما داخل گروه تبلیغ معرفی میکنم و شم پوش نوتفیکیشن میفرسید  و برای هر کلیک مبلغی دریافت میکنید بیاد تو گروه تا بیشتر آشنا بشید

Telegram: Join Group Chat

ملت رو چی فرض کردی؟  ک س...‌؟!

الان دقیقا این کار کجاش کسب درامد چند میلیونیه؟

۴تا عکس و ۴تا متن گذاشتی تو یه کانال طرف از رو چه حسابی از رو چه ضمانتی بیاد پوش ارسال کنه؟

هیچی راجب درآمد دهی به ارسال کننده ها نگفتی فقط پست گذاشتی که این متن هارو پوش کنید

هیچ قیمتی برای ارسال و کلیک تعیین نکردی

بعد چطور میشه درامد چندمیلیونی درآورد؟‌ :DD:

بنده خدا بیاد پوش بزنه ریسک کنه نصب اپش ریزش کنه، اخرش کدوم درامد میلیونی بهش میرسه؟؟ چه ضمانتی هست که یک ریال بهش برسه یا نرسه؟ :wacko1:

اگه اصولی واسه کارتون هست تضمینی هست بیشتر و دقیقتر توضیح بدید ابهامات رو برطرف کنید!!

مدیرها هم قربونشون برم رو این مسائل تو انجمن توجهی ندارن!

لینک به ارسال