رفتن به مطلب

برنامه مشابه تلگرام

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. خب همانطور که میدونید تلگرام بسته شده و خیلی از کسب و کارها از رونق افتاده. من بلافاصله بعد از بسته شدن تلگرام گشتم تا بتونم یک برنامه مشابه تلگرام رو پیدا کنم. وب سایت های زیادی رو بررسی کردم برنامه های مختلفی رو نصب کردم اما هیچ کدومشون به امنیت و سرعت تلگرام نمی رسیدن. امروز متوجه شدن که یک برنامه هم درست شده به اسم تلگرام طلایی که این برنامه مییتونه شما رو بدون استفاده از هیچ ابزار جانبی به تلگرام وصل کنه. من این برنامه رو بررسی کردم و متوجه کدهای مخرب شدم که به نظرم اصلا برنامه خوبی نیست چرا که به هیچ وجه نمیتونه امنیت شما رو تضمین کنه. من کلی برنامه رو نصب کردم و بررسی کردم البته اینو هم بگم که برنامه هایی که من نصب کردم روی اندروید بودن البته همگیشون نسخه ای او اس هم داشتن. به نظر من بهترین برنامه مشابه تلگرام برنامه گوگل الو است که واقعا عالیه. هم رابط کاربری خوبی داره هم از امنیت بالایی برخورداره و هم یک دستیار داره که واقعا عالی عمل میکنه. این دستیار که با استفاده از هوش مصنوعی درست شده در نوع خودش عالیه. میتونه برای شما جک بگه میتونه با شما صحبت کنه میتونه فیلم مورد علاقتون رو پیدا کنه و ... در هر صورت باید بگم که گوگل سنگ تموم گذاشته. اگر شما هم دنبال یک برنامه مشابه تلگرام هستید توصیه میکنم که حتما این برنامه مشابه تلگرام رو نصب کنید و ازش استفاده کنید. من دوست داشتم حاصل تحقیقم رو با شما دوستان به اشتراک بگذارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...