رفتن به مطلب
  • 0

درخواست کمک برای کار با nfc - لطفا جواب بدید

hm92

سوال

درود بر همه دوستان؛

میخواستم بدونم کسی میدونه چطور با NFC کار کنیم؟

یه قطعه کد که وقتی کارت رو به گوشی نزدیک کردیم کدش رو بخونه و توی Label نمایش بده ...

لطفا راهنمایی کنید . . .

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

همچنین کتابخونه ای با عنوان NFC برای b4a هست ولی مثال و.. تو سایت اصلی گشتم دسترسی میخاد

یکی دو مورد هست که توابعشو نوشته و یکی هم مثالشه الیته

لینک توابع کتابخونه

لینک مثال

بزارید یکم مبحثو بازش کنم

شما یه تگ nfc دارید این تگ تا زمانی که شما گوشیتون( دارای قطعه سخت افزاری nfc ) بهش نزذیک نکید

کاری انجام نمبده و به محض نزدیک شدن یه کاری انجام میده و شروع به انتقال ودریافت میکنه و دراصلاح میگن تگ غیرفعاله یعنی باتری نداره

و انرژی لازمشو از دستگاه دیگه میگره

و یه نمونش که حتما دیدید همین کارت اتوبوسه (البته مال کارت اتوبوس RFID ) تا نزدیک دستگاه کارت میکنی از اعتبارش کم میشه ولی خب یه فرق هایی با هم دارند ولی از پایه مثل هم هستند

الیته نخواستم خیلی مفصلش کنم nfc برای پرداخت از فاصله نزدیک و یا تبلیغات دیواری و.. که جایگرینی بشه برا تمام کارت های اعتباری یا بانکی و...

اگر توضیح بیشتری خواستید بگید من تو این مورد(RFID) یه مقاله هم دارم

لینک ارسال

سلام

همچنین کتابخونه ای با عنوان NFC برای b4a هست ولی مثال و.. تو سایت اصلی گشتم دسترسی میخاد

لینک توابع کتابخونه

لینک مثال

شما یه تگ nfc دارید این تگ تا زمانی که شما گوشیتون( دارای قطعه سخت افزاری nfc ) بهش نزذیک نکید

کاری انجام نمبده و به محض نزدیک شدن یه کاری انجام میده و شروع به انتقال ودریافت میکنه و دراصلاح میگن تگ غیرفعاله یعنی باتری نداره

و یه نمونش که حتما دیدید همین کارت اتوبوسه (البته مال کارت اتوبوس RFID ) تا نزدیک دستگاه کارت میکنی از اعتبارش کم میشه ولی خب یه فرق هایی با هم دارند ولی از پایه مثل هم هستند

الیته نخواستم خیلی مفصلش کنم nfc برای پرداخت از فاصله نزدیک و یا تبلیغات دیواری و.. که جایگرینی بشه برا تمام کارت های اعتباری یا بانکی و...

دوست عزیز خیلی ممنون واقعا دستت درد نکنه؛

راستش من فقط میخوام واسه پروژم یه اپلیکیشن درست کنم مثل کارکنان یه شرکت بجای اثر انگشت زدن یه تگ کارت داشته باشن وقتی میگیرن روی گوشی کد اون کارت رو بخونه و طبق اون ID اطلاعات کارمند رو نشون بده و ساعت ورود و خروجش رو ثبت کنه ...

البته من فقط توی نوشتن و خوندن ID توی کارت مشکل دارم بقیه رو میتونم بنویسم.

اگه زحمتی نیست توی این مورد راهنماییم کنید و اینکه لایبرری های AHLocale و Encryption رو لازم دارم واسه این کار، یه پست جدید توی بخش مربوطه بذارم یا همین کافیه؟

بازم تشکر

لینک ارسال

اینم لینک دانلود لایبرری هایی که میخواستی :

Encryption

پسورد : basic4android.org

لینک ارسال

دوست عزیز خیلی ممنون بابت کتابخانه ها و عذرخواهی از مدیر بابت اسپمی که زدم.

امیدوارم همیشه موفق باشید

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان

آیا کسی آخرین نسخه کتابخانه NFC رو در اختیار داره. توی نسخه جدید امکان خواندن کارتهای RFID Mifare هم ظاهرا اضافه شده.

ممنون

لینک ارسال

سلام

لینک توابع کتابخونه

لینک مثال

اگه میشه فرق RFID با nfc رو بگید

اصلا میشه جایی که RFID استفده شده از nfc استفده کرد؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...