رفتن به مطلب

تبلیغ های درون برنامه

jafarik

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

میخواستم یه اپی رو تو مایکت و بازار بذارم

این قراره اولین اپم باشه

از جایی که رایگانه میخوام با تبلیغ کسب درآمد بکنم

ولی نمی دونم کدوم یک از شرکت های تبلیغ آنلاین بهتره برا اینکار

من گشتم این شرکتا رو دیدم:

تپسل         عدد         مگنت         کلیک یاب        دیجی اد        ادپلی         راست کلیک         اپ اد         بوق         آی نتورک         صبا ویژن(هنوز در مورد اپلیکیشنا شروع ب کار نکردن ولی نوشته بود ب زودی)

میشه اون عزیزانی که تجربه دارن و با اینا کار کردن بهم بگن کدومش بهتره؟

از نظر پرداخت ویو و کلیکی و پشتیبانی و تنوع تبلیغات و هدفمندی تبلیغات و نرخایی که میدن

رو بزرگای انجمن حساب ویژه باز کردما برا راهنمایی:heart::heart::heart::heart::cheshmak::cheshmak::cheshmak::cheshmak:

لطفن هر کی تجربه داره کمک کنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام درود

بنده صدو خوردهای برنامه دارم و تجربه ام اینه:

عدد: تا اخر عمرتون یه رقم ثابت بهتون پرداخت می کنه ولی خووب به نظرم زیاد خوب  نیست و بدم نیست پرداخت هر کلیکشم حدود 19 تومن هست

تپسلم : تپسل اولا خیلی خیلی خوب پرداختی داش ولی الان هم  بابت تبلیغات ویدیوی 10 تومن و بابت تبیلغات کلیلی از 30 تا 60 تومن پرداختی داره

مگنت : اولا سیستم محاسبه چرتی داشت ولی الان و نمی دونم

موفق باشید

لینک ارسال

سلام من از مگنت استفاده کردم سیستمشون به نفعه خودشون کار میکنه

مثلا اگه شما به مدت یه هفته ثبت درآمدتون شده باشه 5000 تومن و در ادامه فعالیت برنامه، تعداد کلیک های برنامتون کم بشه پولی که برای شما ثبت شده شروع به کم شدن میکنه! اسمشو گذاشتن روش eCPM 

یعنی تمام کلیک های تبلیغات برنامه شما پَر . سوال اینجاست: پولی که تبلیغات دهنده هزینه کرده و با برنامه های دیگران تبلیغ شده، تو جیب کی رفته؟ مسلما اونجا از روش eCPM استفاده نخواهد شد!

لینک ارسال

در در 1397/05/02, 12:50:02، rasool.g گفته است :

سلام. کدوماش تبلیغات به ازای نمایش هستش نه کلیک. فقط تبلیغات ویدئویی اینجوریه؟

هیچ کدومشون تبلیغات بنری  رو به صورت نمایشی محاسبه نمی کنن تا تون جای که من اطلاع دارم همشون همینجورین من اولا از تپسل روزی 60 تومن می گرفتم دو سه ماه که گذشت کردنش 30 تومن دوسه ماه که دیگه گدشت کردنش 20 تومن دوسه ماهدیگشم کردن 12 تومن دو سه ماه دیگ ام می خوان دیگه فک کنم هیچی پرداخت نکنن بهم و بدهکاری بالا بیارم:shout:

در در 1397/05/02, 02:27:54، mohsen m گفته است :

سلام من از مگنت استفاده کردم سیستمشون به نفعه خودشون کار میکنه

مثلا اگه شما به مدت یه هفته ثبت درآمدتون شده باشه 5000 تومن و در ادامه فعالیت برنامه، تعداد کلیک های برنامتون کم بشه پولی که برای شما ثبت شده شروع به کم شدن میکنه! اسمشو گذاشتن روش eCPM 

یعنی تمام کلیک های تبلیغات برنامه شما پَر . سوال اینجاست: پولی که تبلیغات دهنده هزینه کرده و با برنامه های دیگران تبلیغ شده، تو جیب کی رفته؟ مسلما اونجا از روش eCPM استفاده نخواهد شد!

دقیقا همینه منتها عدد به نظرم از اولش فقط یه عدد پرداخت می کنه

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، jafarik گفته است :

پس اینجوری که میگین عدد از همه شون بهتره؟

عدد درامد ثابت با یذره بالا پایین بهتون می ده ولی تپسل  همونجوری که گفتم:fekr: و فعلا برای تبلیغات بنری عدد و برای تبلیغات ویدیوی تپسل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...