رفتن به مطلب

ساخت تبلیغات عدد

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

و اینکه اگه من جاشو از قبل پیش بینی نکنم میاد روی ویوهای من قرار میگیره ؟؟؟

3.png

مثه این اکتیویتی من یه جا واسش بزار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام. عدد یه تبلیغات کلیکی که میتونین تو برنامتون بزارین که از هر کلیک حدودا +20تومان (بستگی به قیمت تبلیغات دهنده داره) میاد رو اعتبارتون برای شروع میرین توی سایت عدد : www.adad.ir سایت عدد نیا

فقط دوستان یه نکته ! اینکه اگه Test_mode رو True قرار بدین حتی زمانی که برنامه تو کافه بازار منتشر بشه هم هیچ تبلیغاتی نمایش داده نمیشه.

آره ! اگه اونو true قرار داده باشین تبلیغات آزمایشی یا تستی نمایش داده میشه شما TEST MODE رو true و false میکنین یعنی اگه true باشه حالت تستی فعال میشه و false کنین حالت تستی غیر فعال میشه (که قبل

سلام روی تبلیغات که کلیک بشه تو مرور گر باز میشه ؟ چون قاعدتا لینکش باید جایی باز بشه تا تبلیغ ثبت بشه  :nemidoonam: :gol:

لینک ارسال

سلام روی تبلیغات که کلیک بشه تو مرور گر باز میشه ؟ چون قاعدتا لینکش باید جایی باز بشه تا تبلیغ ثبت بشه  :nemidoonam: :gol:

اول تو مرور گر بعد Redirect میشه به لینک اصلی که یا تو بازاره یا خود مرورگر ادامه پیدا میکنه

لینک ارسال

با سلام

برنامه من تو صف انتشاربازار رفته ، تو سایت عدد هم زده منتظر انتشار برنامه در کافه‌بازار و توکن رو بهم داد ، منم تو برنامم زدم ولی نشون نمیده ، حتما باید برنامه منتشر بشه تا تبلیغات فعال بشه؟ میخوام ببینم یه وقت مشکل از طرف من نباشه ، ممنون

لینک ارسال

با سلام

برنامه من تو صف انتشاربازار رفته ، تو سایت عدد هم زده منتظر انتشار برنامه در کافه‌بازار و توکن رو بهم داد ، منم تو برنامم زدم ولی نشون نمیده ، حتما باید برنامه منتشر بشه تا تبلیغات فعال بشه؟ میخوام ببینم یه وقت مشکل از طرف من نباشه ، ممنون

بله وقتی تبلیغات رو از حالت آزمایشی در بیارید فقط زمانی  تبلیغات نمایش داده میشه که برنامه تو کافه بازار انتشار پیدا کنه

لینک ارسال

دوباره درود

ببخشید وقتی برنامه تو بازار منتشر شد ، تو مارکت های دیگه هم تبلیغات عدد رو قبول میکنن ، برنامه رو اونجا هم بدیم؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوباره درود

ببخشید وقتی برنامه تو بازار منتشر شد ، تو مارکت های دیگه هم تبلیغات عدد رو قبول میکنن ، برنامه رو اونجا هم بدیم؟

نه چون عدد فقط با بازار همکاری داره

لینک ارسال

اگه تبلیغات به صورت ازمایشی باشه چه اتفاقی میفته؟؟؟؟

تبلیغات کلاینت نمایش داده میشه و هیچ درامدی برای شما نداره

لینک ارسال

نه چون عدد فقط با بازار همکاری داره

الان کندو منتشر کرد برناممو ، تبلیغات عدد هم داشت ، تو مایکت هم دادم ببینم چی میشه

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

والا اینا تو سایت خود عدد هم گفته شده نمونه سورس و اموزش تصویریش هم هست:scratch_one-s_head:
به هر حال ممنون

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...