رفتن به مطلب
  • 0

اتصال به درگاه پرداخت ملت

sganji

سوال

سلام

دوستان راهی نمیشناسید برای اتصال به درگاه پرداخت؟(مثلا ملت)

لطفا جواب بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید اینو میگما ولی از دنیا عقبید چرا؟؟؟ بروز باشید..

الان تنها پرداخت مستقیم موبایلی کشور همراه پی سرچ کنید...

من دارم باش کار میکنم خیلی عالیه..

خودش کدهای آماده بتون میده میتونید حتی سابقه خرید رو توی برنامتون چک کنید دونوع خریدنی و مصرف کردنی داره.. فقط برای دانلود کدها ورژن 2 سورس رو بگیرید چون سابقه خرید برای چک کردن پرداخت توی اون اضافه شده..

لینک ارسال

ببخشیدا ولی ظاهرا شما پَرتی! و قوانین رو هم بلد نیستید!! تاریخ آخرین ارسالی قبل از ارسال خودت رو نگاه کن!! نباید تاپیک قدیمی رو بالا میاوردید!! مدیران لطفا رسیدگی!!

من نمیفهمم باید تاپیک جدیدی باز میکردم؟ و میگفتم از درگاه همراه پی استفاده کنید؟ عجیبه ها..

یعنی اگر من رو مطابق با قوانین از انجمن بیرون بندازن مشکل دنیا حل میشه؟ نیت من خیر بود جهت اطلاع رسانی و هیچوقت تاریخ رو نگاه نمیکنم چون تاپیک قفل نبود. اگر نیاز هست اکانت من رو حذف کنید.. خیر من به این انجمن نرسید ولی من ازین انجمن چیزهای زیادی یاد گرفتم.

یه سوال: کافه بازار، اپ هایی رو که پرداخت درون برنامه ای غیر از خودش دارن رو تایید میکنه؟

نه دوست عزیز اگر محصول دانلودی باشه یا خریدنی ایرادی نمیگیره.. ولی اگر محصولی مصرف کردنی مثل سکه باشه رو احتمال داره رد کنه من امتحان نکردم..

لینک ارسال

من نمیفهمم باید تاپیک جدیدی باز میکردم؟ و میگفتم از درگاه همراه پی استفاده کنید؟ عجیبه ها..

یعنی اگر من رو مطابق با قوانین از انجمن بیرون بندازن مشکل دنیا حل میشه؟ نیت من خیر بود جهت اطلاع رسانی و هیچوقت تاریخ رو نگاه نمیکنم چون تاپیک قفل نبود. اگر نیاز هست اکانت من رو حذف کنید.. خیر من به این انجمن نرسید ولی من ازین انجمن چیزهای زیادی یاد گرفتم.

نه دوست عزیز اگر محصول دانلودی باشه یا خریدنی ایرادی نمیگیره.. ولی اگر محصولی مصرف کردنی مثل سکه باشه رو احتمال داره رد کنه من امتحان نکردم..

درود

دوست عزیز اولا عرضم به حضورتون که از این به بعد سعی کنید به تاریخ تاپیک نگاه کنید. وقتی این تاپیک ارسال شده درگاهی به اسم همراه پی وجود نداشت :) و سایرین سعی کردن راهکار پیشنهاد بدن. 

سایر دوستان هم سعی کنند به جای تشر زدن درست منظور رو برسونند... 

موفق باشید. 

تاپیک قفل شد...

لینک ارسال

خودش کدهای آماده بتون میده میتونید حتی سابقه خرید رو توی برنامتون چک کنید دونوع خریدنی و مصرف کردنی داره.. فقط برای دانلود کدها ورژن 2 سورس رو بگیرید چون سابقه خرید برای چک کردن پرداخت توی اون اضافه شده..

یه سوال:

کافه بازار،  اپ هایی رو که پرداخت درون برنامه ای غیر از خودش دارن رو تایید میکنه؟

لینک ارسال

درود

باید خودتون یک درگاه واسه خودتون بخرید فکر کنم *badjens* امنیتش اولیش هم با خودتونه هااااااا *herher*

معمولا همه از درگاه های واسطه استفاده میکنند . مثل ما که الان داریم از زرین پال استفاده میکنیم *fekr*

لینک ارسال

ببخشیدا ولی ظاهرا شما پَرتی!

و قوانین رو هم بلد نیستید!!

تاریخ آخرین ارسالی قبل از ارسال خودت رو نگاه کن!!

نباید تاپیک قدیمی رو بالا میاوردید!!

مدیران لطفا رسیدگی!!

لینک ارسال

سلام

دوستان راهی نمیشناسید برای اتصال به درگاه پرداخت؟(مثلا ملت)

لطفا جواب بدید

از این سایت میتونی بسازی و با php میتونی با b4a اتصال برقرار کنی

http://www.payline.ir

لینک آموزش تو آپارات

اینم درگاه واسه موبایل که با شماره گیری USSD کار میکنه... مثل *720#

http://www.flynet.ir

(هردو رایگانه)

لینک ارسال

من با FlyNet کار کردم در نوع خودش قوی هست *monkey*

لینک ارسال

من با FlyNet کار کردم در نوع خودش قوی هست *monkey*

سلام

فلای نت خوبه اما من هرکاری کردم برای مبالغ پایینتر از 5هزار ارور میداد،امتحان که نکردم اما تیکت دم گفتن مبلغ باید بالای 5000 تومان باشه:o

لینک ارسال

سلام

فلای نت خوبه اما من هرکاری کردم برای مبالغ پایینتر از 5هزار ارور میداد،امتحان که نکردم اما تیکت دم گفتن مبلغ باید بالای 5000 تومان باشه:o

والا من با 100 تومن هم کار کردم با FlyNet :-d احتمالا نیت شما خوب نبوده *wooy*

نگاه Screen کنید. ماله 28 و 29 آذر 93 هست . حدود 4 ماه پیش *badjens*

attachment.php?attachmentid=1551&stc=1

لینک ارسال

درود

باید خودتون یک درگاه واسه خودتون بخرید فکر کنم *badjens* امنیتش اولیش هم با خودتونه هااااااا *herher*

معمولا همه از درگاه های واسطه استفاده میکنند . مثل ما که الان داریم از زرین پال استفاده میکنیم *fekr*

سلام

من درگاه رو دارم اما ارتباط اون با بیسیک فور مشکل دارم.

اگه راهی میدونید کمک کنید.*che?*

لینک ارسال

سلام

من درگاه رو دارم اما ارتباط اون با بیسیک فور مشکل دارم.

اگه راهی میدونید کمک کنید.*che?*

واسه موبایل باید از USSD استفاده کنید . زرین پال زیاد به درد مستقیم متصل کردن نمیخوره *nose*

از همون FlyNet استفاده کنید . تا حدودی آموزش نوشتن PHPش هم توی سایت خودش وجود داره *hendoone*

فرصت کردم فیلم آموزشیش رو آماده میکنم *like*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...