رفتن به مطلب

ابزار چند کاره B4x | (چاقو همه کاره) | v5.8

M-CAP7AIN

ارسال‌های توصیه شده

سلام

برنامه تون خیلی خوب شده ،ممنون از زحماتتان

ولی یک نکته توی دیزاینر اختصاصی هست که وقتی اندازه لیوت ما زیاد میشه ، مثلا 4000 میشه  

وقتی در اول صفحه ویو هایی رو اضافه کردیم 

بعدش میخوایم بریم  در انتهای لیوت هم ویو هایی اضافه کنیم 

وقتی در انتهای  لیوت کلیک راست میکنیم و ویو رو اضافه میکنیم 

ویو بجای اینکه در محل مورد نظر اضافه بشه میره ودر محل ویوهای موجود در اول صفحه لیوت اضافه میشه 

وما ناچاریم بریم از اول صفحه اون ویو رو صفحه به صفحه به سمت راست اسکرول کنیم و بکشیمش  و بیاریمش به آخر لیوت ودر محل مورد نظر قرار بدهیم!

حالا اگه لطف کنید کاری کنید که ویوی مورد نظر در لیوتهای باسایز بزرگ هم ویو رو در  محل کلیک راست موس ونقطه ای که اسکرول ما در آن بخش هست اضافه بشود عالی می شود. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ
در 18 ساعت قبل، نورنما گفته است :

سلام

برنامه تون خیلی خوب شده ،ممنون از زحماتتان

ولی یک نکته توی دیزاینر اختصاصی هست که وقتی اندازه لیوت ما زیاد میشه ، مثلا 4000 میشه  

وقتی در اول صفحه ویو هایی رو اضافه کردیم 

بعدش میخوایم بریم  در انتهای لیوت هم ویو هایی اضافه کنیم 

وقتی در انتهای  لیوت کلیک راست میکنیم و ویو رو اضافه میکنیم 

ویو بجای اینکه در محل مورد نظر اضافه بشه میره ودر محل ویوهای موجود در اول صفحه لیوت اضافه میشه 

وما ناچاریم بریم از اول صفحه اون ویو رو صفحه به صفحه به سمت راست اسکرول کنیم و بکشیمش  و بیاریمش به آخر لیوت ودر محل مورد نظر قرار بدهیم!

حالا اگه لطف کنید کاری کنید که ویوی مورد نظر در لیوتهای باسایز بزرگ هم ویو رو در  محل کلیک راست موس ونقطه ای که اسکرول ما در آن بخش هست اضافه بشود عالی می شود. 

اشاره کردم به این موضوع قبلا

کافیه تو اون قسمت از لیوت که میخواید ویو اضافه بشه یک بار کلیک کنید ، بعد کلیک راست ، ویو رو اضافه کنید

اگه جواب نداد ، اعلام کنید ، بررسی بشه

لینک ارسال

• M-CAP7AIN عنوان را به ابزار دیزاینر B4A | (چاقو همه کاره) | v4.5 تغییر داد
  • 4 هفته بعد...

چطور میشه از لایوتی که در برنامه طراحی میشه کد های دیزاینر اسکریپت گرفت؟ مثلا یک باتن در فلان مختصات قرار دادم و کد اسکریپتش رو میخوام. یا نمیشه روی لایوتی که توی B4A ساختیم از طریق این برنامه تغییرات انجام بدیم؟

لینک ارسال

لایوتی که با کدنویسی ایجاد شده(تبدیل کد بیسیک به لایوت)؟ (این امکان وجود ندارد)!

شما باید اول یه لیوت بسازید . (اون موقع می تونید به کدهای مختلف تبدیل کنید) ( دیزاینر ، بیسیک ، اسکرول ویو ، جیسون و ...)

می تونید حتی خروجی بیسیک بگیرید و لیوت رو کلا حذف کنید ، جلوگیری از استفاده شخص دیگری برای برداشتن فایل لیوت از فایل apk شما)

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

لایوتی که با کدنویسی ایجاد شده(تبدیل کد بیسیک به لایوت)؟ (این امکان وجود ندارد)!

شما باید اول یه لیوت بسازید . (اون موقع می تونید به کدهای مختلف تبدیل کنید) ( دیزاینر ، بیسیک ، اسکرول ویو ، جیسون و ...)

می تونید حتی خروجی بیسیک بگیرید و لیوت رو کلا حذف کنید ، جلوگیری از استفاده شخص دیگری برای برداشتن فایل لیوت از فایل apk شما)

خب من یک همچین لایوتی در برنامه طراحی کردم. چطور کد های دیزاینر رو ازش استخراج کنم؟ یا حتی خروجی بیسیک بگیرم؟

Sketch.png

لینک ارسال

این بخش دیزاینر داخلیه ، نمی تونید ارتباطش بدید به دیزاینر B4A

خروجی بیسیک کدها رو کپی کنید و داخل اکتیویتی بیسیک 4 اندروید انتقال بدید

نکته اندازه دقیق اون پنل خاکستری دیزاینر رو حتما با پنل یا هر ویوی در بیارید و وارد نرم افزار کنید

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

این بخش دیزاینر داخلیه ، نمی تونید ارتباطش بدید به دیزاینر B4A

خروجی بیسیک کدها رو کپی کنید و داخل اکتیویتی بیسیک 4 اندروید انتقال بدید

نکته اندازه دقیق اون پنل خاکستری دیزاینر رو حتما با پنل یا هر ویوی در بیارید و وارد نرم افزار کنید

امکانش نیست خروجی دیزاینر اسکریپت بده و به بخش دیزاینر بیسیک انتقالشون بدیم؟

لینک ارسال

خروجی برای این بخش بده ؟

Capturez.PNG.893805939c88add4b03b7d4ebc46639a.PNG

ویو تو دزاینر داخلی ساخته شده کدهای اسکریپت دیزاینرش برای این بخش کاربردی نداره ، نرم افزار با گرفتن فایل لیوت لیوت کدها دقیق این قسمت رو میده

برای چه کاری میخواید؟

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

خروجی برای این بخش بده ؟

Capturez.PNG.893805939c88add4b03b7d4ebc46639a.PNG

ویو تو دزاینر داخلی ساخته شده کدهای اسکریپت دیزاینرش برای این بخش کاربردی نداره ، نرم افزار با گرفتن فایل لیوت لیوت کدها دقیق این قسمت رو میده

برای چه کاری میخواید؟

من همیشه ویو ها رو از دیزاینر اد میکنم و براشون اسکریپت مینویسم. در نظر داشتم که با نرم افزار شما ویو هایی رو که در برنامه خودتون اد میکنم، کد های دیزاینرشون رو بهم بده و در این بخشی که الان خودتون عکسش رو دادید Paste کنم و وقتم برای نوشتن دیزاینر گرفته نشه.

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، مهدی کفشگر گفته است :

من همیشه ویو ها رو از دیزاینر اد میکنم و براشون اسکریپت مینویسم. در نظر داشتم که با نرم افزار شما ویو هایی رو که در برنامه خودتون اد میکنم، کد های دیزاینرشون رو بهم بده و در این بخشی که الان خودتون عکسش رو دادید Paste کنم و وقتم برای نوشتن دیزاینر گرفته نشه.

حرکت عجیبیه:DD:

وقتی لیوت رو میدید به برنامه خروجی این قسمت رو راحت میده.

• اینجوری باید یبار برای دیزاینر B4A ویو بچینید و نامگذاری کنید
  • یبارم بیاید همین رو تو دیزاینر داخلی نرم افزار پیاده کنید

سعی میکنم این بخش هم به دیزاینر داخلی اضافه کنم

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

حرکت عجیبیه:DD:

وقتی لیوت رو میدید به برنامه خروجی این قسمت رو راحت میده.

• اینجوری باید یبار برای دیزاینر B4A ویو بچینید و نامگذاری کنید
  • یبارم بیاید همین رو تو دیزاینر داخلی نرم افزار پیاده کنید

سعی میکنم این بخش هم به دیزاینر داخلی اضافه کنم

فک کنم خیلیا که نرم افزار رو خریدند به قصد راحت شدن از دیزاینر بود که دیگه نشینن و اسکریپت نزنن. کسی با نرم افزار شما راحته که ویو ها رو توی اکتیویتی به صورت دستی اضافه کنه و دیگه نیازی به دیزاینر اسکریپت نداشته باشه. ولی من که دیزاینر مینویسم و ویو ها رو از اکتیویتی اضافه نمیکنم، این نرم افزار عملا بی فایدست برای من. ولی خب به خیلیا کمک میکنه و برنامه خوبیه

لینک ارسال

در 43 دقیقه قبل، مهدی کفشگر گفته است :

فک کنم خیلیا که نرم افزار رو خریدند به قصد راحت شدن از دیزاینر بود که دیگه نشینن و اسکریپت نزنن. کسی با نرم افزار شما راحته که ویو ها رو توی اکتیویتی به صورت دستی اضافه کنه و دیگه نیازی به دیزاینر اسکریپت نداشته باشه. ولی من که دیزاینر مینویسم و ویو ها رو از اکتیویتی اضافه نمیکنم، این نرم افزار عملا بی فایدست برای من. ولی خب به خیلیا کمک میکنه و برنامه خوبیه

نرم افزار هم برای دیزاینر خروجی میده هم برای اضافه کردن ویو به صورت دینامیک (پویا) و هم به صورت جیسون!

راه دیگه ای هست که بشه ویو رو اضافه کرد؟؟

شما از نحوه کار با بیسک 2 دقیقه فیلم بگیرید ( اینجا یا تلگرام ) بفرستید ، ببینم از چه روشی استفاده می کنید. معادلش رو تو نرم افزار نشون بدم.

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

نرم افزار هم برای دیزاینر خروجی میده هم برای اضافه کردن ویو به صورت دینامیک (پویا) و هم به صورت جیسون!

راه دیگه ای هست که بشه ویو رو اضافه کرد؟؟

شما از نحوه کار با بیسک 2 دقیقه فیلم بگیرید ( اینجا یا تلگرام ) بفرستید ، ببینم از چه روشی استفاده می کنید. معادلش رو تو نرم افزار نشون بدم.

من روش خاصی استفاده نمیکنم که! خیلی ساده و عادی ویو ها رو از دیزاینر اد میکنم و همون جا براشون اسکریپت مینویسم به این صورت که در تصویر معلومه. میخوام ببینم برنامه کمکی میکنه که دیگه کد های اون قسمت که مشخص کردم رو لازم نباشه خودمون بنویسیم. چون وقت گیره. اتوماتیک مقادیر رو بهمون بده.

بهتر بود یه ویدیو آموزشی کامل میذاشتید برای برنامتون. و صراحتا قید میکردید که فقط نسخه Gold دیزاینر داخلی رو داره چون بنده به اشتباه قبلش نسخه Silver رو هم خریداری کرده بودم.

Sketch.png

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، مهدی کفشگر گفته است :

من روش خاصی استفاده نمیکنم که! خیلی ساده و عادی ویو ها رو از دیزاینر اد میکنم و همون جا براشون اسکریپت مینویسم به این صورت که در تصویر معلومه. میخوام ببینم برنامه کمکی میکنه که دیگه کد های اون قسمت که مشخص کردم رو لازم نباشه خودمون بنویسیم. چون وقت گیره. اتوماتیک مقادیر رو بهمون بده.

بهتر بود یه ویدیو آموزشی کامل میذاشتید برای برنامتون. و صراحتا قید میکردید که فقط نسخه Gold دیزاینر داخلی رو داره چون بنده به اشتباه قبلش نسخه Silver رو هم خریداری کرده بودم.

Sketch.png

این قابلیت تو همه نسخه هاست بصورت پیشفرض هست.

1. دادن مسیر لیوت و اندازه

2018-11-17_15-21-41.jpg.25a7142dc599acbab752d9c3628df9ea.jpg

2. دریافت کدهای اسکریپت دیزاینر

2018-11-17_15-21-24.jpg.7892ed213ad4e8ed09acce40c8f8c099.jpg

به همین راحتی!

این قابلیت تو نسخه Silver

aaa2018-11-17_15-26-33.jpg.a1d8ab484283fd7cecbe74bea8508372.jpg

لینک ارسال

• M-CAP7AIN عنوان را به ابزار دیزاینر B4A | (چاقو همه کاره) | v4.7 تغییر داد

2018-11-17_14-56-59.jpg.d7b005f81d513ce08eb7acc4876d39a2.jpg

آپدیت نسخه 4.7 

• اضافه شدن بخش جدید (لیست پرمیشن و اکشن های اینتنت)
لینک ارسال

Capturezzz.PNG.90a3edef10fdfa4ae463779bb6739616.PNG

آپدیت نسخه 4.8 

• اضافه شدن ویژگی های دیگر برای بخش جدید نرم افزار برای راحتی در کد های Manifest Editor
لینک ارسال

• M-CAP7AIN عنوان را به ابزار دیزاینر B4A | (چاقو همه کاره) | v4.8 تغییر داد

1008389135_M-CAP7AINB4ADesignerv5Gold.PNG.c825b5d83b8ee77855c1675cfa9d3299.PNG

1804006488_M-CAP7AINB4ADesignerv5Gold1.png.959e8b6aa36045919405bf2b6161d2a1.png

634435213_M-CAP7AINB4ADesignerv5Gold2.PNG.cb2609f30a953758f8c922fff4dbf6f0.PNG

آپدیت! نسخه 5 (به زودی)

• برای راحتی بیش از حد کاربر دیگه نیازی به وارد کردن اندازه لیوت به صورت دستی نیست.:DD:
  • لیوت رو به نرم افزار بدهید و متناسب با واریانت یا سایزهای مختلف در یک لیوت خروجی بگیرید.

عکس ها حتما دیده بشن.

لینک ارسال

Capturezz.PNG.cc95f5c77bcaf4d01d02fdb77feeda94.PNG

Capturea3.PNG.fdf1d6ace20fb923028ce56de2ce047e.PNG     Capturew2.PNG.d169a3afa5699288cc7e00912363aa3c.PNG

نسخه جدید | 5.0 : 

لینک ارسال

• M-CAP7AIN عنوان را به ابزار چند کاره B4A | (چاقو همه کاره) | v5.0 تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...