رفتن به مطلب

تعیین هزینه یک پروژه انجام شده با سی‌شارپ

Kazem Forghani

ارسال‌های توصیه شده

با سلام،

خیلی وقت بود که به انجمن سر نزده بودم و بعد از مدت طولانی هست که میام.

پروژه‌ای رو برای یکی از دوستان انجام دادم. پروژه مربوط به مدیریت کالا هست که با سی‌شارپ انجام شده و حدود 25 ساعت مفید وقت برای انجام دادنش صرف کردم. (پروژه سه روز بعد از درخواست آماده بود.)

قابلیت اضافه کردن کالا، ویرایش کالا، صدور فاکتور (توسط ارسال به اکسل) و چاپ آن، اعمال تخفیف، مدیریت فاکتورها و برگشت کالا وجود داره. (البته پروژه خیلی سریع و برای استفاده کوتاه مدت انجام شده.)

برای ذخیره اطلاعات هم از دیتابیس SQLite استفاده کردم.

می‌خواستم بدونم اگر بخوام هزینه‌ای دریافت کنم باید ساعتی باشه یا به شیوه دیگری؟ و شما چه قیمتی رو پیشنهاد می‌دید؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بسته به نوع پروژتون داره » عرضه عمومی یا سفارشی.

بسته به کیفیت برنامه و تخصص و تجربیات نرم افزار های ساخته شده قبلی و خیلی از عوامل دیگه.

همین اپ رو یکی با SQL  و EF  پیاده میکنه.یکی هم با Access  و ADO.NET  و . . . . .

یکی گزارش گیری با Stimul  میزنه یکی با کریستال و یکی مث شما با اکسل و . . .

بستگی به عملکرد برنامه و . . . .

لینکی رو قرار میدم طبق همین لینک از تجربیات دوستان در زمینه تولید استفاده کنید.

سایت برنامه نویس

لینک ارسال

در در 1397/06/11, 14:02:04، مجید آرتا گفته است :

سلام

بسته به نوع پروژتون داره » عرضه عمومی یا سفارشی.

بسته به کیفیت برنامه و تخصص و تجربیات نرم افزار های ساخته شده قبلی و خیلی از عوامل دیگه.

همین اپ رو یکی با SQL  و EF  پیاده میکنه.یکی هم با Access  و ADO.NET  و . . . . .

یکی گزارش گیری با Stimul  میزنه یکی با کریستال و یکی مث شما با اکسل و . . .

بستگی به عملکرد برنامه و . . . .

لینکی رو قرار میدم طبق همین لینک از تجربیات دوستان در زمینه تولید استفاده کنید.

سایت برنامه نویس

سلام. خیلی ممنون.

بنده این لینکی که قرار دادید رو خوندم. ولی چیز زیادی دستگیرم نشد. قبلاً زیاد از این مطالب خونده بودم.

می‌خواستم ببینم یک قیمت پایه نمی‌شه در نظر گرفت؟ با حداقل معیارهایی که فرمودید (عرضه سفارشی هست، کارایی برنامه متوسطه).

علاوه بر اینکه حدود یک هفته هم پشتیبانی کامل انجام دادم و ویژگی‌هایی که خواستن رو اضافه کردم.

اگر یک حداقل قیمت در نظر دارید لطفاً بیان کنید. چون هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارم.

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...