رفتن به مطلب

جلوگیری از ثبت نام جعلی در PHP

fun_code

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

بنده یک فایل php رو برای ثبت نام در هاستم قرار دادم.

از طریق اپلیکیشن دیتا رو ارسال میکردم برای اون صفحه و ثبت نام انجام و نتیجه رو برمیگردوندم.

هر دستگاه تنها یک مرتبه ثبت نامش انجام میشود.

اخیرا متوجه شدم که کاربری با یک نام دائما ثبت نام میکند.

دو راه بیشتر نیست ، یا لینک فایل php رو پیدا کرده و دیتا رو مستقیم از طریق مرورگر یا یک اپ ارسال میکنه...

یا برنامه ای برای تغییر سریال دستگاه پیدا کرده و سریال رو دائما تغییر میده...

که البته الان لینکش رو پیدا کردم : نرم افزار تغییر سریال گوشی (برای اندروید) - Device ID Changer 1.5.5 Android

راه حلی برای رفع این مشکل دارید ؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

بهتره از چند تا کد مثله simserial - androidid - imsi - imei و کدهایی که در گوشی موبایل ها یونیک هستند را باهم ذخیره و هنگام ارسال و دریافت آنها را چک کنید. اینجوری اگه یکی از کدها با بقیه مَچ نباشه میتونید جلوشو بگیرید.

لینک ارسال

در در 1397/06/25, 02:28:06، mohsen m گفته است :

سلام 

بهتره از چند تا کد مثله simserial - androidid - imsi - imei و کدهایی که در گوشی موبایل ها یونیک هستند را باهم ذخیره و هنگام ارسال و دریافت آنها را چک کنید. اینجوری اگه یکی از کدها با بقیه مَچ نباشه میتونید جلوشو بگیرید.

سلام

اما این روش به کار من نمیاد.

یه راهی پیدا میکنم.

لینک ارسال

دوست عزیز تنها راهی که میشه یونیک کرد دیوایسا رو همین کدهای یونیک هست. که متاسفانه قابل تغییره. چیز خاص دیگه ای تو گوشی وجود نداره که بخواید اونو متمایز کنید.

لینک ارسال

در در 1397/06/25, 02:00:15، fun_code گفته است :

سلام دوستان

بنده یک فایل php رو برای ثبت نام در هاستم قرار دادم.

از طریق اپلیکیشن دیتا رو ارسال میکردم برای اون صفحه و ثبت نام انجام و نتیجه رو برمیگردوندم.

هر دستگاه تنها یک مرتبه ثبت نامش انجام میشود.

اخیرا متوجه شدم که کاربری با یک نام دائما ثبت نام میکند.

دو راه بیشتر نیست ، یا لینک فایل php رو پیدا کرده و دیتا رو مستقیم از طریق مرورگر یا یک اپ ارسال میکنه...

یا برنامه ای برای تغییر سریال دستگاه پیدا کرده و سریال رو دائما تغییر میده...

که البته الان لینکش رو پیدا کردم : نرم افزار تغییر سریال گوشی (برای اندروید) - Device ID Changer 1.5.5 Android

راه حلی برای رفع این مشکل دارید ؟

با تشکر

سلام من یه چند وقتیه تو کار کاسوتم رام هستم نمی شه گفت ساختن ولی ویژگی هاش رو تغییر میدم و فهمیدم هر چیزی رو که فکر کنید میشه تغییر داد از اسم مدل بگیر تا مک ادرس به نظر من شما باید تو سرور جلوی این مشکل رو بگیرین و به فکر جلوگیری از سمت کاربر نباشید یک کار میشه 

بستن ای پی ثبت نامی

استفاده از پیامک دیگه همه بیشتر از 5 خط دیگه نداریم:DD:

یا استفاده از ایمیل اونم فقط یاهو و جیمیل به جز این ها سایت هایی هست که ایمیل یک بار مصرف میسازن:unknown:

ببینید طرف با چه چیزی ثبت نام میکنه و اگه بعد یک روز تغییر کرد اون حساب رو ببندید

و راه های دیگه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1397/06/26, 18:47:46، amir54 گفته است :

سلام من یه چند وقتیه تو کار کاسوتم رام هستم نمی شه گفت ساختن ولی ویژگی هاش رو تغییر میدم و فهمیدم هر چیزی رو که فکر کنید میشه تغییر داد از اسم مدل بگیر تا مک ادرس به نظر من شما باید تو سرور جلوی این مشکل رو بگیرین و به فکر جلوگیری از سمت کاربر نباشید یک کار میشه 

بستن ای پی ثبت نامی

استفاده از پیامک دیگه همه بیشتر از 5 خط دیگه نداریم:DD:

یا استفاده از ایمیل اونم فقط یاهو و جیمیل به جز این ها سایت هایی هست که ایمیل یک بار مصرف میسازن:unknown:

ببینید طرف با چه چیزی ثبت نام میکنه و اگه بعد یک روز تغییر کرد اون حساب رو ببندید

و راه های دیگه

سلام

ممنونم از راهنماییت.

طرف سریال دستگاه رو تغییر میده...

ارسال کد فعال سازی اکانت به شماره همراه رو استفاده کردم اما خیلی از کاربران دریافت پیامک تبلیغاتی خودشون رو غیرفعال کردن و پیامک بهشون نمیرسه و بنابراین کاربر از دست میدم.

آی.پی هم که ثابت نیست که بشه کنترلش کرد.

اما یه راه حل به ذهنم رسیده و باید تستش کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...