رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

AnswerCenter

مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

• مرجع پاسخگویی
  • تولید آموزش
  • سفارش پروژه

درخواست سفارش پروژه

اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

پست های پیشنهاد شده

مریم رویایی    1

کاربر عادی

سلام دوستان 

چند وقتیه برنامه هایی دراومدن که بهتون پول میدن هم برای گوشی هم برای کامپیوتر(احتمال 90درصد خیلی هاتون ندید) 

من به شخصه 2ماه میشه رو این کار وقت گذشاتم ولی خدایش جواب زحماتمو داده و درآمدش خوبه و به همتون پیشنهاد میدم نصب کنید هم رو گوشی هم تو کامپیوتر

به خدا همه چیش راسته و درآمد خوبی نسیب ما برنامه نویسا میشه

روش اول برای کامپیوتره میتونید از لینک زیر افزون رو دانلود کنید و نصب کنید و شروع کنید

حذف شد
روش دوم با خوندن پست بهتون بیت کوین میده و کاملا تضمین شدست

حذف شد

رو لینک بزنید ایمیلتو وارد کن بعد لینک برنامه ظاهر میشه میتونی دانلود کنی و نصب کن و بعد باید دوباره همون ایمیل رو تو برنامه وارد کنی و تمام

میتونی پست بخونی و پول به دست بیاری 

دوستان به خدا پرداختی داره من کردم فقط یه بار تست کن ازت چیزی کم نمیشه

اگه سوالی یا اطلاعات بیشتر خواستی میتونی به کانال حذف شد سر بزنی 

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
alimo1999    42

کاربر عادی

سلام و درود

شما به چه درامدی تا الان رسیدید؟

با چند تا زیر مجموعه؟

ممنونم که تجربیاتتون رو با اشتراک می زارید:give_heart:

لینک به ارسال
مریم رویایی    1

کاربر عادی

در 11 دقیقه قبل، alimo1999 گفته است :

سلام و درود

شما به چه درامدی تا الان رسیدید؟

با چند تا زیر مجموعه؟

ممنونم که تجربیاتتون رو با اشتراک می زارید:give_heart:

از برنامه ای که برای کامپیوتر گذشاتم یه درآمد خیلی خیلی بالا دارم ولی نمیتونم بگم و حدود 100زیر مجموع دارم

با برنامه گوشی روزانه 10دلار بیشتر کسب میکنم

لینک به ارسال
M-CAP7AIN    510

پاسخگو و راهنما

این نرم افزارها برای ماینینگ بیت کوین از نظرمن پیشنهاد نمیشه ، مخصوصا سیستم های معمولی

1. مقدار ناچیزی بیت کوین بدست میارید 
  2. امنیت تضمین شده نیست در این ماینینگ ها
  3. فشار و لطمه ای که به سیستم وارد میکنه ، با اون پول درحال حاضر نمیتونید سیستم جدیدی خریداری کنید

کاربران رو ساده فرض نکنید ( با لینک دعوت ، تبلیغ نکنید ، لطمه ای که به سیستم کاربران وارد می شود رو شما پاسخگو هستید ؟  )

لینک به ارسال
مریم رویایی    1

کاربر عادی

در ۱ ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

این نرم افزارها برای ماینینگ بیت کوین از نظرمن پیشنهاد نمیشه ، مخصوصا سیستم های معمولی

1. مقدار ناچیزی بیت کوین بدست میارید 
  2. امنیت تضمین شده نیست در این ماینینگ ها
  3. فشار و لطمه ای که به سیستم وارد میکنه ، با اون پول درحال حاضر نمیتونید سیستم جدیدی خریداری کنید

کاربران رو ساده فرض نکنید ( با لینک دعوت ، تبلیغ نکنید ، لطمه ای که به سیستم کاربران وارد می شود رو شما پاسخگو هستید ؟  )

آقا پلیس اگه از اطلاعات نداریی لطفا سعی کن نظر ندی

این مرورگر همین الان حدودا 3میلیون کاربر داره که دارن ازش استفاده میکنن

امنیتش تضمین شدست و گل اینترنتو بگیردی نمیتونی مطلب پیدا کنی که پول طرفو نداده باشن(تضمینه تضمینه)و از نظر ویروسی هم با چندین نوع ویروسکش گشتم

اصلا فشار به سیستم نمیاره و قدرت ماینینگ دست خودته میتونی اگه سیستمت ضعیف است بزاره پایین تا هیچ فشاری نیاره

لطفا به دوستان اطلاعات اشتباه نده من که 1ساله از این برنامه استفاده میکنم آیا سیستمم چیزی شده ؟نه ؟پس اطلاعات شاتباه نفرمایید

لینک به ارسال
M-CAP7AIN    510

پاسخگو و راهنما

در 9 ساعت قبل، مریم رویایی گفته است :

آقا پلیس اگه از اطلاعات نداریی لطفا سعی کن نظر ندی

این مرورگر همین الان حدودا 3میلیون کاربر داره که دارن ازش استفاده میکنن

امنیتش تضمین شدست و گل اینترنتو بگیردی نمیتونی مطلب پیدا کنی که پول طرفو نداده باشن(تضمینه تضمینه)و از نظر ویروسی هم با چندین نوع ویروسکش گشتم

اصلا فشار به سیستم نمیاره و قدرت ماینینگ دست خودته میتونی اگه سیستمت ضعیف است بزاره پایین تا هیچ فشاری نیاره

لطفا به دوستان اطلاعات اشتباه نده من که 1ساله از این برنامه استفاده میکنم آیا سیستمم چیزی شده ؟نه ؟پس اطلاعات شاتباه نفرمایید

از جمله اول هدف معلومه ؛ بقیش رو نخوندم چی نوشتید ول یقینا نظرتون در مورد استفاده و تبلیغ این نوع ماینینگ ها مثبته ، در مقابل فهمدین مقاومت کردند.

فقط ی جمله: استفاده کنید (ویرایششششششششششششششش) .!!!

لینک به ارسال
مریم رویایی    1

کاربر عادی

سعی نکن با اسم منفی گذاشتن رو یکی خرابش کنی ==آقا همتون استادید فقط یه سرچ بزنید تو گوگل تا ببینید این آقا چیزی بارش نیست یا من
ویرایشششششششششششششششششششششش شددددددددددددددد

در ضم آقا فرض کنید من دروغ میگم فقط کافیه یه سرچ بزنی تو اینترنت و ببینید که آیا من دروغ میگم یا ویرایش شد که در مقابل منابع و غیر هم مقاوتم میکنه  

ویرایششششششششششششششش
آخرشم هرکی میخواد بیا هرکی نمیخواد تو همون 2قرون برنامه نویسی بمونه

لینک به ارسال
نورنما    518

پاسخگو و راهنما

در 9 ساعت قبل، مریم رویایی گفته است :

سلام دوستان 

چند وقتیه برنامه هایی دراومدن که بهتون پول میدن............

بخاطر اون اسم علی که ازش نام بردید! اینجا تبلیغ شرکتهای هرمی رو نکنید اینجا جاش نیست!

بجای توهین وجسارت به کاربران موفق واعضای این انجمن علمی برنامه نویسی که صرفا جهت تبلیغ و دست وپا کردن یک زیر مجموعه برای خودت اینجا اومدی!

خودت توی اینترنت یک سرچ کن ببین چندین هزار نفر بخاطر عضویت توی این شرکتهای بی سر وته هرمی بی خانمان وبدبخت شدند!

یک سرچ بزن ببین چه قدر افراد بخاطر عضویت توی این شرکتها دست به خودکشی واعمال انتحاری علیه سلامتی خودوخانواده شون زده اند! 

واقعا چه قدرآدم باید ساده وبدبخت باشه!که به کسی که با دید عاقلانه وبینش صحیح نصیحتش میکنه بگه نفهم!وهرچی از دهنش بیرون میاد بارش کنه!

کسی که صرفا جهت تبلیغ شرکتهای هرمی عضو این انجمن شده مشخصه که حذف وبلوکه شدن برایش مهم نیست وخلاف قوانین گروه رفتارکردن وتوهین کردن هم برایش مهم نیست !

بیکاری و بیعاری و دنبال مفت خوری بودن افراد ساده رو میکشه سمت این سیستمهای هرمی! که الحمدلله چنین فردی در این گروه تا حالا سراغ نداشتم  .ازاینجا برو خدا روزیتو یک جای دیگه حواله کنه!

اما اون ، 2قرون حلال از برنامه نویسی هم می ارزه به میلیونها پول مفت باد آورده ای  که منو خوشبخت کنه ولی دیگرانو بدبخت کنه!

• تشکر 1

لینک به ارسال
حمید زارع    330

کاربر نیمه فعال

آقای ایزدی ، آقای آرتا ، مدیران عزیز ... انجمن داره به کجا میره

من هر چی از b4a دارم از این انجمن دارم

بخدا حیفه ولش نکنید

چرا باید شاهد این بحثا تو انجمن باشیم و کسی مدیریت نکنه ؟؟؟؟

لینک به ارسال
امین مهدی نژاد    1,856

معاون انجمن

کاربر گرامی

اصل مطلب رو کامل بیان کرد. و البته من در این موارد اطلاعاتی ندارم به هر حال سعی کنید قبل از اقدام به کاری حتما تحقیقی انجام بدید.

در اینکه کاربر سازنده این مطلب برای عضو گیری و تبلیغ هم آمده کاملا مشهوده وگرنه بدون هیچ گونه اعتبار و سابقه ای کسی نمیتونه و نباید اعتماد کنه

لطفا لطفا لطفا در هر حالتی احترام دیگران رو رعایت کنید.

و کاربران تازه وارد خواهشا قوانین انجمن رو یکبار هم که شده مطالعه نمایند.

پست اول و مطالب توهین آمیز رو ویرایش می کنم و لینک ها رو حذف می کنم.

ولی تاپیک رو باقی می زارم تا دیگران با خوندن توضیحات دوستان در این زمینه اطلاعاتی داشته باشند.

«با تشکر»

• پسندیدن 1
  • تشکر 2

لینک به ارسال
مریم رویایی    1

کاربر عادی

در 7 ساعت قبل، نورنما گفته است :

بخاطر اون اسم علی که ازش نام بردید! اینجا تبلیغ شرکتهای هرمی رو نکنید اینجا جاش نیست!

بجای توهین وجسارت به کاربران موفق واعضای این انجمن علمی برنامه نویسی که صرفا جهت تبلیغ و دست وپا کردن یک زیر مجموعه برای خودت اینجا اومدی!

خودت توی اینترنت یک سرچ کن ببین چندین هزار نفر بخاطر عضویت توی این شرکتهای بی سر وته هرمی بی خانمان وبدبخت شدند!

یک سرچ بزن ببین چه قدر افراد بخاطر عضویت توی این شرکتها دست به خودکشی واعمال انتحاری علیه سلامتی خودوخانواده شون زده اند! 

واقعا چه قدرآدم باید ساده وبدبخت باشه!که به کسی که با دید عاقلانه وبینش صحیح نصیحتش میکنه بگه نفهم!وهرچی از دهنش بیرون میاد بارش کنه!

کسی که صرفا جهت تبلیغ شرکتهای هرمی عضو این انجمن شده مشخصه که حذف وبلوکه شدن برایش مهم نیست وخلاف قوانین گروه رفتارکردن وتوهین کردن هم برایش مهم نیست !

بیکاری و بیعاری و دنبال مفت خوری بودن افراد ساده رو میکشه سمت این سیستمهای هرمی! که الحمدلله چنین فردی در این گروه تا حالا سراغ نداشتم  .ازاینجا برو خدا روزیتو یک جای دیگه حواله کنه!

اما اون ، 2قرون حلال از برنامه نویسی هم می ارزه به میلیونها پول مفت باد آورده ای  که منو خوشبخت کنه ولی دیگرانو بدبخت کنه!

ببین داداش گلم چرا نمیخواد قبول کنید اخه چرا خودتو زدید به خواب
آقا تو برو یه مدرک بیار این شرکت حرمه باشه (تو سال 2010 طبق قوانین آمریکا شرکت های هرمی دیگه برچیده شدن و بهشون هیچ اجازه برای فعالیت نمیدن)ولی این سایتی که من بهتون گفتم اولا که چندین ساله داره فعالیت میکنه دوم بیش از 3میلیون کاربر از سراسر دنیا اره

سوم همه پرداختی ها رو انجام میده بنده خودم چندین بار برداشت داشتم 

در ضم حاج اقا این پول مفت و باداورده نیست از کامپیوتر شما استفاده میشه به جاش بهتون پول میده نه از نظر شرع حرومه نه از نظر قانون بزن اخبار چند روزه پیش 2030رو ببین متوجه میشی
سرتو کردی تو برف نمیخوای جایه دیگه رو ببینی مشکلی نیست ولی سعی نکن سایت های معتبر رو زیر سوال ببری

در ضم اون دوستمون اول توهین کرد بنده هم جوابشو دادم
امیدوارم موفق باشی 

• پسندیدن 1
  • ناراحت 1

لینک به ارسال
محمدرضا شاهپیری    3,568

معاون انجمن

تاپیک قفل و به بایگانی منتقل شد. ایجاد کننده تاپیک تا اطلاع ثانوی از فعایت محروم هستند.

• تشکر 1

لینک به ارسال

• جدید...