رفتن به مطلب
  • 0

پخش موزیک خودکار

rezac

سوال

سلام.

میخام کدی بنویسم که وقتی گوشی روشن بود یه آهنگ پخش بشه. یعنی بدون نیاز به اینکه نرم افزار باز باشه آهنگه پخش بشه. باید چه کدی بنویسم؟

کد زیر رو نوشتم اما عمل نمیکنه:

muzic.Initialize("muzic")
	muzic.PlayMusicFromAsset("muzic.mp3",1)
	muzic.Play

اما آهنگ پخش نمیشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باید این کدها در سرویس قرار بدید

"کار با سرویس ها " رو سرچ کنید تو انجمن زیاد بحث شده

لینک ارسال

این کدهارو هم توی سرویس ماژول امتحان کردم اما نشد:

#Region  Service Attributes 
	#StartAtBoot: True
	#StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY
#End Region

Sub Process_Globals

Dim muzic As MediaPlayer

End Sub

Sub Service_Create

End Sub

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)

muzic.Initialize
	muzic.Load(File.DirAssets,"muzic1.mp3")
	muzic.Looping = True
	muzic.SetVolume(100,100)
	muzic.Play

'	Service.StopAutomaticForeground
End Sub

Sub Service_Destroy

End Sub

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، rezac گفته است :

این کدهارو هم توی سرویس ماژول امتحان کردم اما نشد:

هیچ مشکلی نداره عزیز. سرویس زی رو من تست کردم موردی نداشت

#Region  Service Attributes 
	#StartAtBoot: False

#End Region

Sub Process_Globals
	'These global variables will be declared once when the application starts.
	'These variables can be accessed from all modules.
Dim musicpl As MediaPlayer
End Sub

Sub Service_Create
	musicpl.Initialize
	musicpl.Load(File.DirAssets,"mu.mp3")
	musicpl.Play
End Sub

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)

Service.StopAutomaticForeground 'Call this when the background task completes (if there is one)
End Sub

Sub Service_Destroy

End Sub

لینک ارسال

دقیقا همین کد شما رو کپی کردم اما بازم آهنگ پخش نشد

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، rezac گفته است :

دقیقا همین کد شما رو کپی کردم اما بازم آهنگ پخش نشد

شاید مشکل از فایل موسیقیتون باشه. چک کنید فایل موجود و سالم باشه

لینک ارسال

همین کد هارو در اکتیویتی main نوشتم و بلافاصله بعد از اجرای برنامه اهنگ پخش شد. اما توی سرویس ها پخش نمیشه:gerye:

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، rezac گفته است :

همین کد هارو در اکتیویتی main نوشتم و بلافاصله بعد از اجرای برنامه اهنگ پخش شد. اما توی سرویس ها پخش نمیشه:gerye:

این سورسو تست کنید

music.zip

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، basic 4 android گفته است :

دوست عزیزم من سورس رو روی اندروید 7 تست گرفتن برنامه رو میبندی آهنگ هم قطع میشه انگار سرویس پایدار نیست 

سرویس پایدار نیست عزیز. فقط پخش آهنگ مورد تست هست

لینک ارسال

مشکل منم همینه.

وقتی برنامه بسته میشه، آهنگ هم قطع میشه.

میخام سرویس همیشه فعال باشه.

میخام این سورس رو بنویسم:

وقتی گوشی گم شد و درحالت بی صدا بود یه پیامک به گوشی بدم که از بی صدا در بیاد و آهنگ پخش کنه.

هرکار میکنم آهنگ پخش نمیشه.

لینک ارسال

خب به نظر من شما باید یه برنامه بنویسی که وقتی از یه شماره خاص برات پیامک اومد گوشی یه آهنگی رو پخش کنه

لینک ارسال

این sub رو داخل سرویس نوشتم:

Sub sms1_MessageReceived (From As String, Body As String) As Boolean

If	Body = 12345 Then
		muzic1.play
	End If

End Sub

اما وقتی پیام 12345 رو ارسال میکنم آهنگ پخش نمیشه.

میخام وقتی برنامه بسته شد هم سرویس فعال باشه. برنامه که بسته میشه سرویس غیرفعال میشه و پیامک که میفرستم عمل نمیکنه

لینک ارسال

دوست عزیز مبحث کار کردن برنامه در بک گراند مبحث خیلی پیچیده و مفصلیه. اولا از اندروید 6 به بعد دیگه هیچ سرویس یا رسیوری از برنامه با بستنش از تسک منجر باقی نمیمونه و همهه کامپوننتا با بستن برنامه از تسک منیجر از بین میرن. مگر برنامه هایی که به لیست محافظت شده ها اضافه شده باشه. البته تو هر گوشی متفاوته مثلا تو گوشی هواوی اسمش محافظت شده ها هست. تو سامسونگ باتری آپتیمایز و برای بقیه گوشیا چیز متفاوته. لیست کامپوننتهایی که تاحالا واسه گوشیهای مختلف اومده به صورت زیر هست باید چک کنید ببینید کدوم یکیشون موجوده و اونو استارت کنید

private static List<Intent> POWERMANAGER_INTENTS = Arrays.asList(
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.miui.securitycenter", "com.miui.permcenter.autostart.AutoStartManagementActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.letv.android.letvsafe", "com.letv.android.letvsafe.AutobootManageActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.huawei.systemmanager", "com.huawei.systemmanager.optimize.process.ProtectActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.huawei.systemmanager", "com.huawei.systemmanager.appcontrol.activity.StartupAppControlActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.coloros.safecenter", "com.coloros.safecenter.permission.startup.StartupAppListActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.coloros.safecenter", "com.coloros.safecenter.startupapp.StartupAppListActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.oppo.safe", "com.oppo.safe.permission.startup.StartupAppListActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.iqoo.secure", "com.iqoo.secure.ui.phoneoptimize.AddWhiteListActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.iqoo.secure", "com.iqoo.secure.ui.phoneoptimize.BgStartUpManager")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.vivo.permissionmanager", "com.vivo.permissionmanager.activity.BgStartUpManagerActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.samsung.android.lool", "com.samsung.android.sm.ui.battery.BatteryActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.htc.pitroad", "com.htc.pitroad.landingpage.activity.LandingPageActivity")),
            new Intent().setComponent(new ComponentName("com.asus.mobilemanager", "com.asus.mobilemanager.MainActivity"))
    );

لینک ارسال

این کد رو کجا باید بنویسم؟

اگه هنگام ورود کاربر به نرم افزار ازش خواسته بشه که به تنظیمات بره و برنامه رو به لیست حفاظت شده اضافه کنه مشکل حل میشه؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، rezac گفته است :

بله دوست عزیز. برنامه وقتی تو لیست محافظت شده ها باشه سیستم دیگه کاری بهش نداره و با بستن برنامه سرویسها و رسیورهاش بسته نمیشه. البته سرویسها بسته میشه ولی دوباره ساخته و استارت میشه. البته به شرط اینکه سرویس رو درست پیاده کرده باشین که تو انجمن هست سرویس همیشه پایدار

کدی که من دادم لیست همه ی دستگاهها و اینتنتتهاشون هست. باید تبدیل به بیسیک کنید و اونو استفاده کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...