رفتن به مطلب
  • 0

وب ویو

Javad25564

سوال

سلام.یه راهنمایی لازم دارم.جاوا اسکریپت وب‌ویو را چطوری فعال کنم.مگه از توی دیزاینر فعال نمیشه.؟؟یا اینکه کد داره باید بنویسیم.ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/08/30, 21:27:18، msd313 گفته است :

بله درسته به لحاظ کد
ولی بهترین راهش همونی بود که گفتم یه فایل html با اسکریپ بنویس و هم با فعال بودن اسکریپت تست کن و هم با غیر فعال بودن اون موقع به نتیجه درستی می رسی فقط زمان اجرا دیباگ رو نزن ریلیز رو بزن تا درست اجرا بشه

ببخشید میشه یه فایلhtmlبا اسکریپ به من بدید.من بلد نیستم.

لینک ارسال

سلام یه مثال خیلی کوچیک به همراه سورس در ضمیمه موجوده

دانلود سورس وب ویو

توی این مثال دو تا وب ویو موجود اولی و بالایی با جاوا اسکریپت فعاله و دومی غیر فعال

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، msd313 گفته است :

سلام یه مثال خیلی کوچیک به همراه سورس در ضمیمه موجوده

دانلود سورس وب ویو

توی این مثال دو تا وب ویو موجود اولی و بالایی با جاوا اسکریپت فعاله و دومی غیر فعال

ممنون از سورسی که یه من دادید.

تابع confirmچیست؟؟

برنامه نویس سایت میگه وبویو تابع confirmرا نمیتونه پشتیبانی بکنه.به نظرتون چیکارش کنم

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، behnam_tr گفته است :

از کتابخانه WebViewXtender استفاده کنید

اسم کتابخانه web view xtended است؟؟

لینک ارسال

درست نوشتید.توی لیست کتابخانه ها web view xtendedاست.ولی توی گلوبال web view xtendedاست.

میشه یه توضیحی بدید در مورد این کتابخانه

لینک ارسال

این کتابخونه در واقع مکمل وب ویوو هستش و متدهایی داره که روی وب ویوو جهت شخصی سازی بیشتر اعمال میشه

Dim xx As WebViewXtender 
xx.setJavaScriptEnabled(webView1, true)

xx.setVerticalScrollBarEnabled(webView1, false)

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، Javad25564 گفته است :

ممنون از سورسی که یه من دادید.

تابع confirmچیست؟؟

برنامه نویس سایت میگه وبویو تابع confirmرا نمیتونه پشتیبانی بکنه.به نظرتون چیکارش کنم

گاهی نیاز است تا در جاوا اسکریپت برای انجام عملی , از کاربر نسبت به تایید آن سوال شود. یکی از ساده ترین روشها استفاده از تابع confirm می باشد. یعنی متن خود را در ورودی تابع وارد نموده و سپس در صورتی که کاربر بر روی دکمه ok کلیک کرد ، تابع مقدار True را بر می گرداند. مثال:

if(confirm('Question?'))
  {
     alert('OK');
  }

منبع: سایت گروه وی تو

لینک ارسال

ممنون از راهنماییتون.پس من در هر دو مورد درست کد نویسی کردم.صاحب فروشگاه اینترنتی به من گفت یه اپ ساده میخوام.منم بهش پیشنهاددادم با وب ویو براش بسازم.حالا یه گزینه موجود توی سایت نمایش داده نمیشه.برنامه نویس سایتش گفته عیب از کد نویسی اندروید است .گفته جاوا اسکریپت فعال نیست.

منم هرچی گشتم فقط همین کد برا جاوا اسکریپت بود .دیگه کدی پیدا نکردم.به نظر شما چیکارش کنم

لینک ارسال

جاوا اسکریپت باید قبل از فراخوانی و لود کردن سایت انجام بشه
اینو چک کن

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، msd313 گفته است :

جاوا اسکریپت باید قبل از فراخوانی و لود کردن سایت انجام بشه
اینو چک کن

من توی قسمت اکتویتی کریت نوشتم کد اسکریپت.قبل ادرس دادن وب ویو.ولی بازم درست نمیشه.یه سوال دیگه.اگه توی دیزاینر جاوا اسکریپت را فعال کنیم احتیاجی هست توی اکتویتی کد بنویسیم؟

لینک ارسال

بله باید توی کدها هم بنویسید
بصورت پیش فرض معمولاً توی دیزاینر فعال هست ولی اجرا نمیشه

در ضمن شما یک پروژه جدید اجرا کنید و اونجا خودتودن یک فایل html ایجاد کنید و توی این فایل از جاوا اسکریپت استفاده کنید تست کنید ببینید اجرا میشه یا نه

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، msd313 گفته است :

بله باید توی کدها هم بنویسید
بصورت پیش فرض معمولاً توی دیزاینر فعال هست ولی اجرا نمیشه

در ضمن شما یک پروژه جدید اجرا کنید و اونجا خودتودن یک فایل html ایجاد کنید و توی این فایل از جاوا اسکریپت استفاده کنید تست کنید ببینید اجرا میشه یا نه

سلام.من یه if گذاشتم که اگه اسکریپت فعال شد یه توست مسیج بده.وقتی برنامه اجرا شد توست مسج داد.پس اسکریپت فعاله.درست گفتم؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Javad25564 گفته است :

سلام.من یه if گذاشتم که اگه اسکریپت فعال شد یه توست مسیج بده.وقتی برنامه اجرا شد توست مسج داد.پس اسکریپت فعاله.درست گفتم؟

بله درسته به لحاظ کد
ولی بهترین راهش همونی بود که گفتم یه فایل html با اسکریپ بنویس و هم با فعال بودن اسکریپت تست کن و هم با غیر فعال بودن اون موقع به نتیجه درستی می رسی فقط زمان اجرا دیباگ رو نزن ریلیز رو بزن تا درست اجرا بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...