اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

• 0
amttbz

سپر ایمنی گوگل پلی(سوال)

سوال

سلام دوستان.بنده به یه مشکلی برخوردم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

من هر برنامه ای رو که تموم میکنم بعد دو سه روز سپر ایمنی پلی برنامه رو مخرب شناسایی میکنه.تو برنامه هام هم از چیز خاصی استفاده نکردم که بگم بخاطر اون هستش.حتی برای تست یه پروژه خالی ایجاد کردم و بعدش apk کردم و رو گوشی نصبش کردم.بعد دوروز که میخوام رو گوشی دیگه ای یا حتی رو گوشی خودم نصب کنم بازم پیام مخرب بودن برنامه رو میده.از sdk 26 استفاده میکنم و اینکه manifest هم بصورت پیشفرض هستش.واقعا کلافم کرده.ممنون میشم اگه دوستان کمکم کنن.ممنون :x

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0
در 23 ساعت قبل، amttbz گفته است :

من هر برنامه ای رو که تموم میکنم بعد دو سه روز سپر ایمنی پلی برنامه رو مخرب شناسایی میکنه.تو برنامه هام هم از چیز خاصی استفاده نکردم که بگم بخاطر اون هستش.حتی برای تست یه پروژه خالی ایجاد کردم و بعدش apk کردم و رو گوشی نصبش کردم.بعد دوروز که میخوام رو گوشی دیگه ای یا حتی رو گوشی خودم نصب کنم بازم پیام مخرب بودن برنامه رو میده.از sdk 26 استفاده میکنم و اینکه manifest هم بصورت پیشفرض هستش.واقعا کلافم کرده.ممنون میشم اگه دوستان کمکم کنن.ممنون :x

این موضوع هچگونه ربطی به مسایلی که گفتید نداره و نمیدونم قضیه چیه که بعضی وقتا به برنامه گیر میده و بعضی دوستان میگند sign key عوض کنید یا اطلاعاتشا کامل بنویسید یا کشورا با حروف بزرگ مشخص کنید یا دسترسی های خاص نداشته باشید ولی برا من هیچکدوم از اینا کار نکرد . 

تنها راه حل اینه که شما در مورد برنامتون اطلاعاتی به گوگل ارایه کنید . فقط بعد از ارسال اطلاعات به گوگل نباید package name یا sign key برنامه تغییر کنه . به سایت زیر برید و اطلاعات خواسته شده را بنویسید و ی توضیح در مورد برنامتون بدید که چیه و چه کارایی میکنه و دسترسی اگه داره به چه دلیله و این حرفا .

Play Protect Appeals Submission Form - Play Console Help

از این سایتم Bitly | URL Shortener, Custom Branded URLs, API & Link Managementبرای کوتاه کردن لینکتون استفاده کنین چون تو قسمت URL to download your APK file باید لینکی که برنامتونا آپلود کردید بهش بدید و حتما حتما باید لینک کوتاه شده باشه و در غیر اینصورت قبول نمیکنه .

لینک به ارسال
  • 0
در در 1397/11/12, 16:25:18، amttbz گفته است :

خطای Blocked By Play Protect

لینک به ارسال

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.