رفتن به مطلب
  • 0

کپی فایل از یک مسیر نامعلوم در یک فولدر مشخص

downloadir

سوال

سلام،

من زیاد تو انجمن دنبال گشتم اما چیزی که میخواستم دستگیرم نشد،

تو برنامه یه ایمیج ویو هست که در اون یک عکس انتخاب میشه و من میخوام اون عکس رو مثلا در حافظه داخلی در فولدری به نام bashgah ذخیره کنم!

آدرس اون عکس انتخابی رو چطور بدست بیارم، یا اینکه اگر کسی کدی داره لطف کنه بزاره منم استفاده کنم.

البه filename یه نام نامفهومی میده که نمیشه سر درآورد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

داداش اینو نگاه کن مطلب دستت بیاد، این دقیقا جواب سوال من بود، شما بجای راهنمایی فقط سوال میپرسید

در در 1397/11/21, 19:26:43، MrMedia گفته است :

downloadir عزیز اگه کسی متوجه میشد از ایمیج ویو انتخاب کردن!!! یعنی چی تا حالا جوابتون رو گرفته بودید
کد ها نشون دهنده عملکرد هستن نه گفتن ایمیج ویو، گفتم کد رو بدید نه حرف تحویل بدید
گرفتن هم کار کس دیگه ای هستش نه من ...

لینک دانلود سورس

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، downloadir گفته است :

داداش اینو نگاه کن مطلب دستت بیاد، این دقیقا جواب سوال من بود، شما بجای راهنمایی فقط سوال میپرسید

لینک دانلود سورس

سوال برای اینکه شما سوالت واضع نیست، اینجوری می پرسند:
بگو با کتابخانه ContentChooser فایل رو انتخاب می کنم اینم کدش....  یا کد ندادی هیچ، ولی بگی نمی دونم آدرس و چطوری بگیرم
یا بگو چطوری می تونم یه عکس از گالری انتخاب کنم و در یک مسیر کپی کنم
نه اینکه یه عکس تو ایمیج ویوو هستش!!!! یا می تونی بگی من یه عکس که تو پروژم وجود داره و تو ایمیج ویوو لود کردم می خوام تو یک پوشه دیگه کپی کنم اون وقت جوابت میشه این:

File.Copy(File.DirAssets,"embededd.jpg",File.DirRootExternal & "/bashgah","new.jpg")

شما بجای اینکه دائما بخوای ثابت کنی کسی کدی به این سادگی رو بلد نیست راهنمایی کنه، سوال پرسیدن رو یاد بگیرین و یا به سوالاتی که دوستان میکنن جواب بدید تا به جوابتون برسید
دلیل اینکه سوال رو واضع نمی پرسین نداشتن حداقل تسلط کافی به b4a و دانش برنامه نویسی هستش، که البته اینها اشکالی نداره ولی به کسی نظر نسجیدتون رو تحمیل نکنید

لینک ارسال

داداش شما برنامه نویس ما هیچ ولی همین کدی که اینجا نوشتی اصلا ربطی به سوال من نداره!بازم با اینکه فک میکنی منظورو فهمیدی اشتباه ج دادی.

ممنون از اینکه کمک کردی:yes:

لینک ارسال

در هم اکنون، downloadir گفته است :

کسی تو این انجمن نیس جواب بده؟

عکس چطور انتخاب میشه؟ انتخب می کنید و نمی تونید آدرس رو بگیرید؟
کامل توضیح بدید، کدتون رو بزارید...

لینک ارسال

در در 1397/11/14, 23:14:42، MrMedia گفته است :

عکس چطور انتخاب میشه؟ انتخب می کنید و نمی تونید آدرس رو بگیرید؟
کامل توضیح بدید، کدتون رو بزارید...

دوست عزیز گفتم که عکس رو از یه جایی تو حافظه اننتخاب میکنم.حالا چه حافظه خود گوشی چه کارت حافظه

اگه میتونستم آدرس رو بگیرم که مشکل حل بود

لینک ارسال

دوست عزیز سوالتون خیلی نامفهومه. شما چجوری عکس رو انتخاب می کنید که نمیدونید آدرسش کجاست؟  وقتی سوالات شفاف نباشه طبیعتا اونجوری که باید جواب نمیگیرید.

کدی که استفاده کردید برای انتخاب عکس رو بزارید

لینک ارسال

دوست عزیز گفتم که عکس رو از یه جایی تو حافظه اننتخاب میکنم.حالا چه حافظه خود گوشی چه کارت حافظه

اگه میتونستم آدرس رو بگیرم که مشکل حل بود

سوال شما گرفتن آدرس عکس بود ولی انتخاب عکس نبود، شما چطوری انتخاب میکنی عکس رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کد انتخاب عکس رو بزارید تا راهنمایی کنم

1.اگه کد انتخاب عکس رو هم ننوشتید بگید
2.آیا کاربر خودش باید انتخاب کنه؟
3.بعد انتخاب باید ذخیره بشه؟
و...

سعی کنید در نحوه سوال پرسیدن و شفاف بودن سوال، دقت لازم رو داشته باشید، کاربرها وقتی سوال رو متوجه نشدن سمتش نمیان چه برسه جوابی براش باشه

لینک ارسال

در در 1397/11/17, 14:25:04، MrMedia گفته است :

سوال شما گرفتن آدرس عکس بود ولی انتخاب عکس نبود، شما چطوری انتخاب میکنی عکس رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کد انتخاب عکس رو بزارید تا راهنمایی کنم

1.اگه کد انتخاب عکس رو هم ننوشتید بگید
2.آیا کاربر خودش باید انتخاب کنه؟
3.بعد انتخاب باید ذخیره بشه؟
و...

سعی کنید در نحوه سوال پرسیدن و شفاف بودن سوال، دقت لازم رو داشته باشید، کاربرها وقتی سوال رو متوجه نشدن سمتش نمیان چه برسه جوابی براش باشه

در در 1397/11/17, 14:07:00، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز سوالتون خیلی نامفهومه. شما چجوری عکس رو انتخاب می کنید که نمیدونید آدرسش کجاست؟  وقتی سوالات شفاف نباشه طبیعتا اونجوری که باید جواب نمیگیرید.

کدی که استفاده کردید برای انتخاب عکس رو بزارید

داداش مشکل من حل شد چندجا دیگه این سوال رو پرسیدم بدون سین جیم جواب دادن،

خیلی پیچیده نیس، من از تو گوشیم (هرجایی باشه حافظه داخلی و خارجی فرقی نداره) یه عکس انتخاب میکنم، حالا میخوام اون عکسی که انتخاب کردمو یه جای تو حافظه مثلا توحافظه داخلی پوشه bashgah ذخیره کنم.

Mr Media عزیز اگه با دقت میخوندی بالا گفته بودم از ایمیج ویو عکسو انتخاب میکنم

امیدوارم گرفته باشید موضوع رو،

لینک ارسال

Mr Media عزیز اگه با دقت میخوندی بالا گفته بودم از ایمیج ویو عکسو انتخاب میکنم

امیدوارم گرفته باشید موضوع رو،

downloadir عزیز اگه کسی متوجه میشد از ایمیج ویو انتخاب کردن!!! یعنی چی تا حالا جوابتون رو گرفته بودید
کد ها نشون دهنده عملکرد هستن نه گفتن ایمیج ویو، گفتم کد رو بدید نه حرف تحویل بدید
گرفتن هم کار کس دیگه ای هستش نه من ...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...