رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در نسبت دادن صدا به تصاویر

farshidpc

سوال

با سلام دوستان

من یه برنامه با بیسیک 4 اندروید نوشتم یه چیزی شبیه صدای حیوانات که یه دیتابیس داخلی با sqlite ساختم و تصاویر و بصورت بایت داخل دیتابیس ذخیره کردم تصاویر حیوانات رو درست لود می کنم ولی وقتی می خوام برای هر کدوم از تصاویر صدا بذارم وقتی رو یه عکس پلی میکنم همه صداها با هم لود می شن صداهارو چه بصورت بایت ذخیره کنم یا داخل assist بذارم باز نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

البته من مبتدیم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/12/27, 01:48:10، مجید آرتا گفته است :

سلام

خب از من اگه می شنوید هم تصاویر و هم صداهارو توی دیتابیس ذخیره نکنید

شما توی دیتابیس مسیر دخیره ی تصاویر و صداها رو ذخیره کنید و فایل هارو در جایی از حافظه ذخیره داشته باشید.

بر اساس اسم میتونید روی هر تصویری که تاچ یا کلیک میشه صدای متناظر باهاش پخش بشه

یعنی شما دو تا فیلد animal  و voice  داشته باشید برای جدولتون.روی هر تصویر که کلیک شد بیاد صداشم پخش کنه

حالا شما میتونید تصاویر رو توی ImageView  نمایش بدید و صدا رو به tag  ایمیج ویو بدید و با کلیک شدن صداش پخش بشه.

ممنون دوست عزیز

ولی صدا ها رو یکجا پخش میکنه با کلیک به روی یک عکس

یه نمونه کد محبت می کنید

لینک ارسال

سلام

خب از من اگه می شنوید هم تصاویر و هم صداهارو توی دیتابیس ذخیره نکنید

شما توی دیتابیس مسیر دخیره ی تصاویر و صداها رو ذخیره کنید و فایل هارو در جایی از حافظه ذخیره داشته باشید.

بر اساس اسم میتونید روی هر تصویری که تاچ یا کلیک میشه صدای متناظر باهاش پخش بشه

یعنی شما دو تا فیلد animal  و voice  داشته باشید برای جدولتون.روی هر تصویر که کلیک شد بیاد صداشم پخش کنه

حالا شما میتونید تصاویر رو توی ImageView  نمایش بدید و صدا رو به tag  ایمیج ویو بدید و با کلیک شدن صداش پخش بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...