رفتن به مطلب

سال 97 رو چطور گذروندی ؟

مجید آرتا

ارسال‌های توصیه شده

سلام بچه های خوب و دوست داشتنی انسرسنتر :give_rose:

انسر سنتر همیشه و همیشه در تلاش هس که بتونه اون شور، شوق و التهابی که کاربرا میخوان رو فراهم کنه

بتونه اونطور که میتونه به دوستان خوبش کمک کنه، رشد کنن، هدف دار بشن، بتونن ارزوهای قشنگشونو از اینجا استارت بزنن

خیلی وقت ها هم بخت گشا بوده، از مدیر انجمن گرفته تا کاربر اخراجیش رو تونسته راهی زندگی دو نفره و گاه کینه و تنفر ها باعث رشد و پیشرفتشون شده :DD:

کلا چه خوب چه بد یه جوری یه جرقه ای شده واس دوست و دشمنش، البته ما دشمنی نداریم و با همه دوستیم و همه هم دوستان ما هستن

سال های پر افت و خیزی داشتیم، خدا رو شاکریم که بازم در خدمتتون هستیم و خداوند منان این توانایی رو هنوز به ما داده تا بتونیم خدمت کنیم و در کنار هم و باهم رشد کنیم

میخواد این رشد در بستر انسرسنتر باشه میخواد خارج از بستر ما.مهمه چشم انداز زیبای "رشد کردن" هستش به هر قیمتی.

خب دوستان من، عزیزان، خواهرای گل، برادرای گل سال 1397 هم روز های پایانیشو داره سپری میکنه

سال 97 رو از دید خودتون، از اتفاقایی که واستون افتاده، چ خوب چ بد. از هرچیش که دوس دارید و قابل گفتنه اینجا بگید

بگید که این سالو چطور گذروندین.میدونم پراید 50 تومن شده اینارو بیخیال بشین نه کاری ب دلار و طلای 24 عیار و سکه بهار ازادی داریم و نه کاری به سیاست.

فقط بگین حال دلتون چطور بود ؟

امسال رو چطور گذروندین ؟

خیلی دوست دارم دلنوشته ها و اتفاقاتی که واستون افتاد رو اینجا توی این پست ببینم

:give_rose:

کوچیکتون، مجید آرتا.:hi:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مجید جان 
دم شما گرم مشتی از تاپیک خوب و عالی شما
والا برای من که سال خوبی بوده
کمتر اومدم انجمن چون سرم خیلی شلوغ شده و تو این سال با توجه به کار جدیدی که شروع کردم در باره تبلیغات در ادموب و شرکت های خارجی و کسب درآمد به دلار با خیلی از همکاران و توسعه دهندگان جدید آشنا شدم
فهمیدم این شاخه از توسعه دهنده درجه یک 15 ساله داره تا پیر مردهای 37 یا 38 ساله مثل من
ولی خوب خوبیش اینه که همه کنار هم از هم یاد میگیریم
امسال خیلی با مشکلات تحریم و برطرف کردنش دستو پنجه نرم کردیم تا بتونیم پای توسعه دهنده رو به صنعت تبلیغات خارجی باز کنیم و خوشبختانه تا الان بد نبوده
امید وارم همیشه انجمن به راه باشه
قدر زحمات دوستان رو بدونیم
و همیشه سلامت باشید

لینک ارسال

به به حاجی چارشنبه سوری شروع نشده آتیش سوزی راه انداختی:DD:

دمت گرم مجید عزیز بابت تاپیک خیلی جذاب و به موقعت.:empathy3:

سال 97 واسه من نوعی سال پرهیجان و پر افت و خیزی بود. مهمترین اتفاق توی این سال اتفاق واقعا بی نظیر ازدواجم بود با کسی که دوسش داشتم.♥

از این که بگذریم  خدمت سربازی و سریالهای کمدی تلخ درام و ...ای که تو این مدت واسم اتفاق افتاده بوده. یک سال پر از درسهای خوب و بد رو تجربه کردم. خدا رو شکر تونستم تو این دوران خدمت هم کارم و مهمتر از اون انجمن رو داشته باشم علی رغم همه سختیاش. در کل سال خیلی خوبی برای من بوده و خدا رو شکر که تونستم تو همین سال هم خدمت سربازیم رو تموم کنم. انشالا که همه ی دوستان و هم وطنانم هم امسال رو پر از اتفاقای خوب و دلگرم کننده سپری کرده باشن.:53:

لینک ارسال

ممنون از ارسطو عزیز و محمدرضای گل و دوست داشتنی:give_heart:

مرسی که اومدین و توی این تاپیک شرکت کردین، عشقین :give_rose:

خب سال 97 من

متاسفانه بدترین اتفاق کل زندگیم و سال 97، فوت عزیز ترین شخص زندگیم، کسیکه تکرار نمیشه، سال 97 بهترین زندگیمو گرفت، " مادر "  

سال 97 بدون اغراق واسه ی من خیلی اوضاع بدی بود، ناشکری نباشه ولی خب بد بود واسم

سالی بود که بخاطر تحریم باعث شد از سرکار بیرون بشم و بعد از 20 روز هم مادرم فوت کرد.

چندین و چند نفر از عزیزانم توی این سال از دست دادم

در کنار بد بیاری ها تونستم تجربه های خوبی رو توی این سال توی زمینه ی کاریمون یعنی برنامه نویسی بدست بیارم.

در کل 97 برای من سیاه بود و از خدا میخوام که کمکم کنه از این اوضاع بد زودتر خارج بشم.:(

یکی از دلایل کمرنگ بودنم توی انجمن همین مواردی بود که گفتم.

ارزو می کنم سال جدید، یک ساله پر از انرژی باشه

پر از چیزای قشنگ

پر از امید ب زندگی

زندگی واسه ایرانی جماعت به شدت توی تنگناست.از خدا میخوام از این مشکلات زودتر گذر کنیم

کوچیک همه ی انجمن مجید آرتا :hi:

لینک ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز

در ادامه سال 96 ، کل سال 97 رو که من سرباز بودم از قضا لحظه تحویل سال 97 سر پست بودم و همونجا با بچه ها عکس و فیلم هم گرفتیم که بعدش گوشی پسره رو گرفتن ازش و ب دلایلی نزدیک بود تبعید بشیم :wacko1:

اما در کل شیش ماه اول سال خوب بود واسم و اتفاقای خوبی افتاد (غیر از ↑ اون قضیه ک گفتم )

اما شیش ماه دوم خیلی خیلی خیلی خیلی بد بود و اتفاقات خیلی بدی افتاد و فوق العاده بدشانسی 

و اومدن یه همسایه خیلی زبان نفهم که دم ب دبقه کابل های تلفنو ما رو قطع میکرد و اینترنت ما رو نابود میکرد (کابل رو از زیر زمین قطع میکرد )

تنها خوبی شیش ماه دوم  این بود که  اواخر برج 11 سال 97 هم خدمتم تموم شد

اما در کل خدا را شکر 

لینک ارسال

سلام به همه دوستان.

امسال برای من سال جذابی نبود.:nea:

از نظر کاری مشغله زیاد سبب شد نتونم پیشرفت مناسبی داشته باشم.

و در زندگی هم مشغله ها سبب شدند که در کل سال هیچ مسافرتی نرفته و کلا از مشهد خارج نشدم. و خیلی روحیه ام به این قضیه حساس شده. و الان منتظرم هر چه زودتر عید بشه و سریع مسافرت رو شروع کنم. انشاا... برای هفتم فروردین برنامه ریزی کردم.

تنهای خوبی که این سال برای من داشت. شناختی بود که از خودم و اطرافیان و کمی جهان بینی بود که در این سال بدست آوردم. و کمی در تفکرات و حتی زندگی ام تغیراتی بوجود آورد. 

امیدوارم سال جدید برای من و همه دوستان انجمن سال بهتر و پر برکت تر باشه

:53:

«موفق باشید.»

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان 

ضمن تبریک سال جدید به همه اعضای سایت 

سال 97 واسه من یکی که کلا چرت بود اول اینکه گوشیم رو یک دزد محترم قرض گرفتن و مارو 6 ماه بیکار کرد اما توی این 6 ما فهمیدم که گوشی 1208 عجب چیزیه خدای رو دستش نیست :scratch_one-s_head:

اما 97 واسم بیشتر شبیه یک دانشگاه بود خیلی چیزا از این سال یادگرفتم . و دیدم رو باز تر کرد به این نتیجه ی مهم پی بردم که ادم باید تلاش کنه حتی اگه ثمری نداشته باشه :rolleyes2:

به امید خدا سال 98 رو با قدرت و انرژی شروع میکنم 

ارزوی سعادت و خوشبختی و موفقیت برای خودم و تمام کاربران گل انسر سنتر دارم :hi:

عیدتون مبارک :give_heart: 

لینک ارسال

سلام سال نو مبارک باشه.

سال 97 خوب و بد گذشت . خدمت سربازی مهر ماه بود به پایان رسوندم تو حین خدمت داشتم روی یه پروژه ای کار می کردم ،  خیلی سختی هایی داشت روز هایی بود امید وار بودم روز هایی نامید شدم و خلاصه گذشت من همچنان تلاش میکنم . توی این مدت زمان سعی می کردم انجمن رو ترک نکنم و ممنون از تمامی دوستانی که برای اینکه انجمن پایدار باشه زحمت می کشن .

انجمن :53:     answercenter.ir      :53:    

انشا... همیشه پایدار باشه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با درود و شادباش نوروز باستانی

بنده کاربر جدید انجمن هستم و به تازگی b4a را شروع کردم و بسیار لذت بردم از این همه مطالب مفید و آموزنده که بیشتر هم رایگان هستند

سال 97 برای من هم چندان جالب نبود (یکیش به خاطر فوت پدرم و یه مقدار هم به خاطر مسائل محیط کار)

اما امیدوارم سال جدید را برای خودمون به بهترین شکل بسازیم البته اگه این بلایای طبیعی اجازه بدن:bigsmile:

با بهترین آرزوها برای اعضای انجمن و البته همه هم وطن ها

لینک ارسال

سلام.

اولا اینکه ما که تو دهه چهل زندگی هستیم پیرمرد نیستیم پیرمرد خودتی.

دوم اینکه امسال هیچ بازی موفقی نزدم :empathy3: دلیلشم اینکه چندتا پروژه گرفتم

ولی شش تا بازی خوابوندم تو آب نمک تا مهر امسال. ان شا الله هر شش تا هم که تکمیل شد منتشر میکنم.

دخترم یک سال بزرگتر شد و من کماکان مستاجرم

تو تعمیرات گوشی خیلی بهتر شدم و تقریبا تو شهر مون کسی نیست منو نشناسه (شکر خدا)

بعد اینکه انجمن خودمون نسبت به سالهای قبل درسته ساکت تره ولی کارهای واقعا قوی ارائه شد از آموزشها و برنامه  های کاربرها بگیر تا کتابخونه ها. 

جای پژی و عرفان و نمیسیس و حاج حسین و محمد معتمدی و عشق خودم شهاب   و ... خالی. 

چندتا زلزله داشتیم :negative:و یکم سیل و آبگرفتگی که شکر خدا اینجا خسارت نداشت. 

من برم مشتریم رو گازه. فعلا 

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

سلام

پست کمی قدیمیه دوستم.

سعی کنید پستای قدیمی رو بالا نیارید

ممنون

خوشحال میشیم که توی انجمن مشارکت و فعالیتتون رو ببینیم.:hi:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...