رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

AnswerCenter

مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

• مرجع پاسخگویی
  • تولید آموزش
  • سفارش پروژه

درخواست سفارش پروژه

اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

سوال

rezamoaser    14

کاربر عادی

با عرض سلام به دوستان روزه دار گل:scratch_one-s_head:

امیدوارم حالتون عالی باشه و هر روز بهتر و بهتر بشید 

توی برنامه ای مثل فندوق افراد میان خط کشی بین کلمات میکنن و یک کلمه حدس میزنن و اون کلمه قرار میگیره توی جای خالی که یکی از اساتید بزرگ انجمن سرورش رو گذاشته بودن دستشون درد نکنه :ok:

و حالا سوالم اینه من کار با دیتابیس رو اینطور بلد نیستم ولی اگر بخوام سوالی بزارم که از روی دیتابیس بخونه روی صفحه نمایش بده مثلا سه تا کلمه کنار هم... قرار بگیرند و بعدش بره مرحله بعد و دوباره از دیتابیس بخونه برای مراحل بعد چطوریه آموزشی وجود داره توی انجمن پیدا نکردم 

ممنون میشم

حالتون توی این ماه عالی انشالله عالی تر از عالی باشه

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
rezamoaser    14

کاربر عادی

به احتمال زیاد باید با بانک یا همون دیتابیس آفلاین کار کرد و اینطور درستش کرد. دوستان آموزشی رو بابت کار کامل با دیتابیس پیدا نکردم میشه راهنماییم کنید فقط کلمات و این که هر قسمت ۳ کلمه یا ۴ کلمه رو حدس بزنه چطور فراخانی کنم و اینا رو به اندازه ۳۰ ۴۰ مرحله قرار بدم!!

لینک به ارسال
  • 0
ForI    84

کاربر عادی

در در 1398/02/23, 22:21:49، rezamoaser گفته است :

به احتمال زیاد باید با بانک یا همون دیتابیس آفلاین کار کرد و اینطور درستش کرد. دوستان آموزشی رو بابت کار کامل با دیتابیس پیدا نکردم میشه راهنماییم کنید فقط کلمات و این که هر قسمت ۳ کلمه یا ۴ کلمه رو حدس بزنه چطور فراخانی کنم و اینا رو به اندازه ۳۰ ۴۰ مرحله قرار بدم!!

از دیتابیس آنلاین استفاده کن که هروقت خواستی بتونی بهش مرحله و کلمه جدید استفاده کنی

توی دریافت و نمایششون هم کار سختی نداری

اطلاعات رو از دیتابیس بگیر بریز تو یه لیست بعد یکی یکی نمایش بده اگه کلمه حدس زده شده با کلمه گرفته شده از دیتابیس یکی بود یعنی درسته برو مرحله بعد (لود کلمه بعد)

• تشکر 1

لینک به ارسال
  • 0
rezamoaser    14

کاربر عادی

در 3 ساعت قبل، ForI گفته است :

از دیتابیس آنلاین استفاده کن که هروقت خواستی بتونی بهش مرحله و کلمه جدید استفاده کنی

توی دریافت و نمایششون هم کار سختی نداری

اطلاعات رو از دیتابیس بگیر بریز تو یه لیست بعد یکی یکی نمایش بده اگه کلمه حدس زده شده با کلمه گرفته شده از دیتابیس یکی بود یعنی درسته برو مرحله بعد (لود کلمه بعد)

سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون راستش تا قبل از این از دیتابیس انلاین نساختم یعنی جز دیتابیس آفلاین برای نمایش متن جزئی نساختم میشه کدش رو بدید ک چطوریه با خود فایل دیتابیس یا آموزشش کدوم قسمته ممنونم ازت .

بابت دیتابیس آنلاین باید چیکار کرد ؟؟ اینطور فکر کنم بهتره ؟؟!!

لینک به ارسال
  • 0
ForI    84

کاربر عادی

در 1 ساعت قبل، rezamoaser گفته است :

سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون راستش تا قبل از این از دیتابیس انلاین نساختم یعنی جز دیتابیس آفلاین برای نمایش متن جزئی نساختم میشه کدش رو بدید ک چطوریه با خود فایل دیتابیس یا آموزشش کدوم قسمته ممنونم ازت .

بابت دیتابیس آنلاین باید چیکار کرد ؟؟ اینطور فکر کنم بهتره ؟؟!!

سلام

دیتابیس آنلاین کد نیست که تقدیمتون کنم

شما برید با هاست و دیتابیس آنلاین آشنا شید

بعد توی انجمن سرچ کنید هم دوره های آموزشی هست هم تاپیکهای پرسش و پاسخ زیادی

دیتابیس آفلاین دیگه به کار نمیاد بخصوص تو برنامه ای که شما میخواید بزنید، آنلاین کنید که هروقت دوست داشتید بهش کلمه اضافه کنید اگر آفلاین بزنید باید چندوقتی یبار به دیتابیس آفلاین کلمه اضافه کنی و بعد برنامه رو واسه آپدیت بفرستی مارکتها و آپدیت زیاد میتونه کاربر رو فراری بده.!
به هرحال برید سمت آنلاین سرچ کنید یاد میگیرید مشکل و سوالی هم داشتید بپرسید دوستان جواب میدن بنده هم در توان خودم جواب میدم

• تشکر 1

لینک به ارسال
  • 0
rezamoaser    14

کاربر عادی

خوب اگر من بخوام مثلا همون دیتابیس افلاین قرار بدم متاسفانه نمیدونم چطور دسته بندیشون کنم که برای هر مرحله مثلا سه قسمت بیاره یعنی بخونه !! 

متاسفانه توی این بازی باید جوری درستش کنم که مرحله به مرحله کار کنه اینطور خیلی سخت تر میشه و من فراخانی اولیه اطلاعات یعنی استاد مجید آرتا توی فایلی که گذاشتن بدون دیتابیس بود اما مشکل اینه حتی بخوام با دیتابیس آفلاین یا انلاین قرار بدم مشکله برای ثبت کردنش ....یعنی اول فراخانی دوم اینکه هر کدوم از سولات توی کدوم مرحله بیاد... 

اگر نتونم با دیتابیس حلش کنم مرحله مرحله ای فکر کنم باید راه دیگه ای رو انتخاب کنم برای مرحله مرحله ای رفتنش !!!

لینک به ارسال
  • 0
ForI    84

کاربر عادی

در 38 دقیقه قبل، rezamoaser گفته است :

خوب اگر من بخوام مثلا همون دیتابیس افلاین قرار بدم متاسفانه نمیدونم چطور دسته بندیشون کنم که برای هر مرحله مثلا سه قسمت بیاره یعنی بخونه !! 

متاسفانه توی این بازی باید جوری درستش کنم که مرحله به مرحله کار کنه اینطور خیلی سخت تر میشه و من فراخانی اولیه اطلاعات یعنی استاد مجید آرتا توی فایلی که گذاشتن بدون دیتابیس بود اما مشکل اینه حتی بخوام با دیتابیس آفلاین یا انلاین قرار بدم مشکله برای ثبت کردنش ....یعنی اول فراخانی دوم اینکه هر کدوم از سولات توی کدوم مرحله بیاد... 

اگر نتونم با دیتابیس حلش کنم مرحله مرحله ای فکر کنم باید راه دیگه ای رو انتخاب کنم برای مرحله مرحله ای رفتنش !!!

ساده ترین روشها

1) یا هر مرحله رو در یک تیبل قرار بدید

2) یا همه کلمات رو در یک تیبل قرار بدید و در اون تیبل یک ستون داشته باشید مختص به مرحله جلو هرکلمه بنویسد مرحله چند هست بعد توی برنامه توی کوئری مرحله رو سرچ کنید مثلا: "اول" هر آیتمی که جلوش نوشته شده اول رو میگیره و بریزید توی لیست و به ترتیب از اون آیتم های توی لیست برای بازی استفاده کنید

• تشکر 1

لینک به ارسال