رفتن به مطلب

حداقل سیستم مورد نیاز برای بیسیک فور اندروید و اندروید استودیو

محمدی

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام و خسته نباشید مهندسین عزیز

من خیلی وقته کار نکردم بخاطر مشکلات اقتصادی و سیستمی که داشتم و خراب شده بود و دیگ اون سیستم اول نشد نتونستم سیستم دوباره جمع کنم تا دیروز

همونطور که از موضوع تاپیک مشخصه میخواستم بدونم حداقل سیستم مورد نیاز برای بیسیک و اندروید استودیو چی هست به شکلی که کامپیوتر خوب جواب بده و اذیت نکنه

اینو همه میدونیم که اندروید استودیو سیستم قوی تری میخواد و در حریان این که هارد های اس اس دی کمک شایانی برای سرعت بخشیدن به کارای برنامه نویسیمون میکنه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما. برای بیسیک سیستم آنچنانی مورد نیاز نیست. یه cpu i3 یه رم 2 گیگ بدون هیچ گونه موردی کارتو راه میندازه.

اما امان از اندروید استودیو. سیستم من با cpu i7 نسل هفت و 8 گیگ رم ddr4 و گرافیک nvidia g940m که 4 گیگ حافظه داره رو ویندوز لگ میزنه. و بعضی وقتا کلا هنگ میکنه. به نظرم برا اندروید استودیو بهتره از سیستم عامل لینوکس استفاده کنید نه ویندوز

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در در 1398/02/25, 12:51:02، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام خدمت شما. برای بیسیک سیستم آنچنانی مورد نیاز نیست. یه cpu i3 یه رم 2 گیگ بدون هیچ گونه موردی کارتو راه میندازه.

اما امان از اندروید استودیو. سیستم من با cpu i7 نسل هفت و 8 گیگ رم ddr4 و گرافیک nvidia g940m که 4 گیگ حافظه داره رو ویندوز لگ میزنه. و بعضی وقتا کلا هنگ میکنه. به نظرم برا اندروید استودیو بهتره از سیستم عامل لینوکس استفاده کنید نه ویندوز

سلام خدمت آقای شاهپیری 

به نظر شما میشه b4a رو در سیستم های 32 بیتی نصب کرد یا فقط میشه در 64 بیتس میشه نصب کرد؟

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، mohammadbrzbrz72 گفته است :

سلام خدمت آقای شاهپیری 

به نظر شما میشه b4a رو در سیستم های 32 بیتی نصب کرد یا فقط میشه در 64 بیتس میشه نصب کرد؟

بیسیک با سیستم خیلی پایین هم به راحتی کار میکنه. نرم افزار خودش 32 بیتی هست عزیز. هم رو 32 هم رو 64 نصب میشه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

b4a نسخه های متفاوت داره با توجه به کامپیوترت میتونی هر کدوم رو نصب کنی کداشونم فرقی نداره ولی از نظر شکل و فضای برنامه با همدیگه متفاوتند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...