رفتن به مطلب
  • 0

انتخاب پلتفرم اندروید

1212

سوال

سلام دوستان و اساتید عزیز

خواهشمندم کسانیکه سابقه کار با 2 زبان را دارند جواب بدن

بنده قبلا b4a کار کردم بعد الان3 سالی هست که دارم سی شارپ کار میکنم 

و اینکه برای براوردن برخی نیاز ها زامارین جوابگو نیست 

خب این وسط میخام بدونم الان بخام با b4a کار کنم ممکنه قاطی کنم و یا چون جاوا از نظر سیتکس شبیه سی شارپ هست برم سمت اندروید استودیو؟

الان میخاستم اندروید استودیو نصب کنم فک کردم دیدم تایپیک b4a زیادتر از اندروید استودیو هت و اینکه چون واقعا کار کردن باهاش چذابه

اما قبلا b4a کتابخانه های ارتباط با وب رو نداشت و مجبور بودیم با php مشکل رو حل کنیم ایا الان بازم اونطوریه؟

چون تو اندروید استودیو یه پروژه دیدم که مثلا برای ارتباط با یه سایت نیاز به کتابخانه خارجی نداشت

و اینکه الان که من روزی مثلا 3 ساعت صرف سی شارپ میکنم چون قبلا با بیسیک 4اندروید کار کردم میان انتخاب b4a و اندروید استودیو موندم

بخاطر اینکه b4a جذابه و مکافات تنظیمات و مشکلات کامپایلی نداره ولی از طرفی چون اندروید استودیو جاوا هست و میتونه تو پیشرفتم کمک کنه

میخام یه روز درمیان کار کنم و ایندفعه دنبال کار با وب هستم یعنی برنامه هایی بسازم که ارتباط اینترنتی رو داشته باشن

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 13 دقیقه قبل، 1212 گفته است :

سلام خدمت شما.

این موضوع نه تنها برای شما برای هر کسی دیگه ای که سمت زبونهای جانبی مثه سی شارپ، ری اکت یا حتی b4a هست مشابه هست.

همه در نهایت به یه جور بن بست میرسن و درنهایت دنبال یه زبان دیگه میگردن.

واقعیت اینه. اندروید با اندروید استودیو و دیگر هیچ.

شما سی شارپ کار کردین و برای شما یه پوئن خیلی خوبه میتونید جاوا رو خیلی زودتر از کسی که زبانهای مشابه جاوا کار نکرده رو یاد بگیرید. بیسیک هم خیلی عالیه ولی در حد خودش نه در مقایسه با جاوا.

به نظرم جاوا رو شروع کنید و در کنارش یه مروری هم رو بیسیک داشته باشید.

موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...