رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در ارسال اطلاعات به دیتابیس آنلاین(poststring) - فوری

snoorana

سوال

Dim cr As Cursor
		cr= Main.sqlite.ExecQuery("SELECT * FROM basket")
		ht1.Initialize("ht1", Me)

For i= 0 To cr.RowCount-1
			cr.Position=i
			products = "customer="& "ali" &  "&product="&cr.GetString("name") & "&price="&  cr.GetString("price")
			ht1.PostString("http://mydomin.ir/submit.php",products)

Next

cr.Close

باسلام

من توی برنامه وقتی میخوام رکورد های یکی از جدول های دیتابیس آفلاینمو برای دیتابیس آنلاینم بفرستم تا اونجا ذخیره بشه، فقط رکورد آخر رو ذخیره میکنه، یعنی حلقه کار میکنه و به تعداد رکورد های جدول اطلاعات میفرسته ولی فقط رکورد آخر رو چند بار سیو میکنه

کدها رو گذاشتم لطفا کمکم کنید

مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 13 دقیقه قبل، snoorana گفته است :

باسلام

من توی برنامه وقتی میخوام رکورد های یکی از جدول های دیتابیس آفلاینمو برای دیتابیس آنلاینم بفرستم تا اونجا ذخیره بشه، فقط رکورد آخر رو ذخیره میکنه، یعنی حلقه کار میکنه و به تعداد رکورد های جدول اطلاعات میفرسته ولی فقط رکورد آخر رو چند بار سیو میکنه

کدها رو گذاشتم لطفا کمکم کنید

مرسی

دوست عزیز اینجوری که هر رکورد رو بخواین یه درخواست به سرور بدین که پدر سرور در میاد. بیاین کل دیتابیسو یه جیسون بسازید و یه بار اون جیسونو بفرستین. کتابخونه زیر رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید که به راحتی این کارو انجام میده.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز اینجوری که هر رکورد رو بخواین یه درخواست به سرور بدین که پدر سرور در میاد. بیاین کل دیتابیسو یه جیسون بسازید و یه بار اون جیسونو بفرستین. کتابخونه زیر رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید که به راحتی این کارو انجام میده.

ممنون از پاسختون

من از جیسون چیزی سردرنمیارم اگه میشه بگید اشکال کدهام چیه یا اگه بخوام با جیسون بفرستم معادل کدهام چی باید قراربدم

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، snoorana گفته است :

ممنون از پاسختون

من از جیسون چیزی سردرنمیارم اگه میشه بگید اشکال کدهام چیه یا اگه بخوام با جیسون بفرستم معادل کدهام چی باید قراربدم

مشکل به نظر من اینه که اومدین تو حلقه درخواست فرستادین. دوست عزیز حلقه هر چقدم زیاد باشه تعداد تکرارش باز خیلی سریع اتفاق میافته. شما در آن واحد میخواین دویستا مثلا درخواست بفرستین به سرور که این بعید میدونم درست کار کنه. بهترین راه اینه که بیاین و هر رکورد به یه جیسون آبجکت تبدیل کنید و درنهایت همه ی ابجکتها رو توی یه آرایه جیسون بریزید و اونو بفرستین به سرور و اونجا بیاین و جیسون رو پارس کنید. کدنویسیش طولانیه یه کم ولی کار خیلی ساده ایه و با دونستن مفاهیم جیسون و یه کم php این کار به راحتی انجام میشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...