رفتن به مطلب
  • 0

نمایش خطا در حین اجرا

1212

سوال

سلام اساتید عزیز

بنده چندین نسخه جدید b4a نصب کردم تو همشون یه خطایی نشون میده که بصورت رگباری 30 ثانیه نشون داده میشه و اخر سر هم پاک میشه همچین کتابخونه ا ی پیدا نکردم خطا اینه

Screenshot (4).png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، 1212 گفته است :

سلام اساتید عزیز

بنده چندین نسخه جدید b4a نصب کردم تو همشون یه خطایی نشون میده که بصورت رگباری 30 ثانیه نشون داده میشه و اخر سر هم پاک میشه همچین کتابخونه ا ی پیدا نکردم خطا اینه

Screenshot (4).png

سلام دوست عزیز

اگر خطای مورد نظرشما برای تمام پروژه هاتون نشون داده میشه حتی پروژه جدید که ایجاد میکند اونوقت ممکنه یه فایل به نام zoom_exit.xml  توی پوشه کتابخونه های شما باشه که بیسیک به عنوان کتابخونه شناساییش میکنه و فایل jar مربوطبه اون رو پیدا نمیکنه

برید توی پوشه کتابخونه هایتون و دنبال این فایلی با این نام بگردید (لزوما توی لیست کتابخونه هاتون توی بیسیک نشون نمیده ) برید توی پوشه کتابخونه هایتون بگردید دنبالش

اما اگه فقط برای یک پروژه این خطا رو میده ممکنه به خاطر ریسورس ها و یا کتابخونه های استفاده شده توی پروژه مد نظرتون باشه

و یا اینکه مثلا ازکتابخونه ای در زمینه انیمیشن استفاده میکنید و نیاز ب چنین فایلی داره

لینک ارسال

ضمن تشکر

بلی همین بود 

ولی الان برای کتابخانه هایی که قبلا مشکلی نبود همین پیامو میده تا حالا20 تا xml رو پاک کردم 

فک کنم از جایی ناقص کپی گرفتم

ممنونم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...