رفتن به مطلب
  • 0

خاموش کردن صفحه ( اندروید جدید)

ali mo

سوال

سلام  و وقت بخیر به همه دوستان اللخصوص اونای که ذکات علمشونو همیشه میدن♥

کد خاموش کردن صفحه زیاده و بعضی هاشون عمل نمیکنه مثل toggle

ولی کتابخونه ادمین قفل کردنش کار می کنه  و صفحه خاموش می کنه اما مشکل اینجاست که متد لوک اسکرین داره  و جوری صفحه رو قفل می کنه که انگار گوشی یه بار روشن خاموش شده و این باعث میشه که گوشی سنسور اثر انگشتش کار نکنه( چون یه ویژگی امنیتی داخل اندروید جدید هست  (6 به بالا)  که نمی زاره برا اولین بار که گوشی خاموش روشن شده از اثر انگشت استفاده بشه ) و  در واقع حالت sleep نمی بره گوشی رو

این مشکل رو چگونه بر طرفی کنم دوستان ؟

پیشاپیش ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 9 مهر 1398 در 20:19، alimo1999 گفته است :

به نظرم برای اینکه بتونید گوشی رو به حالت sleep ببرید باید حتما دیوایس روت باشه. به طور معمول این امکان نیست که عملکرد دکمه پاور رو شبیه سازی کنید.

الان شما میخواید نور صفحه رو کم کنید یا گوشی رو مثه وقتی که دکمه پاور زده میشه به حالت خواب ببرید؟

لینک ارسال

نه من می تونم به طور کامل صفحه رو خاموش کنم و تا الان مشکلی نبوده یعنی اصولش همینه و نیاز به دستریی روت نداره نیاز به دسترسی سپرست دستگاه داره که من اول این دسترسی می گیرم از کاربر بعد به راحتی صفحه رو خاموش می کنم

منتها الان مشکل اینجاست که تو برخی از گوشی های جدید که اثر انگشت دارن این متد کار می کنه منتها جوری کار می کنه که بعد از این که صفحه خاموش میشه دیگه با اثر انگشت روشن نمیشه!!! باید یه بار پترن یزنه

کد جاوا فک کنم باشه؟ منتها پیدا نمی کنم :scratch_one-s_head:

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

نه من می تونم به طور کامل صفحه رو خاموش کنم و تا الان مشکلی نبوده یعنی اصولش همینه و نیاز به دستریی روت نداره نیاز به دسترسی سپرست دستگاه داره که من اول این دسترسی می گیرم از کاربر بعد به راحتی صفحه رو خاموش می کنم

منتها الان مشکل اینجاست که تو برخی از گوشی های جدید که اثر انگشت دارن این متد کار می کنه منتها جوری کار می کنه که بعد از این که صفحه خاموش میشه دیگه با اثر انگشت روشن نمیشه!!! باید یه بار پترن یزنه

کد جاوا فک کنم باشه؟ منتها پیدا نمی کنم :scratch_one-s_head:

متدی که استفاده میکنید رو پیوست کنید

لینک ارسال

پیوست شد مهندس

میشه تو این گوشی های اثر انگشتی  یه مکانی باشه که بشه این حاللت غیر فعال کرد؟

دریافت فایل

off.rar

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

پیوست شد مهندس

میشه تو این گوشی های اثر انگشتی  یه مکانی باشه که بشه این حاللت غیر فعال کرد؟

دریافت فایل

off.rar

بررسیش کردم. متاسفانه هرچی باش ور رفتم نشد که این رفتار سیستم عاملو تغییر بدم. ظاهرا به خاطر موارد امنیتی گوگل این اجازه رو نمیده که بدون پسورد بتونی وارد بشی. حتی با دسترسی ادمین. حالا باز نا امید نشین و بیشتر تحقیق کنید.

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

بررسیش کردم. متاسفانه هرچی باش ور رفتم نشد که این رفتار سیستم عاملو تغییر بدم. ظاهرا به خاطر موارد امنیتی گوگل این اجازه رو نمیده که بدون پسورد بتونی وارد بشی. حتی با دسترسی ادمین. حالا باز نا امید نشین و بیشتر تحقیق کنید.

ممنون مهندس که وقت گذاشتی♥

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...