رفتن به مطلب
  • 0

نمایش تصاویر با امکان زوم و جابجایی بین تصاویر

fun_code

سوال

سلام

بنده با دو کتابخانه pinch zoom و sliding panel یه اکتیویتی طراحی کردم که شبیه به دیوار وقتی روی هر تصویری کلیک بشه تصویر رو نمایش میده و میشه زوم کرد...

اما قابلیت اسلاید اون از کار میفته ...

اگر سورسی دارید که اینکار رو انجام میده ممنون میشم ارسال بفرمایید.

تمام سورس ها موجود در وب سایت قدیمی و غیرقابل دانلود بودن...

k6n0_pic1.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 23 آبان 1398 در 22:02، محمد رشوند گفته است :

درود @ fun_code  پیشنهاد فعلی بنده استفاده از ریسایکلر افقی و اینکه قابلیت زوم رو به ایمیج ویوی آیتم بدید قطعاً عملیه.

سلام و عرض ادب

ممنونم ، حتما تست میکنم.

اما بعیده دقیقا شبیه به دیوار بشه ، که هم قابلیت اسلاید رو داشت و هم زوم و جابجایی تصویر رو !

لینک ارسال

در در 20 مهر 1398 در 02:34، fun_code گفته است :

سلام

بنده با دو کتابخانه pinch zoom و sliding panel یه اکتیویتی طراحی کردم که شبیه به دیوار وقتی روی هر تصویری کلیک بشه تصویر رو نمایش میده و میشه زوم کرد...

اما قابلیت اسلاید اون از کار میفته ...

اگر سورسی دارید که اینکار رو انجام میده ممنون میشم ارسال بفرمایید.

تمام سورس ها موجود در وب سایت قدیمی و غیرقابل دانلود بودن...

k6n0_pic1.png

دوست عزیز امتحان کردید که از باتن های مخفی در قسمت چپ و راست تصویر استفاده کنید که به هر سمتی که کلیک کرد با نوشتن کد مورد نظر تصویرا عوض بشه اگر شما از کتابخانه PinchZoomAndMove استفاده میکنی این یه راه خوبه من خودم این کارو کردم باتن ها رومخفی کردم و وقتی افراد چپ یا راست تصویر کلیک میکنن میتونن عکس رو عوض کنند . اما در مورد اینکه خودش عوض بشه اون رو متاسفانه نمیدونم

لینک ارسال

سلام

قبل از کلیک قابلیت اسلاید درسته ؟

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، مجید آرتا گفته است :

سلام

قبل از کلیک قابلیت اسلاید درسته ؟

سلام استاد

آره ، دقیقا شبیه به دیوار و دیجی کالا منظورم هست.

ابتدا تصاویر بصورت کوچک در بالای صفحه بصورت اسلاید قابل مشاهده هستن.

روی یکیش که کلیک میشه اون تصویر بصورت فول اسکرین نمایش داده میشه... و تعدا تصاویر و شماره تصویر انتخاب شده در کنارش قابل مشاهده است.

سپس میشه وقتی تصویر در سایز اصلیش هست (جوری که تمام تصویر قابل روئت هست) بین تصاویر جابجا شد با حالت اسلاید

با دو انگشت هم بشه زوم کرد و در حالت زوم با کشیدن انگشت تصویر حرکت کنه و بشه تمام تصویر رو در حالت زوم مشاهده کرد.

متشکرم

لینک ارسال

سلام

پس از میان اساتید محترم ، شخصی این سورس رو برای فروش ندارد ؟

در لینک زیر هم سورس و کتابخانه های لازم برای نمایش و زوم تصاویر شبیه به اینستاگرام وجود داره اما دانلود ممکن نیست.

https://www.b4x.com/android/forum/threads/b4x-xui-ximagesliderig-instagram-style-image-slider.107653

لینک ارسال

درود @ fun_code  پیشنهاد فعلی بنده استفاده از ریسایکلر افقی و اینکه قابلیت زوم رو به ایمیج ویوی آیتم بدید قطعاً عملیه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...