رفتن به مطلب
  • 0

فورس کلوز در تارگت sdk 26

Farhadlee

سوال

سلام دوستان خسته نباشید

من یک برنامه پولی برای مارکت مایکت ساختم و همانطور که میدونید برنامه های پولی مایکت برای جلوگیری از نصب در گوشی های دیگه یک سری کتابخانه نیاز داره جدا از کتابخانه خود مایکت کتابخانه phone رو نیز باید فراخوانی کنیم

من برنامه رو دو سال پیش با تارگت sdk 19 ساختم و هیچ مشکلی نداره ولی الان که می خواستم محتوای برنامه رو آپدیت کنم طبق قوانین گوگل و همچنین کافه بازار و مایکت زمانی که یک بروزرسانی جدید ارائه میدیم باید تارگت sdk رو نیز به بالای 26 ارتقا بدیم

الان من در تارگت Sdk 26 با اروری مربوط به کتابخانه Phone مواجه میشم که عکسش رو میزارم ، کتابخانه رو هم به ورژن آخرش که 2.50 ارتقا دادم مشکل حل نشد و انواع ورژن جاوا jdk رو نیز امتحان کردم حل نشد(البته فقط با jdk 7 سازگارتره درکل برنامه ی من و با ورژن های دیگه کامپایل نمیشد)

برنامه با تارگت 26 کامپایل میشه ولی ارور میده و با فورس کلوز مواجه میشه(با تارگت های 22 به پایین هیچ مشکلی نداره و به خوبی اجرا میشه)

با تشکر از شما

java.lang.SecurityException: getDeviceId: Neither user 10350 nor current process has android.permission.READ_PHONE_STATE.

Eeror_b4a_lib_phone.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، Farhadlee گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

من یک برنامه پولی برای مارکت مایکت ساختم و همانطور که میدونید برنامه های پولی مایکت برای جلوگیری از نصب در گوشی های دیگه یک سری کتابخانه نیاز داره جدا از کتابخانه خود مایکت کتابخانه phone رو نیز باید فراخوانی کنیم

من برنامه رو دو سال پیش با تارگت sdk 19 ساختم و هیچ مشکلی نداره ولی الان که می خواستم محتوای برنامه رو آپدیت کنم طبق قوانین گوگل و همچنین کافه بازار و مایکت زمانی که یک بروزرسانی جدید ارائه میدیم باید تارگت sdk رو نیز به بالای 26 ارتقا بدیم

الان من در تارگت Sdk 26 با اروری مربوط به کتابخانه Phone مواجه میشم که عکسش رو میزارم ، کتابخانه رو هم به ورژن آخرش که 2.50 ارتقا دادم مشکل حل نشد و انواع ورژن جاوا jdk رو نیز امتحان کردم حل نشد(البته فقط با jdk 7 سازگارتره درکل برنامه ی من و با ورژن های دیگه کامپایل نمیشد)

برنامه با تارگت 26 کامپایل میشه ولی ارور میده و با فورس کلوز مواجه میشه(با تارگت های 22 به پایین هیچ مشکلی نداره و به خوبی اجرا میشه)

با تشکر از شما

java.lang.SecurityException: getDeviceId: Neither user 10350 nor current process has android.permission.READ_PHONE_STATE.

ارور مشخصه هموطن. مشکل دسترسی رانتایم هست. باید دسترسی android.permission.READ_PHONE_STATE رو از طریق منیفست اضافه کنید و همچنین از طریق کتابخانه runtimpermition اونو درخواست کنید که کاربر تایید کنه

لینک ارسال

سلام داداش

خب اون پرمیشن که فرمودید خود مایکت در کتابخانه مخصوص خودش اضافش کرده ولی شما که گفتین در منیفست هم اضافش کردم

با بررسی که کردم ظاهرا ربطی به کتابخانه phone هم نداشت چون تو ورژنی که برای مارکت چارخونه درست کردم هم از اون کتاب خانه استفاده کرده ام و تارگت اون هم 26 هست و مشکی نداره،

ظاهرا مشکل اصلی با کتابخانه مایکت هست !

اون کتابخانه ی runtimpermition  که فرمودید رو فعال کردم ولی با ارور جدیدی مواجه شدم که عکسشو میزارم

تو تاپیک ها یه جا خوندم که فایل مورد نظر رو از پوشه extras باید برداری و داخل لایبرری b4a کپی کنی ولی پوشه extras من چنین چیزی هیج کجا نداشت (از sdk 29 استفاده میکنم)

android_support_v4_jar.jpg

لینک ارسال

در 51 دقیقه قبل، Farhadlee گفته است :

سلام داداش

خب اون پرمیشن که فرمودید خود مایکت در کتابخانه مخصوص خودش اضافش کرده ولی شما که گفتین در منیفست هم اضافش کردم

با بررسی که کردم ظاهرا ربطی به کتابخانه phone هم نداشت چون تو ورژنی که برای مارکت چارخونه درست کردم هم از اون کتاب خانه استفاده کرده ام و تارگت اون هم 26 هست و مشکی نداره،

ظاهرا مشکل اصلی با کتابخانه مایکت هست !

اون کتابخانه ی runtimpermition  که فرمودید رو فعال کردم ولی با ارور جدیدی مواجه شدم که عکسشو میزارم

تو تاپیک ها یه جا خوندم که فایل مورد نظر رو از پوشه extras باید برداری و داخل لایبرری b4a کپی کنی ولی پوشه extras من چنین چیزی هیج کجا نداشت (از sdk 29 استفاده میکنم)

android_support_v4_jar.jpg

از کتابخانه اپ کامپت یا ساپورت استفاده میکنی؟؟؟

احتمالا مشکل از کتابخانه متریال دیزاین (appcompat) باشه

در ضمن اگه میشه تارک اس دی کی 27 رو امتحان کن به احتمال قوی مشکلتو حل میکنه

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، ماهان محمدی گفته است :

از کتابخانه اپ کامپت یا ساپورت استفاده میکنی؟؟؟

احتمالا مشکل از کتابخانه متریال دیزاین (appcompat) باشه

در ضمن اگه میشه تارک اس دی کی 27 رو امتحان کن به احتمال قوی مشکلتو حل میکنه

سلام 

نه از هیچ کدوم از این کتابخانه ها استفاده نمی کنم ولی شاید کتابخانه مایکت لایسنسینگ از تارگت 26 پشتیبانی نکنه (که مربوط به صدور مجوز پرداخت در مایکت هست)

چون من این برنامه رو برای  مارکت های دیگه مثل چارخونه نیز منتشتر کردم (با تارگت 26 و sdk 29 ) و به خوبی و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه

از کتابخانه متریال نیز استفاده نکردم و طراحی اپلیکیشن متریال دیزاین نیست

تصاویری از برنامه

Myket_lottery.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...