رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در لیست ویو مثل سایت دیوار

a.vahidianfar

سوال

با سلام 

من نرم افزاری شبیه دیوار نوشتم .مشکلم در دانلود اولیه آگهی ها هست .

1.برخی اوقات دانلود آگهی ها دچار مشکل میشه و ارور time out میده .

2.در اگه بخوام در هر بار اسکرول کردن لیست ویو تعداد محدودی از آگهی ها دانلود بشه مثل سایت دیوار چکار باید بکنم .

برای لیست ویو از hitex_layoutview استفاده کردم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

در مورد مشکل اولتون حتما سعی کنین از جیسون استفاده کنین... البته میتونه از سرورتون هم باشه

درمورد مشکل دوم دقیقا یادمه همین موضوع رو یکی تو سایت مرجع کتابخونه پرسیده و جواب داده بودن... یه سرچ کنین تو سایتش 

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، a.vahidianfar گفته است :

1.برخی اوقات دانلود آگهی ها دچار مشکل میشه و ارور time out میده .

2.در اگه بخوام در هر بار اسکرول کردن لیست ویو تعداد محدودی از آگهی ها دانلود بشه مثل سایت دیوار چکار باید بکنم . 

سلام

1 - از چند نخی یا تردینگ یا AriaSyncTask  استفاده کنید.

2 - در زمانیکه اسکرول ویو به انتها میرسه شما درخواستی به سرور میفرستید و تعداد محدودی رو مثلا 10 ردیف رو هربار میگیرید.برای لیمیت دادن هم باید سمت سرور این کارو انجام بدید و اطلااعات رو به اندروید ارسال کنید.

لینک ارسال

درود @ a.vahidianfar  

چون خودم هم از هایتکس ریسایکلر استفاده میکنم پیشنهادم اینه :

اول داخل فایل php تون یه حلقه با لیمیت معمول بسازید و اینکه مقدار لیمیتتون رو داخل یک متغیر بریزید اون متغیر رو قبل از حلقه با گت رکوئیست منحصر به فردی برابر کنید

مثلاً : 

$limited = $_GET['limited'];

دوم  داخل سابی که اطلاعات تغییر میکنند ( onBindViewHolder ) باید تعیین کنید که اگر لیستتون به تهش      If (Position = list.Size -1) Then رسید اطلاعات جدید لود بشن و مقدار لیمیت به اضافه مقدار قبلی میشه و به صفحه php ارسال بشه و اینکه اطلاعات جدید که لود میشن به لیستتون اضافه میشن فقط باید بعد از اضافه شدن اطلاعات جدید به لیستتون از      lv.notifyItemAdded استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...