رفتن به مطلب
  • 0

کمک و راهنمایی

graphicomid

سوال

با سلام و احترام به اساتید گرامی

بنده یک مشکل دارم 

من یک برنامه نوشتم از طریق php ارسال اطلاعات میکنه به سمت سرور و در برنامه بتونم دریافت کنم ... که تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم و توانسم اینکار را بکنم .

ولی مشکل که دارم یعنی نتواستم کد بزنم که چگونه به محز اینکه از طریق php اطلاعات را به سمت سرور ارسال میگردد بدون هیچ اقدامی و بدون رفرش کردن بصورت آنی آن اطلاعات در برنامه سریعا فراخوانی و در معرض دید باشد

در یک غالب مثال عرض کنم ... برنامه اخبار... آخرین خبر در نظر بگیرید تا خبر جدید بود بصورت نوتیفیکیشن اعلام و آنی خبر در برنامه درج میشه 

اساتید محترم خواهشمند است که کدی دارن و یا آموزشی در این موزد دارن ممنونشان میشم به من آموزش بدن و به کد را به من بدن .... از همه متشکرم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

این که من میگم نمیدونم اصولی هست یا نه

ولی ببین مشکل با استفاده از تایمر حل میشه 

یه تایمر بذار و بهش بگو هر یه ثانیه بخش فراخوانیت رو بروز کنه

لینک ارسال

درود

شما باید از سرویس بلادرنگ یا همون realtime استفاده کنید که از طریق سوکت نویسی انجام میشه

که برای پیاده سازی نیاز به سرور دارید

در تاپیک زیر اموزش این مبحث موجود هست

سایت هایی هم هستن که این سرویس هارو ارائه میدن که معروف ترینشون فایربیس گوگل هست ولی به دلیل تحریم های گوگل استفاده از اون توصیه نمیشه 

روشی هم که دوستمون گفتن جواب میده ولی به دلایل زیادی بهینه نیست مثل

• مصرف زیادی باطری
  •  دیتای زیاد ارسالی
  •  کیل شدن توسط سیستم 
  • و...

موفق باشید:good2:

لینک ارسال

سلام و درود به تمام اساتید بزرگوار

اول جا دارد از همه بابت راهنمایی تشکر کنم. دوم اینکه در خصوص فرمایشات دوستمان از تایمر استفاده کن بله اینو را بلدم ولی بدی تایمر این است فرض کنید اگر 1 ثانیه یکبار برای ما اطلاعات را رفرش کند متاسفانه باید یک بار اسکرول ویو من را ریمو کند و دبار از اول اطلاعا ت به همراه اطلاعات جدید درج بود این روش برای کاربر خسته کننده است . روشی که دوستمان گفتن آن دومی از راه سوکت و یا سرویس ها خوب ولی متاسفانه من تا حالا کار نکردم با سرویس ها و بلد نیستم اگر دوستان محبت کنن راه و روش سرویس نویسی را یاد بدن ممنون میشم 

لینک ارسال

در در 30 دی 1398 در 17:01، Mr Silence گفته است :

از طریق سوکت نویسی انجام میشه

دقیقا  روش خوبیه  .:tashvigh:

اگر سرور داشته باشید میشه.

داخل فروشگاه انجمن هم آموزش هایی هست شاید کمک بده. ولی قبلش با آقای شاهپیری و  آرتا صحبت کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...