رفتن به مطلب
  • 0

افزدون صفحه به اپلیکیشن از طریق پنل مدیریت

elyasbeshkani

سوال

سلام
دیدین توی اپلیکیشن هایی مثل دیجی کالا و... روزی یه بنر خاص میذارن و با کلیک روی اون به صفحه خاصی میره!
چجوری میتونم هچین چیزی رو اعمال کنم به اپلیکیشن؟
یعنی یه حالت صفحه ساز بسازم که هر موقع خواستم بتونم بدون بیلد کردن دوباره صفحه جدید بسازم و با کلیک روی بنر به اون صفحه بره.

مثلا فرض کنین من یه فروشگاه دارم مث دیجی کالا
امروز میخوام بگم صفحه اصلی اپ یه عکس اضافه بشه و با کلیک روی اون به یه صفحه خاص بره که توی اون محصولاتی با شرایط خاص نشون داده بشه.
یا مثلا میخوام بگم محصولات فلان فروشنده رو نشون بده
یا بخوام یه صفحه جدید بسازم که یه خبر فوری و مهم رو به کاربرا برسونم (شامل متن و عکس و فیلم یا هر چیزی)
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 دقیقه قبل، elyasbeshkani گفته است :

سلام دوست عزیز. جزئیاتش که خیلی زیاده ولی کلی توضیح میدم براتون که بببینید به چه شکله.

اول از همه اینکه شما به هیچ وجه نمیتونید بعد از کامپایل کردن اپ به برنامه کد اضافه کنید مثلا اکتیوتی یا سرویس اضافه کنید. پس باید از قبل تمپلیتها رو ساخته باشید. مثلا یه اکتیوتی ساخته باشید که توش یه محصول معرفی بشه شما کافیه ایدی اون محصول رو به اکتیوتی بفرستید و اطلاعاتشو نمایش بدین که باید سمت سرور هم api های متناسب با این کار رو هم ایجاد کرده باشید. یا برای بقیه کارها هم به همین شکله. شما اکتیویتیها رو از قبل ایجاد میکنید و بعدا ازشون استفاده میکنید

لینک ارسال

سلام

فک کنم اگه مقادیرت یا ویوهای یکسانی داشته باشی بتونی از طریق دیتابیس آنلاین درست بشه

مقادیر یکسان یعنی مثلا فرض کنیم بنر امروزمون درمورد صبحانه باشه بزنی روش بره توی یه صفحه دیگه لیست ویو بیاره و لیست صبحونه رو نشون بده

فردا بنر نهار هست بره توی صفحه و لیست ویو نهار رو نشون بده

ولی اگه قراره ویو اضاف کنی همون طور که استاد گفتند نمیشه

لینک ارسال

یه کار راحت میتونی انجام بدی البته برای برنامه های انلاین
بیا اول چک کن تو برنامه ببین یه چیز جدید گزاشتی یا نه اگه جواب مثبت بود یه دکمه پنل هرچی میزاری  آدرس بهش بده با تگ و سندر بعد یه اکتویتی میسازی با   web view

وب ویو میاد اون ادرس لود میکنه و اون چیزی که میخواییو نشون میدی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...