رفتن به مطلب
  • 0

کلیک در درون برنامه دیگر

mohamadsefidi

سوال

سلام دوستان 

دارم رو یه پروژه کار میکنم (basic4android) . خواستم دوستان و اساتید کمکم کنن . خیلی مهمه

میخوام برنامه پس از اجرا مینیمایز بشه و  پس از ضربه زدن کوتاه روی صفحه توسط کاربر ، برنامه به صورت اتوماتیک بلافاصله یک نقطه از صفحه نمایش رو  به مدت 15 ثانیه لمس طولانی کنه.

دوستان لطفی بفرمایید هر چقدر در توانتون هست کمکم کنید . تشکر

Sub Activity_Touch(Action As Int, X As Float, Y As Float)

Label1.Text = "X= " & X & CRLF & "Y= " & Y

End Sub

Sub Panel1_Click

Msgbox("لمس شد", "")
End Sub

Sub Panel1_LongClick

Msgbox("لمس طولانی", "")

End Sub

من این کد بالا رو نوشتم  و کارش اینه که من در محیط برنامه هر جا که کلیک کنم برنامه مختصات اون نقطه رو میگیره و در مقدار لیبل1 به کاربر نشون میده . اما من می خوام وقتی برنامه مینیمایز شد هم در محیط هر برنامه دیگه ای که بودم به محظ کلیک روی صفحه برنامه ای که مینیمایز شده بیاد بلافاصله به مدت 15 ثانیه کلیلک طولانی انجام بده . به صورت یک ربات و در داخل یک برنامه دیگه این کار رو انجام بده .

یک طور دیگه هم میشه گفت و اون اینه که ما یه باتن داشه باشیم و به محظ کلیک روش اتوماتیک برنامه بیاد در یک مختصات خاص لانگ کلیک کنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

یک سرویس پایدار بسازید که بعد از اجرا activiy.finish انجام بده و کدهاتونو در بکگراند انجام بده

اموزش سرویس پایدار داخل انجمن سرچ کنید زیاد بحث شده یک نمونش:

قسمت دوم سوالتون گنگه متوجه نشدم چی میخواین دقیقا!

لینک ارسال

15 minutes ago, Mr Silence said:

درود

یک سرویس پایدار بسازید که بعد از اجرا  کدهاتونو اجرا کنه و در اخر activiy.finish انجام بده 

اموزش سرویس پایدار داخل انجمن سرچ کنید زیاد بحث شده یک نمونش:

قسمت دوم سوالتون گنگه متوجه نشدم چی میخواین دقیقا!

اول اینکه تشکر از راهنمایتون

این حرکت رو زدم و برنامه بعنوان یک سرویس در حال اجرا مینیمایز شد و کاملاً درست بود .

Sub Activity_Touch(Action As Int, X As Float, Y As Float)

Label1.Text = "X= " & X & CRLF & "Y= " & Y

End Sub

Sub Panel1_Click

Msgbox("لمس شد", "")
End Sub

Sub Panel1_LongClick

Msgbox("لمس طولانی", "")

End Sub

من این کد بالا رو نوشتم  و کارش اینه که من در محیط برنامه هر جا که کلیک کنم برنامه مختصات اون نقطه رو میگیره و در مقدار لیبل1 به کاربر نشون میده . اما من می خوام وقتی برنامه مینیمایز شد هم در محیط هر برنامه دیگه ای که بودم به محظ کلیک روی صفحه برنامه ای که مینیمایز شده بیاد بلافاصله به مدت 15 ثانیه کلیلک طولانی انجام بده . به صورت یک ربات و در داخل یک برنامه دیگه این کار رو انجام بده .

یک طور دیگه هم میشه گفت و اون اینه که ما یه باتن داشه باشیم و به محظ کلیک روش اتوماتیک برنامه بیاد در یک مختصات خاص لانگ کلیک کنه

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mohamadsefidi گفته است :

شما میخواید با کد حالت لانگ کلیک رو شبیه سازی کنید اینجوری که من متوجه شدم.

این کار با دسترسی روت ممکنه. یا اینکه دسترسی AccessibilityService بگیرید و برای api بالای 24 بتونید همچین کاری انجام بدید. اگه پروژه شخصیه و قراره رو گوشی خودتون نصب بشه توصیه میکنم از روش روت استفاده کنید.

لینک ارسال

On 28 بهمن 1398 at 1:09 AM, محمدرضا شاهپیری said:

شما میخواید با کد حالت لانگ کلیک رو شبیه سازی کنید اینجوری که من متوجه شدم.

این کار با دسترسی روت ممکنه. یا اینکه دسترسی AccessibilityService بگیرید و برای api بالای 24 بتونید همچین کاری انجام بدید. اگه پروژه شخصیه و قراره رو گوشی خودتون نصب بشه توصیه میکنم از روش روت استفاده کنید.

برنامه هایی هستند تو پلی استور که این کار رو بدون روت انجام میدن .

به طور نمونه شما این برنامه رو سرچ کنید  و ببینید َAuto Clicker

مثل یک ربات عمل میکنه . شما بهش میگی کجای صفحه رو چند مرتبه و به فاصله چند ثانیه یا دقیقه به طور اتومات کلیک کنه . حتی میشه بهش بگی چند نقطه رو همزمان کلیک کنه

دوستان هم فکری  و مشارکت کنید و هر چی به ذهنتون میرسه بگید تا پروژه رو پیش ببرم .

خیلی خیلی ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...