رفتن به مطلب

کتابخانه کاربردی PersianMaterialTapTarget

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

کتابخونه براتون آوردیم چه کتابخونه ای:gamer:

خیلی از برنامه ها رو دیدین که وقتی بار اول نصب و باز میکنید یه سری توضیحات روی دکمه ها و ویوها میاد و اونا رو توضیح میده. شکل زیر

example_centre.png

خب این ویو رو در اصطلاح  MaterialTapTarget میگن. در حال حاظر توی بیسیک کتابخونه آنچنانی براش تولید نشده. برای همین آستین بالا زدیم و تولیدش کردیم:gamer2:

کتابخونه بسیار پیشرفته هست و تمامی نیازها و حالتها رو در نظر گرفته توش. برای دیدن نمونه جاوش به این لینک سر بزنید و سمپل رو دانلود و تست کنید.

دانلود آموزش کار با کتابخانه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 50 دقیقه قبل، basic 4 android گفته است :

دوست عزیز کتابخونه هایی که رپ شده مال خیلی وقت پیشه و به روز نیستن و امکانات خیلی کمتری دارن نسبت به این کتابخونه. و اکثرا تو نسخه های جدید اندروید مشکل دارن. به هر حال ما وظیفمونه به روزترینها رو در اختیار دوستان قرار بدیم تولید اینجور کتابخونه هایی هم زحمت زیادی داره به علاوه پشتیبانی رایگان هم که هست.

لینک ارسال

• 11 ماه بعد...

با سلام به علت نیاز من این کتابخونه رو خریدمدو این مشکل رو دارم که نمیتونم برای هر ویو یه متن خاصی  بذارم و توی همه ویو ها اون متن راهنمایی  ثابته 

چطور این مشکلو حل کنم؟

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، mehrad گفته است :

با سلام به علت نیاز من این کتابخونه رو خریدمدو این مشکل رو دارم که نمیتونم برای هر ویو یه متن خاصی  بذارم و توی همه ویو ها اون متن راهنمایی  ثابته 

چطور این مشکلو حل کنم؟

سلام و درود. برای این موارد بدیهی نیاز نیست تاپیک بزنید. یه کم دقت کنید خیلی واضحه. دوتا متد زیر برای تغییر نوشته هاس متن دلخواه رو بزارید

SetPrimaryText("گرفتن اطلاعات").SetSecondaryText("برای گرفتن اطلاعات مربوط به کاربر کلیک کنید")

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود. برای این موارد بدیهی نیاز نیست تاپیک بزنید. یه کم دقت کنید خیلی واضحه. دوتا متد زیر برای تغییر نوشته هاس متن دلخواه رو بزارید

SetPrimaryText("گرفتن اطلاعات").SetSecondaryText("برای گرفتن اطلاعات مربوط به کاربر کلیک کنید")

بله اینو خودم میدونستم منظورم اینه این متد که گذاشتین روی هر ویو بری همین متن رو میاره

من میخام برای هر ویو یه متن جدایی باشه 

روی هر باتن که میزنی میره باتن بعدی میخام متن راهنما هم تغییر کنه 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...