رفتن به مطلب

برنامه آشنایی با متد ها ، کنترل ها و رویداد ها b4a برای ویندوز

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه

بنده برنامه ای رو که الان قراره به اشتراک بزارم رو دیر وقته استارته ساختشو زدم و الانم به صورت ناقصه که میخوام قرار بدم

توی این برنامه بنده اومدم به معرفی کنترل ها و رویداد ها و متد ها و کدهای مفید دیگه پرداختم

یک گزارش گیری هم قرار دادم که میتونید با پرینتر به راحتی این اطلاعات رو چاپ کنید

عکس از محیط برنامه:

attachment.php?attachmentid=287&stc=1

انشاالله اگه عمری باقی موند و کارمون رخصتی داد حتما واسه آندروید هم میسازیم با امکانات بالا تا کاربران مبتدی بتونن استفاده کنن و یاد بگیرند

به امید موفقیتمون

ITG Android Programming.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید فکر خوبیه اما باید باگ ها برطرف شه . به نظرم چون از کامپوننت های زیاذی استفاده کردی این مشکل درست شده . بهتره از class componnent استفاده کنی و خودت یه اسکین براش طراحی کنی .

556554497987977998.PNG

لینک ارسال

مرسی از نیمای عزیز به خاطر تست برنامه

بله درسته استفاده زیادی از کامپوننت ها باعث خطا میشه و بنده در ابتدا روی Virtual Box (ویندوز مجازی) تست کرده بودم؛ولی خوب طبیعیه و یکی از مشکلات برنامه نویسی با NET. به خاطر نیازمندیش به ابزارهای جانبیه،بنده همونطور که گفتم این برنامه ناقصه و عاری از باگ و ارور نیست

انشاالله اگه قسمت شد واسه آندروید با بهترین روش و بهینه ترین روش میسازم

بازم تشکر از نیما جهت گزارش

لینک ارسال

سینا هستم عزیز *vibre* .کمک خواستی بهم اطلاع بده با کمک دوستان راه میندازیم برنامه رو .

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...

سلام

ببخشید این تاپیک قدیمی رو بالا می آرم ولی مجبورم ... این برنامه رو دانلود کردم اما وقتی run می کنم می گه Close The Program آقای آرتا لطفا برنامه رو اصلاح کنید می خوام استفاده کنم .

لینک ارسال

سلام

برنامه به دلیل اینکه از کامپوننت های زیادی استفاده شده و این کامپوننت ها رو سیستم شما موجود نیست اجرا نمیشه

انشاءالله اگه بتونم نسخه آپدیتشو مینویسم و قرار میدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...