رفتن به مطلب

مجید آرتا

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود به کاربران و برنامه نویسان همیشه در قرنطینه

سال 99 رو بهتون هم تسلیت میگم و هم تبریک.

تسلیت بابت زبل خان ( #کرونا ) که جهانیان رو به سخره خودش گرفته و علم پزشکی انگشت به دهان گذاشته و خلاصه داره بهش زیادی خوش میگذره

اگه مشکل، مشکل فنی و مهندسی بود دیر وقته نسخه های کرک شده و انواع پچ ها و آپدیت های گوناگونی توی فضای نت موجود بود.

از همینجا به جامعه ی زحمت کش این روز ها و تمامی ادوار، واقعا در خط مقدم یه جنگ واقعی هستن.بله کادر پزشکی و جامعه درمانی که به سختی دارن این روز های پر از استرس و دردناک رو سپری می کنن.خسته نباشید سربازان خط مقدم :hi::53:

خب میرسیم به احوال برنامه نویسای عزیز و دوست داشتنی که قبل از کرونا هم از خونه جُم نمیخوردن و توی خونه و جلوی یار همیشگی یعنی سیستم خودشون بودن.یعنی شرایط واسشون متفاوت نیست و فضا، فضای غریبی نیست:DD:

یعنی بی آزار ترین موجودات همین قشر برنامه نویسِ.:DD: اگه خلاف اینه بیایید با مستندات محکم و قوی ثبت شده در گیتهاب ثابتش کنن :DD:

خَعلی خب بیایید لو بدین توی این ایام که همه در گریز از مرگ و مریضی هستن ببینم اوضاع بازارتون چطوریاس.بگید کلا توی این دوران چه کردید و شرایط چ جوریه.

منتظرم :DD:

image.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب از خودم شروع می کنم

اول اینکه توی این دوران دارم چیزای جدید رو یاد میگیرم و سعی می کنم بروز تر بشم.مثلا یکیش یادگیری فریمورک لاراول.

توی این دوره خیلی از کسب و کار های انلاین ب ذهنمون اومد، چون تا توی موقعیت قرار نگیری خلاقیت زیادی نمیشه بکار برد. الان، بُرد واسه اونایی هستش که کسب و کار انلاین کم رونقی داشتن و الان جون میگیره.

اینکه توی این دوران با خانوادم بیشتر آشنا شدم :DD:

یاد گرفتیم که سلامتی چه نعمت بزرگیه، در کنار هم بودن، صله رحم رو واسمون پر رنگ کرد.

فهمیدیم یه جامعه مث یه زنجیر هستش، هر اتفاقی واسه کسی بیوفته چه مستقیم چه غیر مستقیم میتونه توی سرنوشت ما تاثیر گذار باشه.

یادم میاد زمانیکه دانش آموز بودم، تو زمستون شده دو هفته بارون و سرمای استخون سوز بوده ولی یه روز تعطیل نشدیم، انفولانزای خوکی مد بود و تعطیلی نداشتم :DD:

الان علاوه بر پنج شنبه ها کلا تعطیلن :DD: مجازی هم این موجودات چیزی یاد نمیگیرن :DD:

خلاصه این به نفع جامعس ولی خواستم بگم ماهم کم بدبختی نکشیدیم زمانی که محصل بودیم.زیر بدترین حوادث بودیم ولی پایدار و مقاوم :DD:

با کمک هم ان شاء الله بتونیم #کرونا رو شکست بدیم.

#به_یاری_خدا_کرونا_را_شکست_میدهیم

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان و بخصوص مجید جان

با اومدن کرونا تغیراتی تو زندگی خانه نشینی ما برنامه نویسان نداشته

من خودم اسفند رو که به طور معمول با برنمه نویسی گذروندم.

عید رو هم متاسفانه با اینکه بسیار دلم می خواست مسافرت برم. چون کل سال ۹۸ اصلا حتی یه روز هم از مشهد خارج نشدم. امیدم به عید بود اینم اینطوری شد.

یه هفته اول سال رو از برنامه نویسی فاصله گرفتم تا استراحت کنم.

ولی خسته شدم از بیکاری هفته دوم رو شروع کردم کمی منابع آموزشی رو بگردم و برنامه نویسی کنم.

کار دیگه ای که کردم چهار روز اخیر رو برای عوارض برنامهد نویسی به دکتر و آزمایشگاه هم رفتم

عوارض زیر

• عوض کردن شیشه های عینک. بخاطر ضعیف تر شدن چشم ها
  • راهی برای درمان کبد چرب بخاطر بی تحرکی و زیاد نشستن بر صندلی
  • درمان آرتروز گردن  بخاطر کار شبانه روزی با رایانه و لپتاپ
  • درمان انگل بخاطر خوردن هله هوله هنگام برنامه نویسی
  • درمان کمبود ویتامین دی بخاطر ندیدن نور خورشید

سال ۹۸ رو با این فکر که برنامه نویسی رو رها کنم شروع کردم.

ولی نتونستم. کمکم رفتم سراغ باشگاه ورزشی رفتن و اصلاح عادات تا این مشکلات حل بشه.

امسال با جدیت به سلامتم فکر می کنم

پنج شنبه رفتم به دکتر و چکاپ کامل بدن و درمان رو شروع کردم. ورزشهای لازم برای درمان گردن درد و...

آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان دارم.

لینک ارسال

درود و دوصد درود به برنامه نویسای عزیز که از اولشم در قرنطینه بودن:crazy:

سال 99 رو هم بهتون  تسلیت میگم و هم تبریک.:mocking: تسلیت به خاطر وضع به وجود آمده حاصل از کرونا و تبریک به خاطر هجوم هجمه ی زیاد جامعه به سمت کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین که فرصت طلایی برای ایجاد اپهای کاربردی هست.:yahoo:

برای شخص بنده قرنطینه واقعا معنای خاصی نداره. چون کارم تو خونه اس و به صورت دورکاری پروژه انجام میدم. تنها چیزی که اذیت کنندس آدم نمیتونه یه دور بره چرخ بزنه تو شهر کافه ای رستورانی بره حال و هواش عوض شه.

تو این روزا که تایم تو خونه موندنم فول شده تقریبا دارم سری هم به زبونای دیگه میزنم که پایتون توجه زیادی از من رو به خودش جلب کرده و واقعا شدیدا بهش علاقه مند شدم و دارم مرتب کار میکنم. از طرفی هم دارم با php کار میکنم که بتونم سمت سرورم رو همه یه کم تقویت کنم. فیلمهای زیادی رو گذاشتم تو لیست که ببینم و تقریبا هفته ای دوسه تا فیلم میبینم و توصیه میکنم دوستان همه فیلمو بزارن تو کارهای روزانشون.

خلاصه تا جایی که بتونم خودمو سرگرم میکنم که وقتم بیخودی تلف نشه. انشالا که این وضعیت هم سریع تموم شه و جهان به حالت عادی برگرده. آرزوی سلامتی و توفیق برای همه مردم ایران به خصوص برنامه نویسا و انسرسنتریای عزیز.♥

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...