رفتن به مطلب
  • 0

قطع موقت صدای موزیک در حال پخش آپ در حالت مینیمایز شدن

alibaike

سوال

سلام دوستان خسته نباششین راستش یه اپ کوچیکی زدم یه موزیک داره که حالت لوپ هم براش گزاشتم ولی وقتی اپ رو مینیمایز میکنم اون صدا در پس زمینه پخش میشه حتی وقتی تماس گرفته میشه قط نمیشه از سرویس هم استفاده نکردم ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 دقیقه قبل، alibaike گفته است :

سلام دوستان خسته نباششین راستش یه اپ کوچیکی زدم یه موزیک داره که حالت لوپ هم براش گزاشتم ولی وقتی اپ رو مینیمایز میکنم اون صدا در پس زمینه پخش میشه حتی وقتی تماس گرفته میشه قط نمیشه از سرویس هم استفاده نکردم ممنون میشم راهنماییم کنید

این کد رو درون رویداد Activity_Pause بزارید..

mp.Pause

همین.. اینجا هر وقت برنامه مینیمایز شد صدا قطع میشه

لینک ارسال

سلام عزیز راستش این موردی که گفتین کار میکنه ولی وقتی میخوام اپ رو از حالت مینیمایز دوباره بیارم بالا دیگه موزیک پخش نمیشه البته موزیک رو از یه اکتیویتی با زدن یه دکمه پخش میکنه و میره به اکتیویتی دیگه و اونجا اجرا میکنه Activity_Pause رو هم برای اکتیویتی هایی که در اونها پخش میشه گذاشتماز Activiy_Resume هم استفاده کردم و در اون موزیک رو پلی کردم ولی اون وقتی وارد اکتیویتی میشم پخش میکنه در حالت مینیمایز پخش نمیکنه ؟

درواقع از اکتیویتی منو با یه دکمه اکتیویتی باز و موزیک هم پخش میشه گفتم بگم شاید راهش فرق کنه

اگه راهی باشه ممنون میشم .

لینک ارسال

در 23 دقیقه قبل، alibaike گفته است :

سلام عزیز راستش این موردی که گفتین کار میکنه ولی وقتی میخوام اپ رو از حالت مینیمایز دوباره بیارم بالا دیگه موزیک پخش نمیشه البته موزیک رو از یه اکتیویتی با زدن یه دکمه پخش میکنه و میره به اکتیویتی دیگه و اونجا اجرا میکنه Activity_Pause رو هم برای اکتیویتی هایی که در اونها پخش میشه گذاشتماز Activiy_Resume هم استفاده کردم و در اون موزیک رو پلی کردم ولی اون وقتی وارد اکتیویتی میشم پخش میکنه در حالت مینیمایز پخش نمیکنه ؟

درواقع از اکتیویتی منو با یه دکمه اکتیویتی باز و موزیک هم پخش میشه گفتم بگم شاید راهش فرق کنه

سلام

شما وقتی برنامه رو مینیمایز می کنید، رویداد Activity_Pause -----> UserClose = False رو اجرا می کنه.

وقتی که دوباره وارد برنامه میشید، Activity_Resume اجرا میشه.

یعنی اگر کد mp.Play رو داخل این ساب بنویسید، باید درست کار کنه.

لینک ارسال

در 34 دقیقه قبل، alibaike گفته است :

کد زیر رو درون Activity_Resume قرار بدید.

Sub Activity_Resume
If mp.IsPlaying=False Then
	mp.Play
End If
End Sub

لینک ارسال

3 minutes ago, Salar82 said:

سلام

شما وقتی برنامه رو مینیمایز می کنید، رویداد Activity_Pause -----> UserClose = False رو اجرا می کنه.

وقتی که دوباره وارد برنامه میشید، Activity_Resume اجرا میشه.

یعنی اگر کد mp.Play رو داخل این ساب بنویسید، باید درست کار کنه.

یه سوال من موزیک رو در اکتیویتی منو لود کردم و از اونجا با زدن دکمه موزیک پخش میشه و اکتیویتی بسته و اکتیویتی جدید هم باز میشه موزیک هم اونجا پخش مشه حالا Activity_Pause و  Activity_Resume رو در اکتیویتی منو که بسته شده بزارم یا در اکتیویتی بعدی و در اکتیویتی که باز میشه با زدن دکمه  Activity_Resume رو کذاشتم با ورود به اون اکتیویتی با زدن دکمه پخش میکنه البته پخش موزیک رو از روی دکمه برداشتم بازم پخش میشه 

1 minute ago, محمدرضا شاهپیری said:

Sub Activity_Resume
	mp.Play
End If
End Sub

فکر کنم اینطوری بشه بزارید ببینم ممنون

لینک ارسال

شما mp رو داخل اکتیویتی منو تو ساب Process_Globals تعریف کنید و داخل اکتیویتی بعدی از اون استفاده کنید.

در 4 دقیقه قبل، alibaike گفته است :

در اکتیویتی منو که بسته شده بزارم یا در اکتیویتی بعدی

اکتیویتی بعدی

لینک ارسال

29 minutes ago, محمدرضا شاهپیری said:

Sub Activity_Resume
	mp.Play
End If
End Sub

ببخشید برادر شاهرودی این کار کرد بابتش ممنون ولی یه مشکل کوچیکم دارم راستش بعد از اکتیویتی منو چند تا اکتیویتی دارم که براشون دکمه گذاشتم به ولی برای این دکمه ها یه صدای بیپ گذاشتم یه ثانیه ای که وقتی روی اون دکمه ها میزنم موزیکم که  مال پس زمینه اپ بود یه ثانیه قطع میشه برای این راهی هست که قطع نشه یا نه ممنون؟

این قطعی وقتی هست که مابین اکتیویتی ها پیمایش میشه

لینک ارسال

راستی یه سوال هم داشتم برای آموزش های پیشرفته لینکی دارین مثلا برای شی گرایی و ماژول ها و... در b4a

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...