رفتن به مطلب

کسب درآمد از برنامه نویسی

Ali103

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ببخشین من الان یک و نیم ساله برنامه نویسی می کنم ولی فقط از اون موقع۲۵۰هزار تومان درآمد داشتم.

برای افزایش درآمد چکار کنم؟

من برنامه هام رو فقط توی مایکت گذاشتم...

اگه فضولی نباشه میشه شما بگین از برنامه نویسی هرماه چقدر درآمد دارین؟

من چکار کنم به نظرتون؟حتی پول اینترنتم هم ندادم و عقب افتاده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 52 دقیقه قبل، Ali103 گفته است :

سلام سلام

ببخشین من الان یک و نیم ساله برنامه نویسی می کنم ولی فقط از اون موقع۲۵۰هزار تومان درآمد داشتم.

برای افزایش درآمد چکار کنم؟ برید سمت کار های فریلنسری(یه سرچ کنید سایت فریلنسری براتون میاد)

من برنامه هام رو فقط توی مایکت گذاشتم... اگر فقط واسه خودتون برنامه میسازید یکی از بهترین کار ها تبلیغ است..سعی کنید در شبکه های اجتماعی(تلگرام، اینستا و....) بسیار فعال باشید... درضمن فقط به یک مارکت اندرویدی اکتفا نکنید.. درکنار مایک میتونید از بازار استفاده کنید...

اگه فضولی نباشه میشه شما بگین از برنامه نویسی هرماه چقدر درآمد دارین؟ این بستگی به کار و تلاش خودتون داره..اگر درون کار فریلنسری تجربه ای داشته باشید حتما 

این رو اضافه کنم که بیشتر برنامه هایی که موفق شدن و کاربر میلیونی دارن... یک ساله به موفقیت نرسیدن.. 

همین اینستاگرام که به جرئت میشه گفت محبوب ترین برنامه در جهان هستش تاریخ انتشار اولین نسخه تون برمیگرده به سال 2010 یعنی 9 سال پیش...

درضمن همیشه بزرگترین برنامه ها تنها از یک ایده ساده شکل گرفتن..

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، Mr.Kafiri گفته است :

این رو اضافه کنم که بیشتر برنامه هایی که موفق شدن و کاربر میلیونی دارن... یک ساله به موفقیت نرسیدن.. 

همین اینستاگرام که به جرئت میشه گفت محبوب ترین برنامه در جهان هستش تاریخ انتشار اولین نسخه تون برمیگرده به سال 2010 یعنی 9 سال پیش...

درضمن همیشه بزرگترین برنامه ها تنها از یک ایده ساده شکل گرفتن..

ممنون از پاسخت ولی همانطور که گفتم من سرمایه اولیه ندارم بازار چهل هزار پول میخواد و همچنین سایت های فریلنسری مثل پونیشا هم اشتراک میخواد.خیلی از لحاظ مالی تو فشارم...

لینک ارسال

در هم اکنون، Ali103 گفته است :

ممنون از پاسخت ولی همانطور که گفتم من سرمایه اولیه ندارم بازار چهل هزار پول میخواد و همچنین سایت های فریلنسری مثل پونیشا هم اشتراک میخواد.خیلی از لحاظ مالی تو فشارم...

شما میتونید درون پونشا 5 پیشنهاد رایگان بدید...  بعد از این پنج تا پیشنهاد باید اشتراک ماهانه بخرید که 25 تومنه(برنزی)..

لینک ارسال

در هم اکنون، Mr.Kafiri گفته است :

شما میتونید درون پونشا 5 پیشنهاد رایگان بدید...  بعد از این پنج تا پیشنهاد باید اشتراک ماهانه بخرید که 25 تومنه(برنزی)..

میدونم دوست عزیز شاید باور نکنید من بیش تر از ۱۵ هزارتومان توی کارتم ندارم یارانه رو هم خرج کردم

لینک ارسال

2 تا کار میتونید بکنید: 

1- اگر شانستون بگیره و بتونید تو همین پنج تا پیشنهادی که رایگان بهتون میده یه پروژه رو انجام بدید(خیلی عالی میشه.. خودمم همینجوری شد با همین پنج تا پیشنهاد رایگانی که داد یه پروژه انجام دادم)

2- وام بگیرید :DD:

یا اینکه بچسبید به همون مایکت و برنامه بسازید شاید یدونه از برنامه هاتون گرفت و پول دار شدید

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، Mr.Kafiri گفته است :

2 تا کار میتونید بکنید: 

1- اگر شانستون بگیره و بتونید تو همین پنج تا پیشنهادی که رایگان بهتون میده یه پروژه رو انجام بدید(خیلی عالی میشه.. خودمم همینجوری شد با همین پنج تا پیشنهاد رایگانی که داد یه پروژه انجام دادم)

2- وام بگیرید :DD:

یا اینکه بچسبید به همون مایکت و برنامه بسازید شاید یدونه از برنامه هاتون گرفت و پول دار شدید

خیلی ممنونم ازت فقط به نظر شما چه برنامه ای بسازم؟

الان چه برنامه ای بیش تر فروش میره و مورد علاقه مردمه؟

ناگفته نمونه من برنامه نویس بیسیک فور هستم و تقریبا بیش تر از نصف برنامه نویسی رو بلدم

اون پنج تا پیشنهادم رو هم خرج کردم هیچکس هم قبول نکرد و کارم نگرفت

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، Ali103 گفته است :

خیلی ممنونم ازت فقط به نظر شما چه برنامه ای بسازم؟

الان چه برنامه ای بیش تر فروش میره و مورد علاقه مردمه

1- بهترین گزینه به نطر من برنامه های تناسب اندام...

2- بازی، در این ایام میتونید بازی بسازید و از پرداخت درون برنامه ای سود کنید

3- ***برنامه بسازی درمورد کرونا**** مثل برنامه ماسک

ناگفته نمونه من برنامه نویس بیسیک فور هستم و تقریبا بیش تر از نصف برنامه نویسی رو بلدم یه چیز دیگه هم هست سورس هایی که تا حالا نوشتید رو به فروش بگذارید

اون پنج تا پیشنهادم رو هم خرج کردم هیچکس هم قبول نکرد و کارم نگرفت چجوری یه شبه؟؟؟؟ صبر کنید تا کارفرما پیشنهادتون رو ببینه شاید قبول کرد

لینک ارسال

واقعا بحث تاپیک شما خیلی گنگ هستش

ببینید دوست عزیز چه تو دنیای مجازی چه خارج از اون ، برای اینکه کارتون خوب بگیره نیاز به نمونه کار دارین

و سایت هایی امثال پونیشا هم همینجوره وقتی توی پروفایل شما چندین اپ خوب باشه مسلما پیشنهادات شما زود تر از بقیه به ثبت میرسه

اما من این راهو برای کسب درآمد پیشنهاد نمیکنم -

خیلی از دوستان به این فکرن که باید حتمااا یک ایده کاملا جدید باشه که کسی اینو نزده باشه

اما شما میتونی با یک اپ ساده کسب درآمد کنید

این روزا بهترین روش کسب درآمد استفاده از تبلیغات درون برنامه ای هستش

و گذشته از آن - میتونید درون برنامه خود از سرویس پوشه استفاده کنید و تبلیغات بگیرید و کسب درآمد کنید

البته اگر نصب خوبی بگیرید

.و حتی شما میتونید افلیت مارکتینگ توی اپ های خودتون انجام بدید به شرطی که اپتون نصب بالایی برخوردار باشه

دنبال این نباشید که حتما باید ایده خوبی پیدا کنید

با ساده ترین ایده هم میشه به حداقل درآمد رسید اگر خلاق باشید :hi:

لینک ارسال

داداش سیستم درآمدی برنامه نویسی همینجوریه. من بوده طی شش ماه حدود 18 میلیون سود  داشتم و شده چند ماه راکد صفر بوده.

شما  یا آزاد کار کن و اگر حرفه ای هستی سفارش بگیر

یا بازی و برنامه بساز و تو مارکتها انتشار بده 

یا سورس بساز و بعد تو سایتهای رایگان مث فایل سل یا اینستا و تلگرام بفروش 

و یا آموزش بساز ، آموزش تصویری بعد تو سایتهایی که برات میفروشن بزار.

برنامه نویسی سرمایه میخواد ، پشتیبان میخواد ، انگیزه میخواد ولی چیزی که از همه مهمتره عشق برنامه نویسیه. 

در کنار برنامه نویسی یه پیج تو اینستا بزن و یه کانال تو تلگرام و سورس و برنامه و آموزش و اینا رو بزار بشناسنت. از تبلیغات نوتیفیکشنی و تلگرامی هم غافل نشو. در کل باید فعال باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...