رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در رویداد کلیک up و رویداد کلید down در دکمه ها

v0126

سوال

سلام خسته نباشید دوستان

بنده رویداد کلیک up رو برای یکی از دکمه هام تعریف کردم اما متاسفانه این رویداد هم هنگامه که روی دکمه down میکنم اتفاق میفته و هم هنگامی که انگشتمو برمیدارم در صورتی فقط باید زمانی که انگشتمو از روی دکمه برمیدارم اتفاق بیفته

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، v0126 گفته است :

بفرمایید ، طبق این کد باید وقتی که انگشتمو از دکمه برمیدارم لوگ بده اما زمانی که انگشتمو میذارم رو دکمه یدونه لوگ up میده زمانی هم که برمیدارم بازم یدونه لوگ up میده در صورتی که باید فقط یدونه لوگ بده اونم زمانی که انگشتمو برمیدارم از دکمه

این راهش نیست دوست عزیز. باید از رویداد تاچ استفاده کنید. از کتابخونه GestureDetector استفاده کنید و به شکل زیر استفاده کنید

Dim gs As GestureDetector
gs.SetOnGestureListener(Button1,"gs")

Private Sub gs_onTouch(Action As Int, X As Float, Y As Float, MotionEvent As Object)
	If Action=0 Then
		Log("ACTION_DOWN")
	Else If Action=1 Then
		Log("ACTION_UP")
	End If
End Sub

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، v0126 گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان

بنده رویداد کلیک up رو برای یکی از دکمه هام تعریف کردم اما متاسفانه این رویداد هم هنگامه که روی دکمه down میکنم اتفاق میفته و هم هنگامی که انگشتمو برمیدارم در صورتی فقط باید زمانی که انگشتمو از روی دکمه برمیدارم اتفاق بیفته

سلام. لطفا کدهاتونو قرار بدین

لینک ارسال

Sub btnfa_Up
	Log("up")

End Sub

بفرمایید ، طبق این کد باید وقتی که انگشتمو از دکمه برمیدارم لوگ بده اما زمانی که انگشتمو میذارم رو دکمه یدونه لوگ up میده زمانی هم که برمیدارم بازم یدونه لوگ up میده در صورتی که باید فقط یدونه لوگ بده اونم زمانی که انگشتمو برمیدارم از دکمه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...