رفتن به مطلب
  • 0

اضافه کردن بخش ایده ها به انجمن

حمید زارع

سوال

مدیران عزیز

با سلام

در صورت امکان یه بخشی به عنوان ایده های برنامه نویسی در نظر بگیرید تا دوستان ایده هایی که به فکرشون میرسه رو با هم به اشتراک بذارن و استفاده کنن

با احترام

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

به نظر من پیشنهاد خوبیه ولی نظر خودم شخصا به منفی است ولی اگه بچه ها بگن حتما اضافه میکنیم

نظرم به این دلیل منفیه که نمیتونه جای مناسبی باشه

شما حاضر هستی ایده هایی که توی ذهنتون هست رو توی انجمن بگید تا بقیه برنامه شما رو بنویسن؟ *monkey*

من شخصا یک سری ایده ها دارم که فط نیما قبادی میدونه و همچنین بالعکس ، یا چند تا ایده دارم که فقط فرزاد موسوی میدونه یا بالعکس

یا دو سه تا از ایده های من و هم امین خلیلی میدونه و همچنین بالعکس

ولی هیچوقت شخصا جرات این رو ندارم که ایده هام رو به اشتراک بزارم *fekr*

این روزها حتی خیلی ها هستند که دارن ایده میفروشند.

حالا باز بسته به نظر بقیه هم هست . بقیه نظر بدن اگه خوب رای آورد چشم اضافه میکنیم حتما

لینک ارسال

خداییش حرفتون کملاً حسابیه

حرف حساب هم جواب نداره !!!

لینک ارسال

سلام

بله هیچوقت کسی نمیاد ایده خوبی رو به یکی دیگه بگه تا اون برنامه رو بسازه.چرا یک جور میشه که مثلا کسیکه برنامه نویس نیست و میخاد تفکرات خودشو و ایده ها رو به یکی ارائه بده و اون واسش به عمل بیاره.

که میشه بحث خلاقیت و نو آوری.خلاقیت همون رسیدن به فکر و ایده جدید و نو آوری هم عملی کردن این فکر و ایده.

در کل فکر نکنم کسی دلش بخواد ایدشو یکی دیگه برداره و ازش کسب درآمد و یا اسم و رسمی درست کنه.

بنده هم مخافم.

لینک ارسال

منم با مجید و مهدی موافقم ولی میشه یه بخش اضافه کرد که ایده هایی که انجام شده و جالبه قرار بدیم تا شاید کسی ازشون یه ایده ی نو بگیره

یعنی کمک کنیم به پیدا کردن ایده نه تبادل ایده

لینک ارسال

سلام

به نظر من آقای موسوی درست میگن

میتونیم به یه نحوی در مورد این موضوع در انجمن بحث کنیم

حالا حتماً نیاز نیست جزئیات ایده هامون رو به اشتراک بذاریم

هر کسی جدا از برنامه نویسی یه شغلی داره و در واقع یه اطلاعات جامعی از همون شغل ونیازهاش داره که میتونه با بقیه به گفتگو بذاره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...